Posilovani.net  
 Posilovani.net - Domů - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -


forum.posilovani.net / Začátečníci / Protein,Gainer
Autor Zpráva
simbyan

Člen
# Zasláno: 31 Bře 2011 21:20


Zdravím, dělal jsem trénink pro začátečníky od Tetsua, co se nachází na tomto fóru, ale v 6.týdnu jsem musel kvůli nemoci přestat, nyní se k tomu chci vrátit a asi půjdu od začátku. Chci se zeptat jestli si nemám koupit Gainer nebo Protein nebo něco takového. Je mi 14 let,66kg,výška něco kolem 170cm,spíš o něco víc. Taky mám v plánu dvakrát týdně si jít zaběhat - jen do 5km.
b3a7

Člen
# Zasláno: 31 Bře 2011 21:49


Rozhodně gainer. Bílkoviny na svou vahu dáš z normální stravy.

Dávkování gaineru máš zde:

http://forum.posilovani.net/index.php?action=vthre ad&forum=2&topic=4464

Seznam dobrý gainerů od Tetsua:
Seznam vhodnych, spravne michanych gaineru
Anabolic Classic Gainer - http://nutri-exact.czcat_det.php?vyrobek=Anabolic- Classic-Gainer&id=275

Anabolic GF - http://nutri-exact.cz/cat_det.php?id=7

Mass Gain MCT – http://nutri-exact.cz/cat_det.php?id=26

AveMax GF Gainer – http://nutri-exact.cz/cat_det.php?id=17

Muscle Builder GF – http://nutri-exact.cz/cat_det.php?id=280

HP Vital Extra Gainer – http://nutri-exact.cz/cat_det.php?id=20

Bulk GF - http://nutri-exact.cz/cat_det.php?vyrobek=Bulk-GF& id=34

Mutant Mass Gainer – http://obchod.ronnie.cz/s-1235-mutant-mass-gainer. html

Goliath (Syntrax) – http://obchod.ronnie.cz/s-1733-goliath.html

Pharma Gain – http://obchod.ronnie.cz/s-2238-pharma-gain.html

Heavy Weight Gainer 900 – http://obchod.ronnie.cz/s-126-heavyweight-gainer-9 00.html

Compres B.I.G. (Nutrend) - http://www.doplnky-vyzivy.cz/nutrend-compress-b-i- g-6000g-banan/d-71190/

ISO MRP (Nutrabolics) – http://www.nutrishop.cz/iso-mrp-227kg--p974

Real Mass (Gaspari Nutrition) – http://www.protein.sk/real-mass-gaspari-nutrition- p-974.html

Pharma Gain – http://obchod.ronnie.cz/s-2329-pharma-gain-bcaa-s. html

MVP Nutrition Power Mass - http://www.doplnky-vyzivy.cz/mvp-nutrition-power-m ass-2270g-banan/d-70221/

Ultimate nutrition Gainer Muscle Juice - http://www.doplnky-vyzivy.cz/ultimate-nutrition-ga iner-muscle-juice-475kg-banan/d-68963/

MuscleTech Mass Tech - http://www.doplnky-vyzivy.cz/muscletech-mass-tech- 2270g-cokolada/d-70068/

BSN True Mass - http://www.doplnky-vyzivy.cz/bsn-true-mass-2610g-c okolada/d-70235/

Isoganer – http://obchod.ronnie.cz/s-1523-isogainer.html

QuickMass Gain - http://obchod.ronnie.cz/s-1146-quickmass-gain.html
____________________

Dalsi varianta je koupit si cisty protein a k tomu primichavat Glukopur a maltodextrin (dva druhy sacharidu).
Jarek Palcy

Člen
# Zasláno: 31 Bře 2011 21:50


čau,
jsem na tom dost podobně ze vším a co jsem slyšel, tak ze začátku by to nemělo moc cenu, rači dodržuj jídelníček, co ti tady adminy skvěle napsali..
http://forum.posilovani.net/index.php?action=vthre ad&topic=4464&forum=2&page=0
b3a7

Člen
# Zasláno: 31 Bře 2011 21:56 - Změnil/a: b3a7


?

V tomhle rozpisu je JASNĚ napsáno, že gainer je takřka nenahraditelný.

Protein je tam zmiňován jako rovnocená náhrada normálního jídla. Ale spíš se dává když potřebuješ více bílkovin, než dáš z normální stravy, nebo jen po tréninku, protože je rychle stravitelný. Druhá možnost je při dietě, kdy nemůžeš přijmat moc sacharidů, ale to máš zase velkej hlad.

Takže nevím, kde jsi vzal to, že to nemá zezačátku cenu.

A jinak nefunguje ti ten link, máš tam mezeru.

Je to ten samý co jsem posílal já - http://forum.posilovani.net/index.php?action=vthre ad&topic=4464&forum=2&page=0
simbyan

Člen
# Zasláno: 1 Dub 2011 19:43


A něco jako kreatin je asi zbytečné co ?
kv1t

Člen
# Zasláno: 1 Dub 2011 20:21


Sice to nemá až zas nějak věkové omezení, ale posečkal bych.. S kreatinem si musíš ujasnit životosprávu, aby ses vyhnul zdravotním potížím, které jsou když dodržuješ zásady prakticky nulové..
kernel

Člen
# Zasláno: 5 Dub 2011 16:44


A něco jako kreatin je asi zbytečné co ?
Až dáš 5x100 na tlak / bench tak si ho kup.


Vůle odejde dřív než tělo.
Vaše odpověď
Tučné  Kurzíva  Podtržené  Odkaz na obrázek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?


   :) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Další smajlíci Zakázat smajlíky
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:
 
Právě online: Hosté - 2
Členové - 0
Nejvíce uživatelů online: 299 [4 Dub 2017 04:49]
Hosté - 299 / Členové - 0


Powered by forum software miniBB™ © 2001-2007
TOPlist