Posilovani.net  
 Posilovani.net - Domů - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -


forum.posilovani.net / Začátečníci / Snaľím se přibrat
<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 . 15 . 16 . 17 . 18 . 19 ... 23 . 24 . >>
Autor Zpráva
Riki

Člen
# Zasláno: 26 Kvě 2010 21:18


Tetsuo co hovoris na robenie klasickych brusakov, na lavicke kt. ma tupy uhol+ 15-20kg kotuc za hlavou ,rozne variacie aj do stran.
Neviem ako to lepsie vysvetlit
Ale jo, takhle cvici treba vzperaci. Funguje to.

Skusal som vela veci na brucho ,ale toto sa mi dost osvedcilo. Zozaciatku ma sice bolel spodny chrbat ,ale postupne si to zvyklo a mohol som pridavat vyssie kotuce. Doporucujem
tetsuo

Člen
# Zasláno: 26 Kvě 2010 21:21


Tam je prave nebezpeci s temi spodnimi zady. Ale da se to vychytat.
Obecne tenhle cvik nikomu osobne nedoporucuju, protoze pak nechci slyset stiznosti "ale me z toho boli zada". Ale jestli se ho nekdo sam nauci delat dobre, tak proc ne.


NovĂ˝ web a fĂłrum o posilovĂĄnĂ­: http://www.body-test.cz/cs/
Riki

Člen
# Zasláno: 26 Kvě 2010 21:31


Viem ze to nie je k teme ,ale snad to vadit nebude.
V lete pojdem na 2 mesiace do Anglicka ,ale rad by som sa hybal( aby som neprisiel ako vysusena slivka bez sily domov,cakaju ma dalsie treningy).
Existuje nejaka metoda ako sa ako tak (do fitka v UK chodit nebudem) udrzat vo forme? Poznam iba kliky a zhyby, ma nejaky vyznam ich robit?
tetsuo

Člen
# Zasláno: 26 Kvě 2010 21:49


Nauc se delat cviky jako:
pistol squat
bulgarian squat
one leg hip thrust
jump split quat
Inverted rows
ab wheel - to si porid a vem s sebou
Samozrejme kliky a shyby, vsechny mozne a tezke variace.
Jinak jsou dobre i posilovaci gumy a ruzne mackani krouzky nebo "kleste"

Smysl to ma. Cviky s vlastni vahou muzes delat klidne 5-6x tydne.


NovĂ˝ web a fĂłrum o posilovĂĄnĂ­: http://www.body-test.cz/cs/
Riki

Člen
# Zasláno: 26 Kvě 2010 21:57


Takze fungovalo byt to dajme tomu 5 krat do tyzdna ,kazdu tu partiu do vycerpania? Vsetko okrem pistol squatu myslim ze dokazem urobit.
Ako dlho by mal cca trvat takyto trening , prepac za take stupidne otazky ,ale nikdy som nemal skusenost s treningom podobneho typu a rad by som mal urcitu predstavu.
tetsuo

Člen
# Zasláno: 26 Kvě 2010 22:19 - Změnil/a: tetsuo


Pistol squat muzes delat s dosedem na zidli nebo oprenim jedne ruky o ram dveri.

CELE TAK NA HODINU (60-70 minut i s rozcvicenim)
Mely by tam byt
- 2 cviky na nohy, kazdy 4-5 seriich
- 2 typy kliku, kazdy 4-5 seriich
- 2 typy shybu-pritahu, kazdy 4-5 seriich (kliky a pritahy je idealni stridat v superseriich)
- na zaver ab wheel, russian twist a reverse crunch za sebou ve 2-3 okruzich po 10-12 opak (u ab wheel mozna min 6-8)
- vypony na jedne noze, 3x na kazdou do selhani
- mozne je i nejake pumpovani s natahovaci gumou nebo krouzky/klestemi na posileni zapesti

Typy drepu, kliku a shybu si vybirej takove, aby pro tebe bylo tezkych 8-10 opakovani.
(Treba kliky na jedne ruce, kliky ve stojce s oprenim nohou o zed, kliky mezi zidlemi a s jednou zdvizenou nohou apod.)

