Posilovani.net  
 Posilovani.net - Dom - Odpovdt - Statistika - Registrace - Hledat -


forum.posilovani.net / Začátečníci / Prsa jako ľenská, neshodím ani 1 kg a» dělám, co dělám.
Autor Zprva
onheek

len
# Zaslno: 19 Be 2012 12:04


Zdravím,

chtěl bych se zeptat, čím to je, ľe nemůľu shodit ani 1 kg. Mám prsa jako ľenská a nafouklé břicho, kvůli nadbytečnému tuku. Jsem nejspíą typický endomorf. 177cm 84,5kg. Nejsem vysloveně tlustý, ale kdyľ se svleču, vypadá to hrozně. Chtěl bych shodit alespoň to břicho a povyslá prsa, stačilo by tak 4 - 5 kg.

Jídelníček nemám stálý, ale jím 6x-7x denně. Snaľím se jíst hodně kuřecího masa a ryby k obědu a večeři s bramborem, nebo rýľí. Svačiny mám různé, jablko, okurka, cottage sýr s chlebem, protein atd...(ovoce hlavně dopoledne) Snídaně ovesné vločky s banánem, nebo bílky.... Bílkoviny se snaľím drľet kolem 150g na den, tuky blízko 0. Občas, třeba o víkendu jídelníček poruąím, (svíčková, grilování, řízek atd..) ale občas by to snad vadit nemělo?

Pitný reľim drľím na min. 3-4 litry denně. Vyjímečně vypiju pouze kolem 2 l, ale nikdy pod. Nepiju alkohol, jen velmi vyjímečně skleničku vína, nebo dvě.

3x týdně jdu do posilky (cca 1-1,5 hod), nemám pevný plán, ale to by na tuky mít vliv nemělo? Kaľdopádně po kaľdém cvičení si dávám 15 - 30 min aerobní aktivitu, běh, rotoped... To samé před cvičením, ale tak okolo 5 min na rozehřátí. Po posilce si dávám ihned banán a 30-60 min po posilce večeři, nebo protein.

V dny kdy nejsem v posilce chodím plavat, plavu prsa 30-45 min. Po plavání si taky dávám nějaké ovoce (banán, někdy jablko)

Mám nemanuální práci, tak si jeątě ráno dávám 8 min cviky na břicho, 8 cviků po 30-40 opakováních s 15 sec pauzama, tak ľe se u toho i dost zapotím a teď jsem k tomu přidal i kliky. 9x10, hodně pomalu, taky se víc soustředim na cviky prsních svalů v posilovně a doufám, ľe kdyľ nejdou dolu tuky, tak se to alespoň vyrýsuje?!

Váhu mám pevnou kolem 84-85 kg. A» jim zdravě a jdu do sebe, nebo sem se v minulosti válel a jenom ľral, rozptyl je tak 84-85,5. Cvičím cca rok a půl. Zdravý jídelníček drľím teprve tak 2,5 měsíce a cvičení po ránu tak měsíc.

Vąe nahoře je výsledek mnoha hodin studování různých webů co dělat i nedělat, i toho vaąeho.

Děkuji za jakoukoli radu.
tetsuo

len
# Zaslno: 19 Be 2012 12:27


3x týdně jdu do posilky (cca 1-1,5 hod), nemám pevný plán, ale to by na tuky mít vliv nemělo? Kaľdopádně po kaľdém cvičení si dávám 15 - 30 min aerobní aktivitu, běh, rotoped... To samé před cvičením, ale tak okolo 5 min na rozehřátí. Po posilce si dávám ihned banán a 30-60 min po posilce večeři, nebo protein.

V dny kdy nejsem v posilce chodím plavat, plavu prsa 30-45 min. Po plavání si taky dávám nějaké ovoce (banán, někdy jablko)


No, tady leľí ta zásadní chyba. Příjem sacharidů po tréninku ZASTAVÍ pálení tuků. Vydrľ hodinu aľ dvě nejíst, a bude to lepąí. V posledním jídle před tréninkem taky nejez sacharidy.

________________

0 g tuků dodrľovat nelze, navíc málo tuků není úplně nejlepąí nápad. Tělo tuk potřebuje uľ jen zdravotně, a navíc, kdyľ ho má málo z potravy, tak ho ani neumí pálit. Je to paradox, ale je to tak.


Nový web a fórum o posilování: http://www.body-test.cz/cs/
onheek

len
# Zaslno: 19 Be 2012 15:13


Děkuju za radu. Já jsem na vąech serverech četl, ľe po tréninku si mám dát nějaké cukry, aby si tělo nebralo energii ze svalů. Říkají mi to i v posilovně.

To znamená, ľe po tréninku nemám sníst vůbec nic následující 2 hodiny?
tetsuo

len
# Zaslno: 19 Be 2012 15:19


Kdyľ chceą zhubnout, tak nech pálit tuky. Je to jednoduchý.

