Posilovani.net  
 Posilovani.net - Domů - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -

forum.posilovani.net / Začátečníci / Prostě téma
Autor Zpráva
Anonymn

# Zasláno: 25 Bře 2006 11:16

Ahoj,
r
Anonymn

# Zasláno: 25 Bře 2006 14:41

kdy
Coyote

Člen
# Zasláno: 25 Bře 2006 19:43

-prilis narocny trenink bez nejakeho deloadu
-spatna (nedostatecna, nekvalitni) strava
-malo odpocinku, spanku

-jarni unava
-nedostatek soli, mineralu, vitaminu

Nejspise si pretrenovany (potencionalni duvody viz. vyse). Je potreba si dat nejakej tejden uplnej oddych.Pokud to neprejde zajdi si na krevni testy. Pul roku, to uz zavani chronickym pretrenovanim, coz vubec neni sranda.
Co tepova frekvence, ci jine problemy (nespavost, zazivaci problemy, poceni...)? Jak cvicis? Rozumne nebo "na krev"?
Anonymn

# Zasláno: 26 Bře 2006 00:43

Cau,diky za odpovedi.
Zacal jsem cvicit ,protoze jsem hodne sedel u pc ,coz se projevovalo "vypracovanou vanou" a bolestmi zad. V soucasne dobe me zada neboli,potim se mene nez drive a tep mam vyborny (snizil se mi muj drive zvyseny tlak) - celkove se citim lepe a snad i lepe vypadam .
Cvicim 3 - 4x tydne a to vzdy jednu z partii (tricak,bicak,zada,ramena,prsa) 4 cviky po 10 - 12 opakovanich + 2 cviky na bricho (mam porad mensi vanu) + kardio na kole 35 min. Myslim ,ze cvicim intenzivne ,ale uplne na krev to neni. Snazim se stravovat zdrave ,ale obcas se pekne "nezdrave nazeru" nebo zaparim. Je pravda ,ze posledni 2 - 3 mesice se mi spatne spi.
Cviceni je pro me droga. K cemu testy na krev? h7
Coyote

Člen
# Zasláno: 26 Bře 2006 16:38

Jsi pretrenovany, to je nejspis vse. Dej si oddych, na cas zapomen na cinky (1-2 tydny minimalne!!!), a aktivne odpocivej (tzn. nejaky lehky aerobni aktivity) pokud to neustoupi zajdi si na ty testy.
Curwein

Člen
# Zasláno: 26 Bře 2006 17:25

presne tento isty problem mam aj ja...cvicim vyse pol roka, bo som cel zacat nejako vypadat a zrazu ako keby ma to prestalo bavit...vecne som unaveny a uz som sa na to pytal na tomto fore, a pisali mi ze sa mam prekonat a cvicit ajtak...ale nasilu cvicit a nespravit pri tom nic neni ono...ked si dam tyzden prestavku tak mi neodide to co som nabral? myslim silu atd?
Vojta

# Zasláno: 26 Bře 2006 18:05

tejden je v pohode,i kdyz ja mel po tejdnu ztratu na sile asi o 15-20 %.Ale to pretrenovani je nebezpecne.Ja si radsi dam tyden pauzu ttreba kazde 2 mesice.
Coyote

Člen
# Zasláno: 26 Bře 2006 18:08

Vojta
To je dokonce predepsane dat si nejaky deload zhruba po 8 tydnech objemoveho treniku. Bud na tyden uplne vynechat nebo cvicit jen z hoooodne lehkyma vahama.
Curwein

Člen
# Zasláno: 26 Bře 2006 18:56

takze ja si davam tu tyzdennu pauzu teda....dufam ze to pomoze pri unave, lebo je to dost blbe stale cvicit s nechutou a potom sa na to ajtak vykaslat...ale nechapem tomu, ze brucho a ruky idu fpoho, ale na kliky sa musim premahat aby som ich cvicil..moze byt ze to preto lebo som si zvykol davat kedysi kazdy den 5x 150 klikov??....teraz jak som zacal davat len obden, tak spravim maximalne tych 100 a uplne som do toho stratil chut...prsa mi jednoducho klesli a vypada to ako keby som cvicil taky mesiac...moze to byt moc pretrenovane? ako to mozem napravit?
Coyote

Člen
# Zasláno: 26 Bře 2006 19:05

Ze je to pretrenovani je vicemene jiste. Pokud cvicis v posilovne s cinkama vyser se na kliky. Spravit to muzes pouze jedinou veci, dat si pauzu jinak to bude horsi a horsi. Uvidis ze po pauze budes zase plny sily a energie a budes se do fitka zase tesit.
Curwein

Člen
# Zasláno: 26 Bře 2006 19:16

fuha, no takze mam taky jeden napad...budem cvicit ruky a brucho normalne ako doteraz..na kliky sa vyserem a za taky tyzden dva sa ich ujmem znova...je to dobry napad?....do posilky nechodim, ja skor doma a este v skole 2x do tyzdna bench....
Petr

Administrátor
# Zasláno: 26 Bře 2006 19:38

St
Coyote

Člen
# Zasláno: 26 Bře 2006 19:43

Poposedni si Petr ma pravdu, uplne vysadit jinak se to nespravi. Neni to o unave toho a toho svalu, je to o celkove unave organismu a centralni nervove soustavy.
Curwein

Člen
# Zasláno: 26 Bře 2006 19:43

aha, no tak dobre teda....a dokedy asi? alebo to zistim sam ze sa na to budem citit?
Hruda

Člen
# Zasláno: 26 Bře 2006 22:39

Curwein
Ja teraz odpocivam uz druhy tyzden.
O svaly a silu sa neboj.Co stratis to hned naberies naspat.(svalova pamat)

--------------------------------------------
Som cool-turista!
Curwein

Člen
# Zasláno: 27 Bře 2006 19:55

no to dufam..tak skusim teda....dam si tak dva tyzdne pauzu a potom budem pokracovat;)
Vaše odpověď
Tučné  Kurzíva  Podtržené  Odkaz na obrázek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?

:) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Další smajlíci Zakázat smajlíky
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:

Právě online: Hosté - 2
Členové - 0
Nejvíce uživatelů online: 299 [4 Dub 2017 04:49]
Hosté - 299 / Členové - 0