Rozcvičení (kaľdý den):
Poskoky (se ąvihadlem nebo bez): 1-2 minuty
KrouÄženĂ­ boky, koleny, lokty, rameny: 2 minuty
Shoulder Dislocations: 1x10-15
Podsazování pánve (oběma nohama): 1x10-15
Scapullar Wall Slide – 1x12-15
Hyperextenze nebo Bird dog: 1x10-15
Kliky s postavenĂ­m dlanĂ­ na ąířku ramen – 1x10-15
ČelnĂ­ most (front plank) – 1x30 vteřin
Band Pull Aparts nebo UpaÄžovĂĄnĂ­ s jednoručkami v předklonu – 1x10-12
BočnĂ­ most (side plank) – 1x20-30 vteřin (na obě strany)

Scapullar Wall Slide
http://www.youtube.com/watch?v=4k2kqyzz3Ug
http://www.youtube.com/watch?v=AXcRFBFuo-c

Band Pull Aparts
http://www.youtube.com/watch?v=bR-r8x3J4rU
http://www.youtube.com/watch?v=kpy2RSXA8dU

Shoulder Dislocations
http://www.youtube.com/watch?v=dNilld58tks
http://www.youtube.com/watch?v=33P5AI27eiU
(s gumou nebo tyci)

_____________

Cele to tak delam trochu na motivy knizky Naked Warrior od Pavla Tsatsoulina.


NovĂ˝ web a fĂłrum o posilovĂĄnĂ­: http://www.body-test.cz/cs/
tepattepat

Člen
# Zasláno: 27 Kvě 2010 01:56


Tetsuo. Jsem tady znova. Nemuzu spat pod invazi myslenek. Faram nad tim treninkem to zni velmi dobre. Nove otazky by byly. Chodim do sauny asi 2 . 3 tydne. Kdysi jako mali chlapec jsem veril,ze sauna je na hubnuti. Hodne kluku si to kdysi myslelo. Dnes se dovidam ,ze sauny neni vubec jen pro tluste ,obezni lidi ,ze to je jeden z druhu relaxace. Chodim tam casto i na masaze. Absolvuji teplo ,chlad 3 krat za sebou po 15 minutach tak jak je v radu sauny napsano,ze se to ma delat. 15 min v saune v horku tam se kartacuji a pak sprcha a sup do ledove vody do maleho bazenu s ledovou vodou. Citim se pak fajn a lepe se spi. Mivam problemy ze spankem uz nekolik let. Take mivam dost casto fialove kruhy pod ocima. Tady na google se da vycist hodne proc to je. Ja nepiji pivo,alkohol vino nic. Nekourim. Alke k te saune. Dovidam se dalsi veci. Creatin a sauna pry nejde dohromady. Na creatinu je treba do sebe vodu dostat a ne ji brat s tela ven. V saune se potim takze pry vylucuji tu vodu ven coz je velke riziko ,ze skolabuji kdyz chodim do sauny a beru creatin. Co je na tom pravdy pane odborniku?


Drottner Rostislav
tepattepat

Člen
# Zasláno: 27 Kvě 2010 02:03


Jak pisete ,ze mam pit zeleny caj znamena to,ze zelene caje jsou bilinkove? Ja mam hodne caju s lekarny. Napriklad vyjmenuju ( Kopřiva, Mateřidouąka,Salviový čaj, Fenyklový, Silybum Marianske - Ostropestrec Mariansky) atd. Muzu to pit? Ja to piju ihned po probuzeni na lacno a uz nekolik mesicu s tim hned rano zapijim Aminokyseliny. A vecer na spani to piju take. ma se to pry sladit ty bylinkove caje. Bud medem nebo glukopurem. Ja to stridam, rano medem a vecer glukopurem. Je to tak dobre?


