Posilovani.net  
 Posilovani.net - Domů - Statistika - Registrace - Hledat -

forum.posilovani.net / Začátečníci / Úplné začátky (15let)
Autor Zpráva
czfox

Člen
# Zasláno: 6 Bře 2012 14:07

Dobrý den. Je mi 15 let, vážím 72kg a měřím 182cm. Už dlouho mě trápí moje postava a to, že nemám téměř žádnou sílu v rukách. Nedokážu totiž udělat ani jeden pánský klik. Samozřejmě jsem četl ten začátečnický manuál, ale jsou tam věci co prostě nedokážu udělet, nebo nemám vybavení. K dispozici mám jednoručky(každá 10kg), lavici(dá se naklánět), nějaký rotoped či co , pružiny(ještě po dědovi) a to je asi všechno. JDe mi jen o 1 věc. VYtvořit posilovací plán po kterém dokážu udělat klik. Potom už budu posilovat pouze se svojí vahou. Mám ohdodlání, tučná jídla moc nevaříme, mléčné výrobky podporuji. Děkuji moc za všechny odpovědi.
cometomeee

Člen
# Zasláno: 6 Bře 2012 14:57

A co jednodušší kliky ?

http://www.youtube.com/watch?v=jnGADek-VLQ

Začíná cca 0:15 (video) ... To taky nejde ? ... Ptam se spíš pro zajímavost, když neuděláš ani 1 normal, jestli nějaký tyhle ... Jinak co se týče kliků, s treninkem to jde rychle nahoru, když jsem udělal se vší silou 10 normal kliků maximum, stačí ani ne měsíc a už to bylo 15-20 ... ale je spoustu jiných cviků, mojí otázku ber spíš jen okrajově, k tvýmu "článku" vydrž na odpověď zkušenějších, tady ti 100% poradí
czfox

Člen
# Zasláno: 6 Bře 2012 15:00

Ty na kolenou dokážu, na nějakém vyšším předmětu taky. pro začátek je to dobré?
cometomeee

Člen
# Zasláno: 6 Bře 2012 15:07

Pokud/dokud nemáš vymyšlenej plnohodnotnej trenink s různýma cvikama a nedokážeš udělat pánskej klik, rozhodně je lepší dělat tyhle "dámský" jak se v ČR říká, než nedělat nic
czfox

Člen
# Zasláno: 6 Bře 2012 16:05

Tak než mi někdo pomůže s pořádnym plánem jak bych je měl dělat? Někdo říká, že porstě dokud budu moct, že je mám dělat, nekdo, že série a mezitim něco jinýho.. jak je to správně?
kubasek

Člen
# Zasláno: 6 Bře 2012 17:01

Poskládal bych si to do serii a opak. (nevím kolik jich uděláš) a pak ke konci až nebudeš moct tak zkonči cca 1-2 opak. před selháním.

Po určité době, bych zkusil zařazovat klasický i kdyby mšl být jenom jeden a pořádný! A postupně najet na začátečnický trénink
Toto téma je uzavřeno. Nemůžete zaslat odpověď.

Právě online: Hosté - 1
Členové - 0
Nejvíce uživatelů online: 299 [4 Dub 2017 04:49]
Hosté - 299 / Členové - 0