Posilovani.net  
 Posilovani.net - Domů - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -

forum.posilovani.net / Začátečníci / Dotaz na asimetrii zad
Autor Zpráva
cranked

Člen
# Zasláno: 8 Pro 2010 16:52 - Změnil/a: cranked

Zdravim všechny...dozvěděl jsem se od kámoše že záda můžou být asimetrická...a prý kvůli tomu může bejt i zranění při cvičení...rád bych věděl jestli je mam asimetrický....tady je link... ....předem děkuju za odpověď
wunti

Člen
# Zasláno: 8 Pro 2010 17:28

Zdravim te... fotka neni nic moc - spatne osvetlena...
Kazdopadne si nemyslim, ze kvuli asimetrii zad si muzes zpusobit zraneni - vzdy je to o technice a dane vaze... Samozrejme jsem se jiz setkal, ze diky "spatnemu" cviceni si clovek muze zpusobit nejen zraneni, ale i asimetrii - kazdoapdne ber v potaz, ze zadny clovek na zemi nema parove svaly, ale i vnitrnosti, kosti - cokoliv - uplne stejne.
V pripade, ze mas nejake problemy (eventuelne pochybnosti) se zady dopoucuji navstivit obvodni lekarku eventuelne ortopeda - ten te prohledne nejlepe
cranked

Člen
# Zasláno: 8 Pro 2010 17:52

No říkal mi ten kámoš že se to celkem snadno pozná díky postavení ramen a dolních zad...no problémy nemam..ale díky za odpověď..budu si dávat hodně velkýho majzla na techniku ....
Ph1L

Člen
# Zasláno: 8 Pro 2010 18:06 - Změnil/a: Ph1L

chlape narovnej se, vzdyt si shrbeny jak sto leta baba:D

a az naberes dvacet kilo tak potom res nejakou asimetrii, je az neuveritelne jak s pribivajici hmotou vsecko srovna...
wunti

Člen
# Zasláno: 8 Pro 2010 18:08

Ano osobne mam taky jedno rameno niz a druhe vys.. u vzprimovacu mam jeden silnejsi a druhy slabsi (velikostne taky patrne rozdily) - je to dane tim, ze vetsinu tezkych cviku jezdis - aniz si to uvedomujes - jednou silnejsi stranou .... vse je o technice - eventuelne o zarazeni vice cviku s jednoruckami apod.
wunti

Člen
# Zasláno: 8 Pro 2010 18:09

chlape narovnej se, vzdyt si shrbeny jak sto leta baba:D

Mam dojem, ze tak stoji schvalne ... aspon mi to tak prislo, aby upozornil na problem
cranked

Člen
# Zasláno: 8 Pro 2010 19:48

Dneska se mi taky zdálo když sem zvedal velkou činku že sem spíš zabíral mojí silnější rukou..a tou druhou né tolik...já normalně nejsem schrbený...to bylo jen kvůli fotce aby to šlo lépe vidět eventuální problém...no sem zvědavej jaký budou změny až naberu víc kil ...
Vaše odpověď
Tučné  Kurzíva  Podtržené  Odkaz na obrázek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?

:) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Další smajlíci Zakázat smajlíky
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:

Právě online: Hosté - 2
Členové - 0
Nejvíce uživatelů online: 409 [21 Led 2021 16:35]
Hosté - 409 / Členové - 0