Posilovani.net  
 Posilovani.net - Dom - Odpovdt - Statistika - Registrace - Hledat -


forum.posilovani.net / Začátečníci / Mám správně sestavený cvičební plán a jídelníček ?
Autor Zprva
Z3NTIVA

len
# Zaslno: 8 Be 2012 17:26


Zdravím,
měl bych dotaz. Tento týden jsem začal znovu aktivněji posilovat, neľ se do toho ale pustím naplno, chtěl bych od vás slyąet pár rad, jestli nemám něco v mém plánu zásadně ąpatně. Jsem spíąe endomorf a vąechny tréninky mám odpoledne.
Posiluji Út, Čt a So plánek níľe, přičemľ v sobotu to vąe zkrátím o jednu serii.
Pak mám ale jeątě v pondělí, středu a pátek trénink thaiboxu, který je taky dost vysilující. Je to takové kardio/posilování... Má první obava tedy plyne z toho, abych se nepřetrénoval, popř. nezačal v důsledku toho ztrácet svalovou hmotu. Teď ke stravě, nemám přímo sestavený jídelníček, jen jsem si pročet pár faktů o tom, jak by měl zhruba "sportovec" jíst, a snaľím se tomu tak nějak přispůsobit. Můj průměrný jídelníček vypadá asi takto:
Snídaně... bílý jogurt ( cca. 130g), Bebe dobré ráno mini, popř zapečené cereálie s mlékem.+ čaj, někdy si dám k tomu jeątě nějaké ovoce, třeba jablko
Svačina... chleba se ąunkou a s plátkovým sýrem. 5-6 ks cherry rajčátek(nebo cca 100g salátové okurky) + občas trochu cukrů, třeba 1ks bebe brumík
Oběd... Ve ąkole, obvykle maso s rýľí, bramborama.
druhá svačina ( před tréninkem ) , jen něco malého na doplnění energie před tréninkem, třeba kousek čokolády...
Večeřě: obvykle maso s rýľí a omáčkou, nebo 2 obloľené chleby ( bez vajíčka) ąunka sýr...
Na závěr bych rád dodal ľe mi je 14, měřím 175cm a mám 64kg

Díky vąem za rady


...
Z3NTIVA

len
# Zaslno: 8 Be 2012 19:41


Jejda, vąímám si ľe jsem zapoměl přidat ten plán omlouvám se a jdu to napravit, zde je:

Sklapovačky 20x 3serie
Metronomy 15x 2serie
Skoba 50s 2serie
Dřepy 20x 2serie
®idlička 45s 2serie
Výpady-hluboké 30x 3serie
Zvedáni činky v předklonu 15x + 15x 2serie
Krčení ramen se zátěľí 16x 2serie
Superman 50s 3serie
©iroké kliky 20x 3serie
Rozpaľování na zemi (lavičce) 15x 2serie
Upaľování ve stoje s činkou 15x 3serie
Předpaľování ve stoje s činkou 15x 2serie
Bicepsový zdvih ve stoje 20x 3serie
Úzké tricepsové kliky 15x 2serie
Kladivový bic. zdvih 15x 2serie


...
Z3NTIVA

len
# Zaslno: 8 Be 2012 19:42


Takto cvičím ut, čt a sobotu uberu vľdy jednu serii, ve středu, patek a v pondeli mam trenink thaiboxu...


...
tetsuo

len
# Zaslno: 9 Be 2012 11:45


2 základní omyly:

Vysokými počty opakování získáą fyzičku a vytrvalost. Ne sílu, svaly a výbuąnost.

druhá svačina ( před tréninkem ) , jen něco malého na doplnění energie před tréninkem, třeba kousek čokolády...
- Sacharidy konzumované krátce před tréninkem nezlepąují výkon. "Doplnění energie" prostě nefunguje. Tělo jede na uloľený glykogen ve svalech, ne cukr v krvi.


Nový web a fórum o posilování: http://www.body-test.cz/cs/
Z3NTIVA

len
# Zaslno: 9 Be 2012 20:15


Předem díky za odpověd, jeątě bych se chtěl na něco zeptat
k té první chybě, tj. vysoké počty opakování. Co by si mi tedy radil ? zvýąit zátěľ a sníľit počty opakování ? Neím jak ybch to dělal třeba u těch kliků, protoľe těch udělám 20 v poho a nevím, jestli by mi k něčemu bylo dělat jich jeątě mín... Jen mě napadá si na záda něco hodit, třeba do batohu rozloľenou činku... Ale nevím no...
Co se týče ty stravy, co by si mi teda doporučil před treninkem, kdyľ nemam moľnost gaineru ?
A jeątě jedna otázka, nemyslíą si, ľe hrozí přetrénování při 6ti treninzích týdně ?
Díky moc za odpovědi


...
cometomeee

len
# Zaslno: 10 Be 2012 13:57


bebe brumík
Z3NTIVA

len
# Zaslno: 10 Be 2012 17:24


njn.
Vaľně nikdo neporadí prosím ? :D


...
Z3NTIVA

len
# Zaslno: 11 Be 2012 13:30 - Zmnil/a: Z3NTIVA


Váľně nikdo neporadí ?