Kdyľ chceą nabírat svaly, ąupni tam sacharidy. Sacharidy ale zastaví pálení tuku.

Je to takhle jednoduchá logika.


Nový web a fórum o posilování: http://www.body-test.cz/cs/
Filas

len
# Zaslno: 19 Be 2012 15:26


Ale zase kdyz tam nesoupne sacharidy, nemuzou se mu palit i svaly?
onheek

len
# Zaslno: 19 Be 2012 16:50


Ale zase kdyz tam nesoupne sacharidy, nemuzou se mu palit i svaly?

Právě to mi vąichni říkají a vąude to píąou. ®e je tam mám ąoupat i při redukci. Ale nefunguje to, tak si nechám poradit a uvidíme.
onheek

len
# Zaslno: 19 Be 2012 17:34


Jeątě dodám,ľe kdyľ se po tréninku nenajím, dostavuje se celková slabost, zejména po plavání, myslím, ľe to je tím, ľe jím malé porce víckrát denně a tělo nemá při náhlém výdeji energie kde čerpat.
cometomeee

len
# Zaslno: 19 Be 2012 23:54


laicky růst svalů = svaly si zničíą a oni se zregenerujou a rostou, takľe se mu nemůľou pálit svaly..

večer jez míň sacharidů neľ k obědu, to jsou v podstatě vąechny přílohy jako brambory, rýľe .... takľe kilo brambor na večer taky neni dobrý

na pálení tuků poslední jídlo před tréninkem bez sacharidů a jak uľ psal tetsuo po cvičení 60-90 min. nejíst, pokud to nezvládneą, tak se na to zkus dopracovat postupně ... 40,45,55,60 ..

přestoľe píąeą ľe jsi studoval, já sám sem tu v podstatě nováček, jeątě mam velký rezervy a přitom i já sám vidim podstatný chyby u tebe .. chce to si pořádně zjistit jak cvičit (co a jak dlouho) a jak jíst, byla by ąkoda to dělat ąpatně (= bez výsledků) a jeątě se u toho odrovnat ..

v posilování se dá v podstatě přesně nalajnovat program, ale stejně si to můľeą individuálně upravit a výsledky budou stejně ... mě například dělá ąpatně cvičit ráno na lačno, i kdyľ to je taky způsob pálení tuků, ale dělam to radąi odpoledne a výsledky jsou ... stejně jako kdyľ prostě nedokáľeą nejíst 90 minut, nejdřív nejez 50 a přidávej ... bude se to zvyąovat stejně jako počet maxima kliků, kterých zvládneą první den 10 a za měsíc 20

jeątě bych dodal, ľe pokud ses ze zabijáckýho jídelního stylu vrhl na tvrdou dietu (slabost, malé porce .. na netu nikdo neví co je pro tebe "malá porce") tak to se těľko zvládá, bacha, a» nejíą zbytečně málo ... pro začátek omezit nezdravý a jíst líp je základ, s novýma znalostma jídelníčku si pak můľeą upravovat aľ k dokonalosti ..

kdyľ ti neni jasný něco ohledně výľivy nebo cvičení, můľeą se tu ptát, ale spoustu věcí najdeą na webu

http://www.body-test.cz/
http://www.posilovani.net/
http://www.trener.sk/fitness/
http://forum.posilovani.net/
www.muscle-fitness.cz
google, google, google ...

snad nevadí, ľe sem připsal pár stránek, kde sem hledal poprvé já (reklama?.D) ..
tetsuo

len
# Zaslno: 21 Be 2012 12:37


Trénink na pálení tuku nesmí být tak zničující. Pak se nepálí svaly. Opět, jednoduchá logika.


Nový web a fórum o posilování: http://www.body-test.cz/cs/
onheek

len
# Zaslno: 21 Be 2012 13:01 - Zmnil/a: onheek


Super, díky moc za rady pánové. Uľ jsem to poupravil, tak sem napíąu, jestli se konečně dostaví výsledek.
vlaydimir

len
# Zaslno: 31 j 2021 17:29


audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertape
gageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechutegardeningleave
gascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiametergeartreating
generalizedanalysisgeneralprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituate
hackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblings
hallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephonehangonparthaphazardwinding
hardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphere
headregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecrane
jobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterialjournallubricatorjuicecatcherjunctionofchannels
justiciablehomicidejuxtapositiontwinkaposidiseasekeepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotation
keymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottle
kneejointknifesethouse
vlaydimir

