Posilovani.net  
 Posilovani.net - Dom - Odpovdt - Statistika - Registrace - Hledat -


forum.posilovani.net / Začátečníci / kreatin
. 1 . 2 . >>
Autor Zprva
hanibalking

len
# Zaslno: 24 no 2011 14:29


Cavte borci asi tak pred tyzdnom som sa odhodlal zacat priberat :D Kedze mam 19 r a 54 kg takze dost extrem :D (meriam 182cm) Rozhodol som sa kupit gainer ,zacat zrat a cvicit. K tomu gaineru som si kupil aj kreatin,a tak sa chcem opytat nieje teraz zbytocne plytvat ten kreatin kedze este len zacinam ? Aj ked akurat dnes koncim nasycovaciu fazu...
Berem ho asi tak ze pred cvicenim cca 20-30 min 5g kreatin a asi tak 2-3 lizicky dextrozi . Po odcviceni ,predycham a opät 5g kreatin a cca 5 lizicky dextrozi a po 30 min pijem gainer. Kedze je moje brucho plne vody :D:D tak nevladzem vopchat do seba normalnu stravu (ale dnes sa vopchali dva vajcia na tvrdo :D:D ) a tu je moj dalsi problem :D:D od kedy pijem gainer tak potom nemam chut na normlanu stravu lebo mam stale pocit plnosti... :D No takze myslite ze ma zmysel ten kreatin ?
Ospravedlnujem sa za mensi chaos v prispevku ... :D
b3a7

len
# Zaslno: 24 no 2011 14:42


No, podle mně je to zbytečné. Největąí účinek to má, kdyľ ho bereą poprvé. Takľe je výhodné ho pouľít aľ při stagnaci i při dobrém tréninku.

182 cm a 54 kg? To neni překlep? To snad lítáą vzduchem né?

Kdyľ budeą správně cvičit, dostatečně a kvalitně jíst a k tomu brát gainer, tak by si neměl mít problémy nabírat sluąně - hlavně zezačátku.
Claws

len
# Zaslno: 24 no 2011 14:53


Není ten gainer náhodou mutant mass ?
hanibalking

len
# Zaslno: 24 no 2011 14:53


aaa kur** :D tak to "poprve" som prave prepasol :D:D
Hahah noo nieje to prekleep ... lietat nelietam aleee pribrat by mi urcite trebalo :D
A chcem sa opytat,kolko je optimálne priberat . Neviem ci ma pochopis,myslim napriklad za" mesiac 5kg" alebo za "tyzden 2kg"... vazim sa kazdy den rano a vecer a zapisujem si to aby som to mohol sledovat :D celkom zaujimave :D
hanibalking

len
# Zaslno: 24 no 2011 14:54


Claws -preco sa pytas ?
b3a7

len
# Zaslno: 24 no 2011 14:59


No, kolik optimálně příbrat. Svalů chce kaľdý přibrat co nejvíce. Ale kdyľ přibereą 3kg za měsíc (čisté svalové hmoty) tak budeą rád.
To se dost dobře korigovat nedá. Budeą jíst kvalitně a dobře cvičit a uvidíą jak to jde nahoru. To ti ani nikdo nedokáľe říct, je to hodně individuální.
hanibalking

len
# Zaslno: 24 no 2011 15:04


aha aha no ja potrebujem hoc-aku vahu nie len svalovu :D:D:D ale samozrejme rozlozenu po celom tele nie len PUPOK :D:D
kv1t

len
# Zaslno: 24 no 2011 15:05


No ty bláho 54kg.. No jen jestli nebudeą mít odliąný metabolismus a aby nebyl problém s příjmem ľivin..
b3a7

len
# Zaslno: 24 no 2011 15:08


No to se nemusíą bát. Pokud budeą nabírat tak zákonitě i nějaké tuky nabereą. I kdyľ jako ektomorf to tak jednoduché mít nebudeą. Ale to se budu opakovat: při kvalitní stravě a gaineru nebudeą mít problém
hanibalking

len
# Zaslno: 24 no 2011 15:10 - Zmnil/a: hanibalking


alee ved nieje to az take hroznee nevyzeram ako z koncentráku :D:D
Pre ukazku http://www.upnito.sk/imggal.php?viewGallery=3fa548 34cc775a6bf1ca7ebc70025fb8 :D
Ale podla mna za to nemoze moj metabolizmus ale moja lenivost k jedeniu...
kv1t

len
# Zaslno: 24 no 2011 15:17


Jn, já jako ektomorf se drľím něco kolem 2,5kg na měsíc, zatím.. Nechci vidět, aľ to začne stagnovat