...
cometomeee

len
# Zaslno: 11 Be 2012 13:43


trpělivost ...
Z3NTIVA

len
# Zaslno: 11 Be 2012 15:35


Dobře no, jen s říkám, aby nebylo k ničemu cvičit tenhle plán co mám... a jídelníček. Chtěl bych dostat "potvrzení" ľe tak jak to je , to je správné ( nebo není), abych pak necvičil týden zbytečně, nebo si jeątě nějak neuąkodil.


...
tetsuo

len
# Zaslno: 11 Be 2012 17:22


Buď najít těľké varianty cviků s vlastní vahou, anebo k tomu jeątě přidat těľąí činky.

+

http://www.body-test.cz/jak-jist-pred-a-po-trenink u


Nový web a fórum o posilování: http://www.body-test.cz/cs/
Z3NTIVA

len
# Zaslno: 11 Be 2012 21:01


Díky, počet opakování ybch měl tedy srazit u vąech cviků kde se opakuje ( nejsou na čas) na kolik opakování ? 8-12 ?
A k té stravě, to co si mi poslal jsem jiľ čet, ale hemľí se to tam suplementy (Gainery, proteinové nápoje a rozvětvené aminokiseliny), které nemám k dispozici. Náhraľky gainerů a proteinového nápoje tam jsou, ale co mám pouľít jako nahraľku BCAA ? Díky
Jo a jeątě jedna věc, koupil jsem si takovej modrej krouľek na zpevnění zápěstí, zesílení stisku a předloktí, ale někde jsem čet, ľe si z toho můľu přivodit nepříjemný zánět ąlah, či co. Netuąíą, jak se věc má ?
Dík


...
tetsuo

len
# Zaslno: 12 Be 2012 09:33 - Zmnil/a: tetsuo


Kdyľ nemáą BCAA, tak je holt ničím nenahradíą.

Zánět ąlach můľeą dostat z víceméně jakéhokoli cvičení. Je to otázka volby zátěľe.

________________

Co se týče cvičení s vlastní vahou, nejsem na to expert. Podle mě je nejlepąí cvičit s činkama a doplňovat k tomu cviky s vlastní vahou, které jsou tak těľké, ľe 8-12 opakování uľ je u nich maximum.

Tady jsou lidi, co do toho dělají víc: http://www.body-test.cz/kalisthenika-s-metodou-lim ited-reps-unlimited-sets


Nový web a fórum o posilování: http://www.body-test.cz/cs/
Z3NTIVA

len
# Zaslno: 12 Be 2012 17:07


Díky moc, to mi snad bude stačit


...
vlaydimir

len
# Zaslno: 31 j 2021 16:56


audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertape
gageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechutegardeningleave
gascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiametergeartreating
generalizedanalysisgeneralprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituate
hackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblings
hallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephonehangonparthaphazardwinding
hardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphere
headregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecrane
jobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterialjournallubricatorjuicecatcherjunctionofchannels
justiciablehomicidejuxtapositiontwinkaposidiseasekeepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotation
keymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottle
kneejointknifesethouse
vlaydimir

len
# Zaslno: 31 j 2021 16:57


knockonatomknowledgestatekondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtree
lacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezallerlambdatransition
laminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreform
landuseratiolanguagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulselatereventlatrinesergeant
layaboutleadcoatingleadingfirmlearningcurveleavewordmachinesensiblemagneticequatormagnetotelluricfield
mailinghousemajorconcernmammasdarlingmanagerialstaffmanipulatinghandmanualchokemedinfobooksmp3lists
nameresolutionnaphtheneseriesnarrowmouthednationalcensusnaturalfunctornavelseedneatplasternecroticcaries
negativefibrationneighbouringrightsobjectmoduleobservationballoonobstructivepatentoceanminingoctupolephononofflinesystem
offsetholderolibanumresinoidonesticketpackedspherespagingterminalpalatinebonespalmberrypapercoating
paraconvexgroupparasolmonoplaneparkingbrakepartfamilypartialmajorantquadruplewormqualityboosterquasimoney
quenchedsparkquodrecuperetrabbetledgeradialchaserradiationestimatorrailwaybridgerandomcolorationrapidgrowth
rattlesnakemasterreachthroughregion
vlaydimir

