Posilovani.net  
 Posilovani.net - Domů - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -

forum.posilovani.net / Začátečníci / domácí lavice
Autor Zpráva
bukaj

Člen
# Zasláno: 23 Zář 2011 18:39

Zdravim,
pánové už delší dobu uvažuji o koupi lavici (fittcentrum 30 km od bydliště), teĎ jsem kdesi četl ,že je lepší si ji udělat (svařit) doma. Poradili by jste mi Vaše názory jak ji zhotovit ( plány,nákresy atd.) Jelikož měřím 2 m a vážím 90 kg a na bench zvedám max. 100 kg (více nikdy ani zvedat nechci) ,tak si myslím ,že to bude oříšek jak na material a provední ,aby byla unostná.
Děkuji tedy předem za názory i negativní ,vždy se taky hodí :D
KamilZ

Člen
# Zasláno: 23 Zář 2011 20:36 - Změnil/a: KamilZ

A proč to neomrkneš v tom fitku? Nemusíš tam lítat zrovna s metrem, ale materiál/profil a velikosti během cvičení určitě odhadneš.
S únosností bych problém neviděl, je to přeci jen otázka vhodného profilu a tloušťky materiálu, z hliníku to dělat určitě nebudeš.... Spíš bude pakárna s věcmi typu, aby byla polohovatelná apod.
Ale např. tohle vypadá alespoň trošku bytelně a mohlo by to v domácích podmínkách vydržet.
RoManL4

Člen
# Zasláno: 24 Zář 2011 14:44

před pár lety jsem to vyřešil kulantě :

garážový bench & uskladnění právě nenazutých kol

"lavice" - na zemi 20cm trámky s polystyrenem

"oska" - lešenářská trubka

"závaží" - kola (podle období : letní nebo zimní..)

... kolo = 21kg, takže celkově i s oskou +- 90kg

Odpověď nalezneš v poznání..
bukaj

Člen
# Zasláno: 24 Zář 2011 15:29

čau díky za dpovědi ,už sem našel nějaký fotky domácích pressů ,vybavení (záváaží a činky )již mám ,tak jen potřebuji tu lavici
Vaše odpověď
Tučné  Kurzíva  Podtržené  Odkaz na obrázek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?

:) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Další smajlíci Zakázat smajlíky
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:

Právě online: Hosté - 2
Členové - 0
Nejvíce uživatelů online: 299 [4 Dub 2017 04:49]
Hosté - 299 / Členové - 0