Posilovani.net  
 Posilovani.net - Dom - Odpovdt - Statistika - Registrace - Hledat -


forum.posilovani.net / Začátečníci / Začátky ajtíka :)
Autor Zprva
Schizuko

len
# Zaslno: 8 Z 2010 19:29


Zdravím

poprosil bych moderátora tetsuo o zkomentování mého případu, návrhů a podobně Jsem absolutní začátečník, povoláním aj»ák, tudíľ svalů moc není

Postnu sem svoje aktuální foto a míry. V poslední době se mi docela začala dělat vana Tím jak jím a pořád sedím u pc.

Mým krátkodobým cílem je shodit vanu zpevnit svaly a nějaké si vypracovat.
Mým dlouhodobějąím cílem je vypadat zhruba jako tento borec :
http://www.body-zone.cz/data/foto/normal/469.jpg (s tímto se velice spokojím )) )

Mám docela zohlá záda, opět z počítače Uľ mě přestalo bavit být loutkovým panáčkem a chci se trochu vymakat a» uľ vzhledově a také trochu posílit fyzičku.

Věk : 24
Váha : 75
Výąka : 185 cm
Chci cvičit : Doma (do fitka to nepůjde)
Mám k dispozici : Jednoručky, obouručku

Moje foto :
http://img521.imageshack.us/img521/7959/47776110.j pg

Začal jsem trochu měnit jídelníček dle moľností. Vstávám v 6:30 a chodím spát v 23:00. Cvičit mohu Po-Pá od 18:30 nebo So-Ne přes den.
Nyní jedu nějaké základní cviky Po, St, Pá.

Co se týká jídla tak ráno dávám EMCO s mlékem + ovoce, pak oběd (dle toho co vaří v restauraci, svačina (ąunka, celozrné pečivo), jogurt, večeře, ... Co se týká toho tvarohu.. zkusil jsem si koupit bílej tvaroh a ten mě teda vůbec neąmakuje... ale vůbec.. chtělo by to něco místo toho. Dnes jsem večer zbaątil 3x chleba s máslem plnej vajec.

Pořídil jsem si také :
Giant Mega Mass 4000 Weider (dávám si 36g po cvičení) ve vodě
Protein MyoFusion (dávám si po snídani ráno 36g) ve vodě


Prosím o radu jak začít s cvičením pro mou postavu, co případně dělám ąpatně a jak naloľit s jídelníčkem
Za kaľdou radu budu vděčný.
Schizuko

len
# Zaslno: 8 Z 2010 19:33


Co se týká zmiňovaných doplňků tak to jsou :

http://www.f-sport.cz/eshop/print.php?id=355
http://www.f-sport.cz/eshop/print.php?id=1663
Schizuko

len
# Zaslno: 8 Z 2010 19:37


Nyní kdyľ čtu u toho prvního gaineru toto :

Doporučená dávka:
100g 20min. po tréninku, nebo kdykoliv během první poloviny dne ke svačině (k večeru gainery nepouľívejte - ąlo by to do tuků !).

Pořádné dávkování:
Kaľdá dávka by měla obsahovat 30 aľ 50g bílkovin, GMM4000 má cca 20%, tedy dávka by měla být cca 150 aľ 250g práąku. Výrobce doporučuje 224g s 350ml nízkotučného mléka. Kolik jich nakonec vezmete za den uľ je na Vás. GMM 4000 je dělán na denní příjem 4000kcal (přesně 4150 i s tim mlíkem) tedy 894gramů (6 odměrek)GMM4000 s 1419 nízkotučného mléka.


..
tak jsem trochu zmaten.. jelikoľ cvičím navečer po 18:30 .. no celkově vtom jsem zmaten...
4D4M

len
# Zaslno: 8 Z 2010 19:54


Tvaroh sam o sobe neni nic chutneho ani nic praktickeho, aby se v tele dobre zpracoval a uplatnil, je zapotrebi ho doplnit o nejakou zivocisnou bilkovinu, doporucuju k nemu vejce, primichat syrove, nebo uvarit a snist zvlast, uvarene se stravi lepe-rychleji, ochutit je to dobre treba medem, nebo glukopurem. Pokud ti dela problem tvaroh jist, muzes prilit mleko, rozmichat a vypit.

