Posilovani.net  
 Posilovani.net - Domů - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -

forum.posilovani.net / Začátečníci / Trapézy
Autor Zpráva
Misacek

Člen
# Zasláno: 15 Dub 2011 20:09 - Změnil/a: Misacek

Ahoj, psal jsem sem ohledně tohodle problému cca před 5ti měsíci a od té doby není žádnej vyditelnej pokrok možná cca pul centáku... jinak nic, problém byl tam že mi nerostou trapézy a mám jakoby rovné ramena... ne obě jedno je trošku šikmé ale druhé takřka vubec, váhy zvedám podle mě dobré v tom nebude, trening jste mi řikali že je taky OK, dělám něco špatně, nebo budu vypadat dosmrti jak "retard" ? protože už mě to dost trápí
Urba

Člen
# Zasláno: 15 Dub 2011 21:24

Mě osobně rostou trapezy z mrtvoly,nic jiného speciálně nedělám
Misacek

Člen
# Zasláno: 15 Dub 2011 21:47

Mě vubec, nevím čím to je jestli je to dědičné, tak je to dost špatny...
Andre

Člen
# Zasláno: 15 Dub 2011 22:00

krceni ramen s jednoruckama delas ?
Misacek

Člen
# Zasláno: 15 Dub 2011 22:06

Nedělám, jen zvedání ramen s velkou činkou před a za tělem.
Andre

Člen
# Zasláno: 15 Dub 2011 22:54

:D no to je to same akorat s velkou cinkou. Tahas tu vahu jen ramenama tim krcenim nebo si pomahas mozna v tom bude problem
tetsuo

Člen
# Zasláno: 16 Dub 2011 00:45

Jednorucky umoznujou nejvetsi rozsah pohybu a nejlip se drzi v ty horni fazi. Musis chvili vydrzet nahore, tak 2 vteriny. A nepouzivat maly vahy. Opravdu tezky jednorucky, opakovani 8-12, tahat to jen trapezama, jen smerem nahoru a MIRNE dozadu, nekrouzit ramenama a vzdy podrzet nahore 2 vteriny, dokonce jakoby udelat to dotazeni nadvakrat (vetsinou jde ten pohyb jeste o neco vys, nez se zda napoprve).
Pokud ti trapezy nerostou, tak davej na konci kazdeho treninku 3-4 serie.

Nový web a fórum o posilování: http://www.body-test.cz/cs/
Andre

Člen
# Zasláno: 16 Dub 2011 11:08

Ja si nalozim na kazdou jednorucku 22kg a jako to se fakt tezko zveda tim krcenim a vydrzet nahore aspon vterinu je zaber u 8 opakovani po 4 seriich
tetsuo

Člen
# Zasláno: 16 Dub 2011 12:15

No, tak pouzivej takovou vahu, abys vydrzel ty 2 vteriny.

RoManL4

Člen
# Zasláno: 17 Dub 2011 11:34 - Změnil/a: RoManL4

jezdím s -> 45,50,54 nekdy i 60kg jedoručkama ... 3x8-10 a poznat už to celkem jde x))

Odpověď nalezneš v poznání..
tetsuo

Člen
# Zasláno: 17 Dub 2011 14:53 - Změnil/a: tetsuo

Jo, tak 60 kilove jednorucky uz jdou. Na ty jsem bohuzel natrefil jen asi jednou v zivote, v Jihlave.

V Praze ani Brne jsem nikdy nevidel tezsi nez padesatky (i kdyz urcite nekde budou i tezsi cinky). Na krceni ramen pro preciznich 10-12 opakovani pouzivam 36-40 kilo, vic se mi zatim nedari podrzet ty 2 vteriny v horni pozici.

Misacek

Člen
# Zasláno: 18 Dub 2011 21:17

Díky za rady, moc jste mi pomohli, skusím to lépe a po nějaké době se zase ozvu.
Vaše odpověď
Tučné  Kurzíva  Podtržené  Odkaz na obrázek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?

:) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Další smajlíci Zakázat smajlíky
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:

Právě online: Hosté - 1
Členové - 0
Nejvíce uživatelů online: 299 [4 Dub 2017 04:49]
Hosté - 299 / Členové - 0