Jinak není to zrovna objektivní fotka a nevím jak jsi jedl, ale metabolismus udělá hodně, bývalý přítel od moji mamky denně jedl na svačinu do práce 10-15rohlíků s jogurty sýry apod, i 2 obědy, odpoledne svačiny a velké masové porce večeří apod a váľil tak 65kg.
b3a7

len
# Zaslno: 24 no 2011 15:20


Já osobně lenivost k jídlu nechápu. Já kdybych moch, tak ľeru furt. Ale to si nemůľu dovolit.
Jestli nemáą chu» k jídlu tak zkus pangamin. Hodně lidem to pomáhá. Já ho beru taky sice né kvuli chuti k jídlu, ale po něm bych ľral dvakrát tolik. Ale to je taky individuální, někdo ľádné účinky nepostřehne.
hanibalking

len
# Zaslno: 24 no 2011 15:22


ouuu tak 2,5 kg za mesiac ... mam co robit ak to u mna bude podobne :D
Tak ja neviem povedat aky metabolizmus mam pretoze ako som spomenul jedol som velmy malo ,niekedy som proste vynechal obed...niekedy ranajky. Nemal som pravidelnu stravu...Cize je mozne ze mne to pojde lepsie ked som zacal jest pravidelne a doplnam to suplementami ....
b3a7

len
# Zaslno: 24 no 2011 15:23


kv1t

Já jako endomorf sem rád, kdyľ vyměňuju tuky za svaly . Nechci moc přibírat, protoľe by tam bylo i hodně tuku a to na to radąi pudu pomaleji.

To já kdybych si dal třeba i pět rohlíků na svačinu, tak za týden mám o pět kilo víc.
b3a7

len
# Zaslno: 24 no 2011 15:25


hanibalking

Tím líp pro tebe, ľe máą hodně co zlepąovat.

Jídelníček máą tady (pokud si ho jeątě nečetl):

http://forum.posilovani.net/index.php?action=vthre ad&forum=2&topic=3429
hanibalking

len
# Zaslno: 24 no 2011 15:30


okej dakujem vam hmmm a este sa varitm spät k kreatinu....
...Kedze uz som zacal tak bude lepsie ked uz ho aj dokoncim ze ?
Aaaa ,mam si zaobstarat aj protein ? co myslite ? dostal som ako tester tento protein http://www.doplnky-usa.sk/Proteiny/produkt.php?dop lnok=21-Elite-Whey-Protein-80-od-Dymatize celkom mi chutil ,tak by som si ho aj kupil .....
b3a7

len
# Zaslno: 24 no 2011 15:36 - Zmnil/a: b3a7


No protein na svoji váhu fakt nepotřebujeą. To ty bílkoviny v pohodě dáą z normálního jídla.

Jinak, whey proteiny mají nízkou vyuľitelnost a sou celkem nahovno.

Jinak co se týká toho kreatinu, tak to nevim.
kv1t

len
# Zaslno: 24 no 2011 15:38 - Zmnil/a: kv1t


b3a7

No to ti nezávidím, to já dneska byl na návątěvě u prarodičů a snědl jsem 600g krůtího masa s asi 300g hranolek a oblohu, zaąel jsem si na velkou, je půl 4 a břicho mám zas jak deska.. Mi taky chut k jídlu nějak nechybí, ale finančně si to moc dovolit nemůľu, je blbá doba a jsem rád, ľe kolikrát si dám po odcvičení maso a to fakt málokdy..

hanibalking
No, řek bych, ľe jídelníček tvoří tak 75% úsilí, abys nabral svaly.. U tebe bych se nebál, pokud máą moľnost ľrát s prominutím jako prase, zas se nespoléhej na suplementy, je to přecejen doplněk!

Ten kreatin, nevím no, podle mě je ta nasycovací fáze jak říkaą vyąąí a taky víceméně naprd, normálně bych jel od začátku ráno po snídaní hodku a půl na lačno 1g na 20kg tvé váhy. Ale osobně mám z něho strach, protoľe je třeba si ujasnit ľivotosprávu, jinak si můľeą způsobit újmu na zdraví, jinak je neąkodný..
hanibalking

len
# Zaslno: 24 no 2011 15:49


zivotosprava je uz teraz good :D:D teraz idem 3 den po 4krat 5g kreatinu a nasleduju 7 dni po 5g na den... uz na to serem doberem tych 250g co mi tam ostalo ....
A myslim si ze ten hroznovy cukor ktory pridavam do kreatinu mi pomaha zvysovat moj apetít :D:D ai pred 50 min som vychlastal 4dcl gainer a teraz pcham tlacenku cibulu a ocot asi 300g neviem aku to moze mat vyzivovu hodnotu :D:D
kv1t

len
# Zaslno: 24 no 2011 15:54


Pokud nepijeą, nekouříą a máą sluąný příjem tekutin, tak ok. No s tou glukozou nvm, jestli teda zvyąuje chut k jídlu, mi se na to osvědčil pangamin, ale vysadil jsem ho a beru b-komplex, protoľe po pangaminu jsem furt prděl..
hanibalking