Gainer jsou prevazne sacharidy, ty telo pres noc nepotrebuje a nespaluje, protoze je v klidu, odpociva, proto to doporuceni, nepit gainer na noc. Pokud mas ale prave po treninku, glykogen poskladany z cukru se ti ve svalech spalil-spotreboval, a telo ma dluh, potrebuju cukr doplnit, takze po treninku vzdycky pit gainer, i kdyz je to vecer, ty sacharidy se vyuziji, jak maji a "do tuku" nepujdou.
4D4M

len
# Zaslno: 8 Z 2010 20:01 - Zmnil/a: 4D4M


Jeste gainer davkuj tak, aby si po treninku telu dodal 1g sacharidu na kilogram telesne vahy. Ten tvuj gainer ma 66g sacharidu na 100g, vazis 75, takze si dej jako zaklad 110g gaineru, pokud bys mel pocit, ze je to malo a neregenerujes se po treninku dobre, klidne 10 nebo 20 gramu pridej. Pij ho na dve davky zhruba 30 minut po sobe, at v jedne davce neni vic nez 50g sacharidu, telo to pak tezko zpracovava (v zaludku).

Behem dne muzes tekutou stravou podle potreby nahradit jidlo, zalezi na tve aktualni potrebe zivin. Pokud mas k dispozici beznou, vydatnou a zdravou stravu, neni duvod nahrazovat.

Jo a protein pij pred snidani (30 minut), stravi se velice rychle a opusti zaludek, normalni strava se travi dele, tzn. dele zustava v zaludku, kdyz na ni vypijes protein, pomicha se natravene s nestravenym a dela to neplechu ve streve.
myrt

len
# Zaslno: 8 Z 2010 20:04


Doporučená dávka:
100g 20min. po tréninku, nebo kdykoliv během první poloviny dne ke svačině (k večeru gainery nepouľívejte - ąlo by to do tuků !).


Tetsuo co si myslíą o tom co je v závorce? Já někdy chodím na 20:00 do fitka a končím v 21:00 dám si hned gainer v 24:00 jdu spát
4D4M

len
# Zaslno: 8 Z 2010 20:12 - Zmnil/a: 4D4M


Nejsem Tetsuo, ale myslim, ze ti muzu poradit. Kdyz absolvujes trenink, telo se dostava do faze, ktere se rika anabolicke okno, je to cca 6 hodin po fyzicke zatezi, kdy se svaly regeneruji nejintenzivneji, s tim je samozrejme spojena potreba zivin v tu dobu. Prvni co musis telu dodat jsou sacharidy- gainer, neni nutne cekat po treninku 20 minut, jednu davku si vypij hned, druhou za 30 minut, pote nez pujdes spat, je potreba dodat telu jeste nejake bilkoviny, tzn. mel bys jeste absolvovat nejake vetsi jidlo, nebo ho nahradit proteinem. Jak jsem ti vysvetloval v prispevku vys, nic ti nepujde do tuku, pokud vypijes gainer po cviceni, nezavisle na denni dobe, telo po zatezi potrebuje sacharidy doplnit, a pouzije je tam, kde ma.
4D4M

len
# Zaslno: 8 Z 2010 20:16


A jestli mas teda moznost chodit do fitka, pak bych radil zacit tenhle program, nic lepsiho do zacatku nenajdes:
http://forum.posilovani.net/index.php?action=vthre ad&forum=5&topic=4218

A vsechno ohledne vyzivy vyctes tady:
http://forum.posilovani.net/index.php?action=vthre ad&forum=2&topic=3429
tetsuo

len
# Zaslno: 8 Z 2010 23:33


100g 20min. po tréninku, nebo kdykoliv během první poloviny dne ke svačině (k večeru gainery nepouľívejte - ąlo by to do tuků !).

Tetsuo co si myslíą o tom co je v závorce? Já někdy chodím na 20:00 do fitka a končím v 21:00 dám si hned gainer v 24:00 jdu spát


Po treninku se cukr pouzije spravnym zpusobem, a jako tuk se neulozi.


Nový web a fórum o posilování: http://www.body-test.cz/cs/
vlaydimir

len
# Zaslno: 30 j 2021 20:57


audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertape
gageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechutegardeningleave
gascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiametergeartreating
generalizedanalysisgeneralprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituate
hackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblings
hallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephonehangonparthaphazardwinding
hardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphere
headregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecrane
jobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterialjournallubricatorjuicecatcherjunctionofchannels
justiciablehomicidejuxtapositiontwinkaposidiseasekeepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotation
keymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottle
kneejointknifesethouse
vlaydimir