Drottner Rostislav
tepattepat

Člen
# Zasláno: 27 Kvě 2010 02:23


Byl jsem zase v prodejne s kulturistickou vyzivou. mame tady v Ostrave hodne prodejen. Jedna je takova znackova tam je vse drahe tam nekupuji nic jen tam chodim pro casopisy Musclefitness nebo jsou zdarma starsi cisla. A pokochat se temi pixlemi. Jedna mlada hezke prodavacka mi porad radi kupovat neco napriklad ty nove druhy creatinu. Tak si s ni vzdycky povymenuji nazory ted tam chodim o trochu znalejsi diky vasim reakcim na me otazky. Ty vogo ta koukala jak jsem ji rekl,ze ty creatiny jsou komercni blbiny a ze to maji jen od zamestnavatele naucene tak lidem vnucovat a rikat ze to je super. Prave ze to stoji za houby jsem ji rekl,ze monohydrat je nejlepsi. Ony mi rikaji ze monohydrat je zastaraly shit. ja vim,ze neni nebo je ucinny. Ona mi rika. Pane monohydrat je stary vyrobek a napousti do vasd hodne vody coz je blbost. ty nove vyrobky to nedelaji. Ja ji odpovidam vsak o to jde aby ten monohydrat do me co nejvice vody navazal tak ta kouka jak puk na me. Ony o tom asi vi prd ,ze?No tak ze jich se ptat nebudu. Ty baby mi neporadi. Co takova mlada zenska o tom muze vedet asi houby. Potom tady mame super prodejnu. Super proto,nebot ten majitel te prodejny ma fakt dobre vyrobky znackove. A nejlevnejsi na Ostrave chodi tam snad vsichni nakupovat. Je tam nejlevnejsi gainer za 750 kc Skoro 4 kg. Je tam vsechno levnejsi. Nutriton , Amink Star , Dymatize atd. ma to pry primo z USA nebo tam ma rodinu nebo co z velkoskladu to ma tak toprodava levneji aby kazdy chodil nakupovat k nemu a vice toho prodal nez jine prodejny. Ja tam uz nechal nekolik tisic. Dnes rano jdu dodelat omitku a malbu a dostanu 3000 tak tam hned letim pro gainer a protein. 3000 to je ale nic. Za to koupim houby. da se nejak overit vyrobek jestli to neni falesne? Co kdyz to je podvod. Napriklad Polske vyrobky. V irsku kdyz jsem pracoval 3 roky tak tam jesou jen polaci vsude. maji tam obchody a tudiz take podnikaji tak ze tam Irum prodavaji sve vyrobky. POlaci maji hodne falesnych proteinu. Megamass Polsky je podvod. Take jejich gainery. Uz bych to od nich nekoupil. Irove to kupuji uplne silene. Irove vubec nerostou. To jsou kulturisti jak svina teda. Oni neumi jist ani cvicit. Nepamatuji si ze by nejaky Ir vyhral Mistrovstvi Evropy nebo Mistrovstvi Sveta a uz vubec neni ani jeden Irsky profesionalni kulturista Na Mr. Olympia.My mame nebo meli jsme Pavol Jablonicky i kdyz je to Slovak. Libor MInarik byl jen krucek od Olympie. Pavol Grolmus Jozef Grolmus skoncil 10. Ale za Germany. Pavel Horvath. ZUzanka Korinkova. Mame dobre kulturisty. Ted jsem trochu odbocil. Ty gainery co jste mi poslal tak ty tady nesezenu a budou drahe . Musim koupit to co se da sehnat levne. A co ten glukopur a med? Cim je lespi sladit bylinkovy caj a tvaroh. Medem nebo Glukopurem.


Drottner Rostislav
tepattepat

Člen
# Zasláno: 27 Kvě 2010 02:28


Jeste k te saune. Neni pry dobre stridat teplo chlad, kdyz se clovek snazi vybudovat svalovou hmotu. Svaly ktere maji rust po treninku nesmi byt v chladu. To pry skodi ten skok teplo ,chlad tim se pry narusi rust svalu. A uz vubec nekoupat se v zimne vode. Jen v teple. Co vy na to?


