Posilovani.net  
 Posilovani.net - Domů - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -

forum.posilovani.net / Začátečníci / Nesouměrnost břišních svalů
Autor Zpráva
Falcon

Člen
# Zasláno: 1 Bře 2012 13:21

Zdravím,

potřeboval bych poradit ohledně posilování břicha. Na levé půlce - tj. horní a střední část břišních svalů, mám výrazněji větší svaly, než na pravo. Cvičím doma pouze sedlehy, sklapovačky a pod. a zkoušel jsem už cviky víc přizpůsobit tak, aby mi zabírala hlavně levá půlka, ale nejsem si jistý jestli to je dobře a jestli to vůbec má nějaký efekt.

Díky
Honzi9

Člen
# Zasláno: 3 Bře 2012 14:32

řeším stejný problém. Prý se to pravidelným cvičením částečně samo vyrovná.
Falcon

Člen
# Zasláno: 5 Bře 2012 18:32

Já už ale posiluju asi rok a pořád to nemůžu srovnat... Přitom cviky dělám správně.

Ony existují "anomálie" kdy břišní svaly nejsou v rovině a levá půlka je např. asymetrická oproti pravé a pod.

Ale tohle je čistě tím, že mám více svalové hmoty vlevo, než vpravo...

Jak jsem psal, snažím se cviky na břicho provádět tak, aby mi více zabírala pravá strana, ale mám pocit, že to nemá moc efekt...
ZANGER

Člen
# Zasláno: 5 Bře 2012 19:52

Dřep a mrtvý tah
Vaše odpověď
Tučné  Kurzíva  Podtržené  Odkaz na obrázek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?

:) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Další smajlíci Zakázat smajlíky
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:

Právě online: Hosté - 1
Členové - 1 [ vlaydimir ]
Nejvíce uživatelů online: 409 [21 Led 2021 16:35]
Hosté - 409 / Členové - 0