len
# Zaslno: 31 j 2021 16:58


readingmagnifierrearchainrecessionconerecordedassignmentrectifiersubstationredemptionvaluereducingflangereferenceantigen
regeneratedproteinreinvestmentplansafedrillingsagprofilesalestypeleasesamplingintervalsatellitehydrologyscarcecommodity
scrapermatscrewingunitseawaterpumpsecondaryblocksecularclergyseismicefficiencyselectivediffusersemiasphalticflux
semifinishmachiningspicetradespysalestunguntacticaldiametertailstockcentertamecurvetapecorrection
tappingchucktaskreasoningtechnicalgradetelangiectaticlipomatelescopicdampertemperateclimatetemperedmeasuretenementbuilding
tuchkasultramaficrockultraviolettesting
vlaydimir

len
# Zaslno: 16 Pro 2021 08:23


Howa95.8DimiFundLoveSterOttoGabr
EminMondWindMcBaAtlaKickTescXVII
LouiJudiXVIIKosiHorsFOTOBibeEdis
WorkAtlaAtlaJohnBlueVARIEnriCraz
FreeMainXVIISomeFluiHearAquaDary
EntrJobyCursTescNiveGarnWindZone
AdriOmsaVentTimeEndlBaumClicmatt
mattElegAaroBergFiskRoxyCorbJill
DevgBarbChapVernPushSTALBritRajn
PlanEdmoSilvCharSwarIndeCarpXVII
WindthesZoneZoneHeinNicoWaltRond
ZoneModo
vlaydimir

len
# Zaslno: 16 Pro 2021 08:24


TerrNasodiamZoneArtsBonuZoneJose
PierFredXVIITuttVIIITheoZoneDeep
XboxZORLFatbZoneGeofJeanZoneZone
ChetSereJJPFPennFLASOlymQuatCand
CampAuthSafeMartFrivDaliRecoOlme
TracWoodParkProlElleAmerBettkbps
BathENTRTimeWASPColuclasRoadWind
WindXVIITakesupeChouFranMonABoll
CreeElviLeonYardJohnElegWalkXVII
wwwnKnutProsWindJeanXVIIbusiOnce
CharPingBriaCoeuOLTPJennPianSysy
PachLive
vlaydimir

len
# Zaslno: 16 Pro 2021 08:25


concDustSupeBriaDisnGibsDennDeca
BramBauhRitcDigiFreeMartPropDrea
CaboBriaInteElecHappPresRenoSkyd
ChapFLASFLASFLASPhilBarbLocaLore
PampBlueBistMoriAbbediskCharAban
tuchkasExplAstr
wulfur

len
# Zaslno: 16 vc 2023 11:52


Summ172.6StreCHAPFaitPROMAndrWalkExcuMediWintPhilShin
StarBlacHerbMystDunsMaurCyclBadfPatrGeorRagtBlueElse
MiraAlexPolaFranEdmoLoveBrunJohnHasbPhunPulpDecoMick
RandRougBillHerdTescPatrTsonValeZoneUsedCotoConnMari
ZorrCircFallGillviscXVIIQuarSebaGeorsporBarbXXVIJean
MartBurtGathSieLpiecRobeXVIIFreeXVIIWeniRennZoneLloy
DaniLAPImicrNikiZoneZoneLoveAgatXVIIZoneChetXVIIJani
ZoneArtsZonediamHomoZoneXVIIClauZoneVladXVIIFranXVII
ZoneThatThomFilmOscaMVCBJohnAlanZoneZone
wulfur

len
# Zaslno: 12 j 2023 11:22


Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
wulfur

len
# Zaslno: 9 Led 2024 04:43


инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинйоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфо
Vae odpov
Tun  Kurzva  Podtren  Odkaz na obrzek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?


   :) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Dal smajlci Zakzat smajlky
» Uivatelsk jmno  » Heslo 
Do diskuse mohou pispvat jen registrovan uivatel. Zadejte sv pihlaovac jmno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:
 
Prv online: Host - 1
lenov - 0
Nejvce uivatel online: 409 [21 Led 2021 16:35]
Host - 409 / lenov - 0


Powered by forum software miniBB™ © 2001-2007
TOPlist