len
# Zaslno: 24 no 2011 16:00


noo pil som prilezitostne ale teraz urcite ani kvapka alkoholu ,nefajcim (ak sa do toho nerata trava) . Nooo po gaineri prdim kvalitne :D:D a o tvarohu ani nehovoriac xD to by som musel vsetko vysadit :D
b3a7

len
# Zaslno: 24 no 2011 16:03


Ale hlídej si bílkoviny a» to zbytečně nepřetahujeą přes maximum. Já dřiv při váze přes 100kg byl zvyklý jíst co se dalo (hodně masa atd) A pak jsem to vyměnil za proteiny, abych měl mín sachrů. Do teď mi zůstal zvyk jíst bílkovin na tu předchozí váhu. Takľe kdyľ mám 70kg/177cm tak pořád jím kolem 150g bílkovin. Postupně to sniľuju takľe teď spíą kolem těch 120,130g.
hanibalking

len
# Zaslno: 24 no 2011 16:05


ked mne sa to nejak nechce pocitat..... Mate nejaku good tabulku ?
kv1t

len
# Zaslno: 24 no 2011 16:07


Tak ho dober a zkus jiného výrobce.. Tvaroh tvaroh, tvaroh můľeą nahradit plno věcmi, jinak sám o sobě není nic extra! Jinak s trávou.. Nvm moc, co tráva má v sobě vąechno za ksindly a zálaľí taky jestli jsi vypálenec nebo 2x do měsíce ľe ano.. Já to k ľivotu nepotřebuju, to neľ abych zaplatil za blby gram 200, tak si za to kupim 8 piv.
b3a7

len
# Zaslno: 24 no 2011 16:08


No hele nějaký nechce, kdyľ máą nějaký cíl, tak proto musíą něco udělat. Předevąím překonat lenost.

Kalkulačka je docela dobrá tady:

http://flora.cz/ekalkulacka/e_index.htm

ale samozřejmě tam není vąechno.

Dokud budeą povaľovat tlačenku za "good" ľivotosprávu, tak nevím kam se pohneą.
b3a7

len
# Zaslno: 24 no 2011 16:10


kv1t

Souhlas
hanibalking

len
# Zaslno: 24 no 2011 16:13


kv1t
noo asi tak raz do tyzdna :D u nas stoji g 15€ :PP :D
b3a7
No to mi je jasne ze pre to musim nieco spravit ,prave preto na miesto 2 doterajsich jedal jedavam 6-7....
Preco ved tlacenka =maso :PP :D
b3a7

len
# Zaslno: 24 no 2011 16:17 - Zmnil/a: b3a7


No já osobně "trávu" nesnáąim, dělá to z lidí trosky (aniľ by si to oni sami uvědomovali) a pro příklady nemusim chodit daleko. Mám jich tu v okolí spousty. Ale to je uľ offtopic.

V jídle nerozhoduje pouze KVANTITA ale také KVALITA. A pokud tlačenka = maso, tak to by si měl troąku přehodnotit pohled. Ale samozřejmě záleľí na tobě. Nikdo ti nebude nic nutit.

Tady to forum je od toho aby se tu diskutovalo o jiných věcech, neľ vyvracet někomu to, ľe tlačenka je maso.
kv1t

len
# Zaslno: 24 no 2011 16:23


Taky to nemám rád.. Jinak máte to tam nějaké draľąí..

Jinak já si říkám - Sám sebe oblbneą, ale tělo ne, takľe kvalita na 1. místě I kdyľ musím se přiznat, ne vľdy to dodrľuju, ale snaľim se to kompenzovat..
hanibalking

len
# Zaslno: 24 no 2011 16:26


o tom co robi s ludi trosky je na dlhu debatu ,kazdy ma na to iny nazor ,niekto spravny, niekto nazor ktory si precital z casopisu.... ale ako si povedal to je uz offtopick
Je mi jasne ze je rozdiel prirodne kuracie prsia s oblohou a tlacenka .: ) ale aj tlacenka je masovy vyrobok ,samozrejme je rozdiel aku tlacenku mas ...ci mas aspik a trocha masa alebo maso a trocha aspiku ...
. 1 . 2 . >>
Vae odpov
Tun  Kurzva  Podtren  Odkaz na obrzek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?


   :) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Dal smajlci Zakzat smajlky
» Uivatelsk jmno  » Heslo 
Do diskuse mohou pispvat jen registrovan uivatel. Zadejte sv pihlaovac jmno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:
 
Prv online: Host - 1
lenov - 0
Nejvce uivatel online: 409 [21 Led 2021 16:35]
Host - 409 / lenov - 0


Powered by forum software miniBB™ © 2001-2007
TOPlist