Drottner Rostislav
tepattepat

Člen
# Zasláno: 27 Kvě 2010 02:46


Jeste si pustim dokument Make film pumpimg iron. Tam jsou dobre zabery a nezverejnene fotografie a zabery ktere nebyly videny. Sesli se tam po letech Arnold , Lou Ferigno, Mike katz, Ed Corney, Franco Columbu, atd ,atd. Probiraji tam ten film Pumping Iron. Me to zajima v originale nebo ten barandov dabing tam nekdy prekladaji blbosti. Ja mam i original kde je slyset pravy hlas Arnolda a dalsich kulturistu. Tuto spicku a dobu miluji nebo to byla krasna kulturistika a byla cistejsi nez dnes. Ja jsem uznaval Frank Zane. Ten byl prirozeny bez Steroidu proto byl tak maly. Presto vyhral 3 krat za sebou. Bob Paris nevyhraval ani Francis Benfato nebo byli cisti. Ja mam vsechny tyto spicky od 1958 do 1990 snad vsechny. 102 kulturistu. Jsou to pro me tvurci a bohove kulturistiky. Od 1990 me kulturistika uz moc nezajima. Dorian ?Coleman , Cutler , to je uz jiny svet a hnus nelibi se mi to. Jsou i agresivni a netesi se s vysledku. Pri vyhlasovani vysledku jsou zli nasrani a napadaji se a hadaji. je to hnus. Kdyz se budete divat par let zpet. Tam se Tom Platz radoval s 9. mista. Toho byl dal na 1. mel byt aspon jednou Mr. Olympia. Taktez neuveritelny malinky Lee Labrada. Mel vyhrat. meli ho nechat vyhrat. Na co Lee Haney vyhral 7. Nemeli to dovolit. At se to prostrida. Nanejvys 3 krat a dost. To same Dorian to same Colemann. To je blbost. Je trba davat prostor i jinym kulturistum. Meli by se vice zamerit na separci a vyrysovanost a na symetrii na estetiku. Kukturista ma byt jako sochar. A ne na sebe nahazet 100 kilogramu svaloviny. Je to osklive. Podle me jsou Mr. Olympia. Larry Scott, Sergio Oliva,Arnold , Rich Gaspari, Samir Bannout, Chris Dickerson, Mike Christian, Pavel Jablonicky, Lee labrada, Bery DeMey,Paul DeMayo, Bertil Fox, Steve Brisbois, John Hnatyschak ,Frank Zane, Albert Beckles a dalsi. To byli spicky. Trochu jsem fandil Dexter Jackson ,protoze ten sel trochu jinym smerem zpatky k estetice spis . Uz ne tolik hmoty. Ted zase budou Cutler Branch Warren. To znamena zase hmota a kila nahoru. Asi za deset let budou uz jen Kulturisti 200 kg.


Drottner Rostislav
tepattepat

Člen
# Zasláno: 27 Kvě 2010 03:02


Tom Platz mel neuveritelne nohy a bricho. Gary Strydom mel uzasne delty. Brian Buchanan mel nejuzsi pas. Arnold mel nejhezci biceps a prsa. Kazdy kulturista mel neco unikatniho. Uz podle svalu jste poznal kdo to je. Rich Gaspari byl nejlepe vyrysovany. To byl muj idol. Dnes se mi libi Lee Priest. Ale uz jde take hodne nahoru a to se mi uz nelibi. Roy Calender a Alber Beckles meli uplne vyrysovane bicepsy padacky. To vypadalo jako padak. To nema nikdo. Shawn Ray , Flex Wheler, Peter Cotrel, Kevin lavrone to byli take krasavci. Vince taylor mel take byt Mr. Olympia. Posledni Kdo ukoncil tu krasnou dobu kulturistiky byl prave Vince Taylor. Ten se objevil jeste i v letech 2000 na Mr. Olymia. Jako posledni z tech starych kulturistu. Ted uz tam neni nikdo. Vince Taylor vydrzel vlastne nejdele zapasit na postu Mr. Olympia. 80, 90, leta a 2000. Skoto pres 20 let. Tak za to mu meli dat MR. Olympia. Je to nespravedlive. A nikdo uz nemuze toto z opakovat. Neverim ze by nekdo vydrzel s tou znicenou steroidovou jatrou tak dlouho 20 let soutezit. Wheler pujde do rakve zachvili. Dobre jim tak nemaji sypat. Coleman jsem zvedav jak dlouho to vydrzi ta jeho jatra. Andreas Munzer a Mohamed Bennaziza uz to maji za sebou ti doplatili na zasrane diuretika. A takhle dopadne vice kulturistu v letech 2000. Jsem zvedav co bude potom. Terminatori. Clovek bude robot a kulturisti budou bud Predatori nebo Aliens a Terminators. Po Branch Warrenovi to prijde doba Terminatoru. Pocitam rok 2020.