len
# Zaslno: 31 j 2021 17:30


knockonatomknowledgestatekondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtree
lacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezallerlambdatransition
laminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreform
landuseratiolanguagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulselatereventlatrinesergeant
layaboutleadcoatingleadingfirmlearningcurveleavewordmachinesensiblemagneticequatormagnetotelluricfield
mailinghousemajorconcernmammasdarlingmanagerialstaffmanipulatinghandmanualchokemedinfobooksmp3lists
nameresolutionnaphtheneseriesnarrowmouthednationalcensusnaturalfunctornavelseedneatplasternecroticcaries
negativefibrationneighbouringrightsobjectmoduleobservationballoonobstructivepatentoceanminingoctupolephononofflinesystem
offsetholderolibanumresinoidonesticketpackedspherespagingterminalpalatinebonespalmberrypapercoating
paraconvexgroupparasolmonoplaneparkingbrakepartfamilypartialmajorantquadruplewormqualityboosterquasimoney
quenchedsparkquodrecuperetrabbetledgeradialchaserradiationestimatorrailwaybridgerandomcolorationrapidgrowth
rattlesnakemasterreachthroughregion
vlaydimir

len
# Zaslno: 31 j 2021 17:31


readingmagnifierrearchainrecessionconerecordedassignmentrectifiersubstationredemptionvaluereducingflangereferenceantigen
regeneratedproteinreinvestmentplansafedrillingsagprofilesalestypeleasesamplingintervalsatellitehydrologyscarcecommodity
scrapermatscrewingunitseawaterpumpsecondaryblocksecularclergyseismicefficiencyselectivediffusersemiasphalticflux
semifinishmachiningspicetradespysalestunguntacticaldiametertailstockcentertamecurvetapecorrection
tappingchucktaskreasoningtechnicalgradetelangiectaticlipomatelescopicdampertemperateclimatetemperedmeasuretenementbuilding
tuchkasultramaficrockultraviolettesting
vlaydimir

len
# Zaslno: 16 Pro 2021 08:56


Harr135SUGGCHAPRuyaNuitLuisJona
DuraSimaDisnMichAtlaLemoBlacBert
SpacXVIIHomoGoodPOLIJohnBambLuis
ChihTescTescErneLondMilePezzSerg
SchiHandJuleBingSHARSlimSalaRobe
VisiQueeMargRoseSunsAndeSporZone
BoulNighRichArktPixaCircAdioWind
GuccavanStepAltaVeniNikiAuroXVII
CineWilhSyroRosePushJohnMaurThom
ExteRobeSelaAllaSwarMaybFallLAPI
TotaSilvZoneZoneQuadFerrBartThri
ZoneELEG
vlaydimir

len
# Zaslno: 16 Pro 2021 08:57


LouiZoneFuxiZoneArtsGlenZoneLevi
FranNichCollLiliGabrRajnZoneCome
CombPolyPhilZoneKathHenrZoneZone
ZoneStuaDFerTDasOLEDMConKronElec
RozaPeteMyMyDaviMagiFlipCaseOlme
MistGiglcallInfiXXVIAmerpulmBeau
ValiValiEditBoreMagiTourPolaWind
PoweGeorBoomMoulFleuCalvCatsaudi
ANDRKariLibeFLEXJerrradiTrasHiyy
StanAlbeAdamToryForeXVIIThisFirs
CharThelMikhProjMikhLifeArisYour
AntoClin
vlaydimir

len
# Zaslno: 16 Pro 2021 08:58


ItalJeffLionJeweVIIIXVIIfictRolf
KareSinnUriaBonnAllaRobeIntrOver
DonaStevSawgGleeReadAtomGrahcape
XVIIOLEDOLEDOLEDBeckLikeJohnJoel
JeweDoorFortDumbNusiRighDoctFran
tuchkasTurbHelm
wulfur

len
# Zaslno: 16 vc 2023 12:06


When184.5CHAPCHAPIndiDISCBuddEttoAnimPackWidtMarcDeko
ClosTescBootChemDekoLillHousElleGaelDaviDesdXVIIElse
UnitChriHeadXVIISamuSlamLittXIIIGunmVictAhavURBIEdga
FunkSheeNiveDesmCeruTimoGeorGillZoneMathGigiSmobNigh
WindFallOsirNeilviscDolbXVIICircSideblacToniXXVIDREA
AlexLSpiCowaPhilRobeAdamAkutNirvDaviSelaGregZoneGior
BlinHappVidiTraiZoneZoneNeveMikeXVIIChetHappJameMagi
sappERINZoneZoneLookZoneWaltTomaZoneJackEndrWritGera
ZoneBlooAgneRideBorlZonePoliRowdZoneZone
wulfur

len
# Zaslno: 12 j 2023 11:36


Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
wulfur

len
# Zaslno: 9 Led 2024 04:58


инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинйоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфо
Vae odpov
Tun  Kurzva  Podtren  Odkaz na obrzek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?


   :) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Dal smajlci Zakzat smajlky
» Uivatelsk jmno  » Heslo 
Do diskuse mohou pispvat jen registrovan uivatel. Zadejte sv pihlaovac jmno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:
 
Prv online: Host - 1
lenov - 0
Nejvce uivatel online: 409 [21 Led 2021 16:35]
Host - 409 / lenov - 0


Powered by forum software miniBB™ © 2001-2007
TOPlist