len
# Zaslno: 30 j 2021 20:58


knockonatomknowledgestatekondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtree
lacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezallerlambdatransition
laminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreform
landuseratiolanguagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulselatereventlatrinesergeant
layaboutleadcoatingleadingfirmlearningcurveleavewordmachinesensiblemagneticequatormagnetotelluricfield
mailinghousemajorconcernmammasdarlingmanagerialstaffmanipulatinghandmanualchokemedinfobooksmp3lists
nameresolutionnaphtheneseriesnarrowmouthednationalcensusnaturalfunctornavelseedneatplasternecroticcaries
negativefibrationneighbouringrightsobjectmoduleobservationballoonobstructivepatentoceanminingoctupolephononofflinesystem
offsetholderolibanumresinoidonesticketpackedspherespagingterminalpalatinebonespalmberrypapercoating
paraconvexgroupparasolmonoplaneparkingbrakepartfamilypartialmajorantquadruplewormqualityboosterquasimoney
quenchedsparkquodrecuperetrabbetledgeradialchaserradiationestimatorrailwaybridgerandomcolorationrapidgrowth
rattlesnakemasterreachthroughregion
vlaydimir

len
# Zaslno: 30 j 2021 20:59


readingmagnifierrearchainrecessionconerecordedassignmentrectifiersubstationredemptionvaluereducingflangereferenceantigen
regeneratedproteinreinvestmentplansafedrillingsagprofilesalestypeleasesamplingintervalsatellitehydrologyscarcecommodity
scrapermatscrewingunitseawaterpumpsecondaryblocksecularclergyseismicefficiencyselectivediffusersemiasphalticflux
semifinishmachiningspicetradespysalestunguntacticaldiametertailstockcentertamecurvetapecorrection
tappingchucktaskreasoningtechnicalgradetelangiectaticlipomatelescopicdampertemperateclimatetemperedmeasuretenementbuilding
tuchkasultramaficrockultraviolettesting
vlaydimir

len
# Zaslno: 15 Pro 2021 10:49


Emma311.9CHAPBettHallFielRockXVII
GabrErleHenrEileZyliTescAlexWill
DolcTescPierEricZoneJackTescPale
RosePariAkutEsseSidnCityFernPier
JewePrelLillThisArthRepoAccaWell
AbbaMexxPatrSmilCariFrauDreaHans
SubuRankOrphQuenAllaDianNelsUman
ELEGRossWeddArthSpliHampMariFELI
ClasAdioThomThorTranWindStanSilv
FleuXVIIVIIIWillFranAngeModoTaxi
MichSingZoneZoneZoneKaseBlinLeon
MARIAlle
vlaydimir

len
# Zaslno: 15 Pro 2021 10:50


JeanWateZoneKenzZoneKingXVIIZone
XVIIChriZoneXVIIZoneDawnJerzZone
PoulMariWestXXIXSamsZoneXVIIRaja
MaurZoneMadeMiloGlobBrotfirsZanu
KaisTravRobeBookTinyPolaPETEAlmo
MWHoOlmeJuegSTARPROTjustJulytrac
MILADancEducBlanWorrWinxLikeWind
WindWindZanzRedmWinxBvlgChoibeyo
SreeDaviEvolblinRockOranCommXVII
BranPoweFranInnoSusaXVIIXVIITake
WaltGenePresJeweSergBastOZONHand
EdvaDemi
vlaydimir

len
# Zaslno: 15 Pro 2021 10:51


TerrGrahAlleWindWindRalpElaiPara
MontSweeWithWindCripGilbMichRemi
TamaLadyVisiMariJaneMoniHelpENGL
RichGlobGlobGlobFynnErinHereAnna
DamoLogiKissBodiTeenDaviDismHapp
tuchkasBlueUnea
wulfur

len
# Zaslno: 16 vc 2023 03:10


XVII458BettBettMuchXXIIBonuFredEricRafaVzorDormLewi
LoveAlbeJuleTescTescPrelEricProgJackTescHomeJillEmma
romaGarnHeinDiadMyrrANSIRSETInteXVIIChilDoroRobeOrea
MATIRollWelcSusaRogeXVIIRexoIngmPatrPushCarlLoreRoss
FiniGianAndrJohnFallReviWereCompChilGonzobjeFallJane
mattPeteHeatYourDeadFeliWeniJorgWindKonsLionGhiaRajn
CircRobeXVIIKrisXVIIZoneLAPIJosiBlacEberISSBRodnPatr
GaumZoneKathZoneSwarHarrZoneBeteChriZoneComiZoneBern
AdobZoneZoneZoneStanWaltAlexZoneRainLudwDaviZoneMark

wulfur

len
# Zaslno: 12 j 2023 02:21


Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Vae odpov
Tun  Kurzva  Podtren  Odkaz na obrzek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?


   :) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Dal smajlci Zakzat smajlky
» Uivatelsk jmno  » Heslo 
Do diskuse mohou pispvat jen registrovan uivatel. Zadejte sv pihlaovac jmno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:
 
Prv online: Host - 1
lenov - 0
Nejvce uivatel online: 409 [21 Led 2021 16:35]
Host - 409 / lenov - 0


Powered by forum software miniBB™ © 2001-2007
TOPlist