Posilovani.net  
 Posilovani.net - Domů - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -

forum.posilovani.net / Začátečníci / Zase Creatin (normální otázka)
<< . 1 . 2 .
Autor Zpráva
blu3

Člen
# Zasláno: 21 Lis 2011 10:49

Osobně to dávkuju tak, že po tréninku dám jednu dávku gaineru, za 30 minut další, za 45 minut protein a hodinu a půl - dvě hodiny po proteinu kreatin.
krines1

Člen
# Zasláno: 22 Lis 2011 16:35

ok,díky a jak to delas rano? s creatinem? ja to mam snidane, gainer, svacina. a nwm kdy tam ma dat gainer
blu3

Člen
# Zasláno: 22 Lis 2011 17:37

Tak já hlavně ráno nalačno teď kreatin nedávám (používám něco jinýho) a dávkuju ho během dne. Ale co tak sleduju tvůj problém tak budeš muset jedno z toho vypustit protože nahustit před obědem do sebe pořádnou snídani, gainer a ještě lehčí svačinu je podle mě trochu moc. Nebo zkus gainer nasadit třeba místo večeře, osobně ho používám pouze po tréninku.
Krecek93

Člen
# Zasláno: 15 Srp 2012 20:42

Zdravim,chtěl sem se zeptat mam brát creatin před nebo po tréninku??? díky moc
Krecek93

Člen
# Zasláno: 15 Srp 2012 20:44

Zdravim,chtěl sem se zeptat mam brát creatin před nebo po tréninku?
A když si ho rozmíchám v džusu mam to vypít najednou nebo postupně nebo je to jedno?
blu3

Člen
# Zasláno: 16 Srp 2012 09:06

http://www.body-test.cz/napoje-znehodnocujici-krea tin

http://www.body-test.cz/kreatin-davkovani-a-rizika
percussus

Člen
# Zasláno: 25 Zář 2014 16:48

Zdravím, můj dotaz zní: četl jsem, že je nevhodné kombinovat kreatin s proteiny kvůli snižování jeho účinku. Proto se ptám, je např. nějaký časový interval mezi požitím kreatinu a požitím proteinového nápoje? A dále, když je vhodné kombinovat kreatin pro podpoření jeho účinku se sacharidy, jaké potraviny obsahují ten správný sacharid. Díky za odpověď.
balbi

Člen
# Zasláno: 25 Zář 2014 18:57

Záleží, kdy bereš protein. Ihned po tréninku do sebe hod kreatin a tak za 15 minut protein. I když ono je to jedno, ono to hodně lidí obhajuje vznikem kyselého prostředí, ale to nevznikne hned a do té doby už může být kreatin vstřebaný, takže bych v tom takovou vědu nehledal.

To není úplně pravda, studie ukazují, že je to úplně jedno, nemusíš to dávat se sacharidy, ale když o to i tak stojíš, tak nejlépe nějaké rychlejší, třeba maltodextrin nebo jiné. Klidně si dej džus, hroznovej cukr, to je jedno, ale jak říkám, nemusíš s ním brát žádné.
<< . 1 . 2 .
Vaše odpověď
Tučné  Kurzíva  Podtržené  Odkaz na obrázek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?

:) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Další smajlíci Zakázat smajlíky
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:

Právě online: Hosté - 1
Členové - 1 [ vlaydimir ]
Nejvíce uživatelů online: 409 [21 Led 2021 16:35]
Hosté - 409 / Členové - 0