Posilovani.net  
 Posilovani.net - Domů - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -

forum.posilovani.net / Začátečníci / Aký gainer pre začiatočníka...
Autor Zpráva
miracle

Člen
# Zasláno: 17 Říj 2011 18:33

Ahoj chcel by som sa opýtať aký by som si ma kúpiť gainer.Odporúčali mi práve gainer lebo sa mi dosť ťažko pribera cvičím pravidelne a poradili mi tieto 2gainery Nutrabolics Mass Fusion 7260 g alebo Weider Giant Mega Mass 4000 - 7000 g.Chcel by som sa preto opýtať či niaky gainer z týchto alebo niaky iný opkujem ešte raz že chcem pribrať. Mám 15 rokov.
blu3

Člen
# Zasláno: 17 Říj 2011 21:55

Osobně jsem spokojenej s Mutant Mass a teď mi domu přišlo Massive 1100. Každopádně oba ty zmiňovaný taky nevypadaj zle.
Laney

Člen
# Zasláno: 17 Říj 2011 22:31

Taky mám mutant mass tripple chocolate a minimalne ti muzu doporucit vynikajici chut
miracle

Člen
# Zasláno: 18 Říj 2011 13:49

dakujem vám myslíte tento gainer:http://www.bodyworld.sk/gainer-pre-narast-c istej-hmoty-pvl-mutant-mass-6-8-kg-490 ? A kolko ste z toho prosím vás pribrali ? A aké dávkovanie by bolo pre mna najlepšie ? dakujem za vaše odpovede...
blu3

Člen
# Zasláno: 18 Říj 2011 17:37

Jojo, já myslel přesně tenhle gainer

Užívám to něco málo přes měsíc ale s tim, že k tomu mam upravenej jídelníček a přešel jsem z rýsování na objemovej trénink. Příbral jsem asi 2 kila ale silově jdu trénink od tréninku nahoru.

Záleží jakej máš jídelníček a kolik vážíš. Já vážim 72 a beru 1 odměrku hned po tréninku a další 30 minut po ní.
miracle

Člen
# Zasláno: 18 Říj 2011 21:43

nemal by si prosím ťa skype alebo facebook alebo niečo kde by som ti mohol napísať niake otázky ohladom tej stravy rad by som vzal radu od skúsenejšieho..a nielen stravu ale všeobecne niake otázky.veľmi by si mi pomohol.
blu3

Člen
# Zasláno: 19 Říj 2011 07:13

napiš mi sem tvůj email, napíšu ti tam jak mě najít na FB
miracle

Člen
# Zasláno: 19 Říj 2011 16:28

Oki moj e-mail je MiracleBK@centrum.sk a som ti moc vdačný za to že pomôžeš
Vaše odpověď
Tučné  Kurzíva  Podtržené  Odkaz na obrázek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?

:) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Další smajlíci Zakázat smajlíky
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:

Právě online: Hosté - 1
Členové - 0
Nejvíce uživatelů online: 409 [21 Led 2021 16:35]
Hosté - 409 / Členové - 0