Posilovani.net  
 Posilovani.net - Domů - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -

forum.posilovani.net / Začátečníci / Trápí mě vazivo a šlachy?
Autor Zpráva
damib

Člen
# Zasláno: 28 Úno 2012 14:13

Ahoj,
vždycky když cvičím tak mně docela táhne u úponu svalů. Nejvíc se to projevuje u bicepsů u noh nejmíň. Důkladně se protahuju a je mi 14. Cvičím zatím s dvouma 7,5kg obouručkama a zátěž se zdá ideální. Tak mně docela trápí jestli bych něměl jíst něco na výživu vazů apd. Co s tím?
kubasek

Člen
# Zasláno: 28 Úno 2012 18:09

Chtěl bych vidět tu "obouručku".
damib

Člen
# Zasláno: 29 Úno 2012 06:49

Promiň sem se spletl s dvouma jednoručkama http://www.fitham.cz/1501-jednorucky-cinky-formerf it-ncs15
kubasek

Člen
# Zasláno: 29 Úno 2012 16:09

abych pořád jenom neryl.... Tak úpony mě nikdy netahaly, takže ani nevím co si mám pod tím pořádně představit.

Jelikož je ti 14 tak bych to zatím nerešil. Kdyby se to nelepšilo v průběhu dospívání, tak bych se na to "zaměřil".

Ale co si dokážu cca vybavit je tvůj trénink. Snížil bych váhy a zlepšil provedení cviku. Jen tak pro zajímavost, vypiš sem tvůj trénink.
Vaše odpověď
Tučné  Kurzíva  Podtržené  Odkaz na obrázek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?

:) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Další smajlíci Zakázat smajlíky
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:

Právě online: Hosté - 5
Členové - 0
Nejvíce uživatelů online: 299 [4 Dub 2017 04:49]
Hosté - 299 / Členové - 0