Drottner Rostislav
tepattepat

Člen
# Zasláno: 27 Kvě 2010 08:09


Dobry den nez odejdu do prace musim se zeptat co to ma znamenat ten cvik Scapullar wall slide. Jsem se ted dival na you tube a to se stoji u zdi a zvedaji se ruce jako pri tlacich cinky zahlavou. Co to je na co to je. To jsem nikdy nevoidel,to jsem nikdy neslysel. S toho asi ztezka porostou ramena.


Drottner Rostislav
tetsuo

Člen
# Zasláno: 27 Kvě 2010 09:04 - Změnil/a: tetsuo


Jak pisete ,ze mam pit zeleny caj znamena to,ze zelene caje jsou bilinkove? Ja mam hodne caju s lekarny. Napriklad vyjmenuju ( Kopřiva, Mateřidouąka,Salviový čaj, Fenyklový, Silybum Marianske - Ostropestrec Mariansky) atd. Muzu to pit?
Pit je muzete, bylinkove caje jsou ok, zeleny caj je ale neco jineho.

Ja to stridam, rano medem a vecer glukopurem. Je to tak dobre?
Jakkoli. Caj se ale pres den da pit i neslazeny.

Ty gainery co jste mi poslal tak ty tady nesezenu a budou drahe
Tak to bohuzel musite vzit pres e-shopy. Pokud nemate kartu, tak posta, slozenka a pockat si par dni na balik. Posilam vicemen uplne kompletni seznam veci, ktere jsou dobre udelane, ty ostatni proste tak dobre nejsou, vetsinou maji skoro o polovinu horsi vyuzitelnost.
Jinak takove upozorneni: Vyrobky z USA maji zdaleka nejhorsi kvalitu, protoze tam neexistuje dobra legislativa. Nejlepsi jsou veci hlidane EU a ceskymi kontrolnimi organy, at uz je to Statni zemedelska a potravinarska inspekce nebo Hygiena. Takze pozor - kupovat si veci z USA je dost osemetne.

Jeste k te saune. Neni pry dobre stridat teplo chlad, kdyz se clovek snazi vybudovat svalovou hmotu. Svaly ktere maji rust po treninku nesmi byt v chladu. To pry skodi ten skok teplo ,chlad tim se pry narusi rust svalu. A uz vubec nekoupat se v zimne vode. Jen v teple. Co vy na to?
Je bezne po treninku pouzivat kontrastni sprchu - stridat horkou (delsi dobu) a na chvili studenou-ledovou. To naopak zlepsuje prokrveni, odplavovani skodlivych latek a prisun zivin. Diky tomu se naopak dobre roste. Je rozdil mezi tim "zustavat v chladu" a "provest maly ledovy sok". A neco jineho je prechazet spatne obleceny z vyhrateno prostoru do venkovni zimy.
O saune toho moc nevim. Nepredpokladam ale, ze voda, kterou clovek vypoti v saune, je ze svalu. Spis z podkozi a krve. (Clovek ma vodu vsude mozne.) Staci podle me dodrzovat rozumny pitny rezim. A nejit do sauny hned pote, co si dam kreatin, ktery trochu zahusti krev.

a jsem uznaval Frank Zane. Ten byl prirozeny bez Steroidu proto byl tak maly.
Zane bral steroidy samozrejme taky. Jen ne v extremnich davkach. Bral uz Larry Scott, pravdepodobne ve vrcholne fazi i Steve Reeves. Vsichni jmenovani kulturisti brali nejaky doping. (Treba elegantni estet Serge Nubret bral asi nejvyssi mnozstvi steroidu v dejinach kulturistiky. A dodnes zije celkem v pohode a ve forme. Kazdy clovek ma jinou genetiku.) Bez steroidu lze dosahnout jen zhruba te urovne, jakou maji ti borci, jejich obrazky jsem posilal. Ti jsou na urovni mezi Reevesem a Zanem; coz je dano tim, ze dnes vime vic o vyzive i treninku.

co to ma znamenat ten cvik Scapullar wall slide. Jsem se ted dival na you tube a to se stoji u zdi a zvedaji se ruce jako pri tlacich cinky zahlavou. Co to je na co to je. To jsem nikdy nevoidel,to jsem nikdy neslysel. S toho asi ztezka porostou ramena.
Z krouzeni pazemi taky nerostou ramena, ale dela se to na rozcviceni. Scapular Wall Slides je rozcviceni svalu okolo lopatek, castecne to protahne i ramena.
Rozcviceni je velmi dulezite a vyrazne zlepsuje kvalitu treninku. Je bezne rozcvicovat se minimalne 10-15 minut, nekteri silovi profici se rozcvicuji i 30-40 minut, nez zacnou zvedat cinky.
Ja mam treba ted program, s nimz se mi nedari dostat se pod 25 minut pri rozcviceni.


NovĂ˝ web a fĂłrum o posilovĂĄnĂ­: http://www.body-test.cz/cs/
tepattepat

Člen
# Zasláno: 27 Kvě 2010 13:10


ja jsem se rozvicoval vzdycky jen tak na 5 minut a jen to co cvicim,kdyz jsem cvicil prsa rozvicil jsem cviken sterciunkovym na prsa. pak kjen pratdna tyc pak 3ékg pak 5ékg azjsem delel serie ze 70 kg. K tomu treninku. jeą dobry to vim urcite myslim ten co jste mi poslal. Ale tobych musel chodit do posilky 3 krat tydne a na to nejsou penize. Tady stoji fitness 100 kc to bych musel za mesic utratit 1200 kc jen za fitness. Ja muzu chodit jen v sobotu a nedeli to stoji na cely den 60kc. Sem tam jdu do sauny a na bazen a nezapominat na stravu to je uz 8000 kc. A ted jeste proteiny gainery atd a je po penezich. nekdy mam mesicne jen 8000 nekdy 10 000 nekdy jeste mene. Dale platit najem a internet. nemam ani auto nikdy jsem si to nemohl dovolit a nemam ve svych 39 letech ani ridicak. Vim ale ,ze mam zdravi a chut do cviceni. cely zivot se zajimam jen o kulturistiku. Cvicim uz od mych 13 let. Ale ne v kuse. jak jsem uz napsal byli v zivote propasti. Vojna ,vezeni, bez prace 7 let, drogy, leceni,alkohol,cigarety, uplne dno.Potom znovu na nohy a znovu cvicit ,ziju u meho otce cely zivot . Nemam na svuj byt a nemuzu proto ani mit partnerku nemam deti, Nemam nic. mam zdravi. Ale nekdy jsou dobre fusky tak vydelam treba jako v irsku tak pak uvalim vsechno vzdycky jen do doplnku vyzivy.


Drottner Rostislav
tepattepat

Člen
# Zasláno: 27 Kvě 2010 13:16


Zdravim pane. Je dobre si delat ty kokteily s tvarohu a vajicka a med ze? Pokud nejsou prachy na proteiny. Ale ted jaky tvaroh je lepsi. ja kupuji odtucneny je tam vice bilkovin. 12 gramu na 100 gramu tvarohu. Pul krabicky tvarohu a vajicko a odtucnene mleko kdyz rozmixuji jednu davku tak to ma okolo 35 gramu bilkovin. Tohleto piju az 5 krat denne. Takze s tohoto mam 130-150 gramu bilkovin zbytek z masam kureci prsa , syry ,jogurty je to tak dobry ne? Sem tam proteiny. proteiny si kupuji ve fitku po 30 gramovych pytliccich stoji 30 kc jeden. na celou pixli nemam penize. Koupim vzdy 10 sacku za 300 a zbytek penez setrim na vstupy do fitka a na saunu a na jine jidla a hlavne na gainery. vypada to ze si ted koupim jen na tyden uplne ten maly 1 kg gainer za 400 jsem videl. Na jiny ted nebudu mit ,cekam na zakazku malovani a na penize s pracaku.


Drottner Rostislav
tepattepat

Člen
# Zasláno: 27 Kvě 2010 13:18


A tak co je teda ten zeleny caj. nebo jaky vy mate na mysli v lekarne jich je spousta na co to je a proc ho mam pit. Jak se to jmenuje?


Drottner Rostislav
tetsuo

Člen
# Zasláno: 27 Kvě 2010 13:18


Cvicit se da i doma, kousek vys jsem psal jednomu cloveku rozpis.


NovĂ˝ web a fĂłrum o posilovĂĄnĂ­: http://www.body-test.cz/cs/
tetsuo

Člen
# Zasláno: 27 Kvě 2010 13:20


Zeleny caj obsahuje antioxidanty, ktere zlepsuji regeneraci po cviceni. A taky latky, ktere zlepsuji prokrveni.


NovĂ˝ web a fĂłrum o posilovĂĄnĂ­: http://www.body-test.cz/cs/
tepattepat

Člen
# Zasláno: 27 Kvě 2010 13:23


Jinak muzu si teda udelat za 300 kc podomacku gainer,kdyz nejsou penize na celych 5 nebo 7 kilo gaineru ,ze?. Gainery maji sacharidy a take bilkoviny - aminokyseliny i BCAA. Co kdybych koupil 10 pixli sladkeho mleka v plechovce. Salko. 1 plechovku vleju do sejkra a zaleju 2-3 dc mleka. Sacharidu tam bude dost a take bilkoviny tam bude mene, jak je tomu u gaineru ,ze sacharidu je vice a proteinu mene. Udela to same a jeste k tomu spolknu aminokyseliny aby to bylo jako u toho gaineru a vypiju BCAA bude to dobre? Aspon na tyden to vydrzi tech 10 plechovek salka. Protoze nejlevnejsi gainer stoji 750 kc necele 4 kg.


Drottner Rostislav
tetsuo

Člen
# Zasláno: 27 Kvě 2010 13:24


Je dobre si delat ty kokteily s tvarohu a vajicka a med ze? Pokud nejsou prachy na proteiny.
Je to ok.
Nepil bych to 5x denne, je to zbytecne. Vyplati se trochu stridat typy potravin.
Ruzne druhy masa, nejen kureci.


NovĂ˝ web a fĂłrum o posilovĂĄnĂ­: http://www.body-test.cz/cs/
tetsuo

Člen
# Zasláno: 27 Kvě 2010 13:27


Domaci gainer:
Nejlevnejsi a nejvhodnejsi varianta: kvalitni, ale cenove rozumny protein (80-85%) michat s glukozou a maltodextrinem.
To vyjde nejlevneji a je to ucinne.
Susene mleko, cista susena syrovatka a podobne nejsou uplne dobry napad. Vzbika z toho velky odpad, pulka tech bilkovin se vubec nevyuzije.


NovĂ˝ web a fĂłrum o posilovĂĄnĂ­: http://www.body-test.cz/cs/
tepattepat

Člen
# Zasláno: 27 Kvě 2010 14:14


No pockat to je ale protein a ja potrebuji gainer sacharidovy napoj koncetrat


Drottner Rostislav
tepattepat

Člen
# Zasláno: 27 Kvě 2010 14:17


Mam si teda koupit ten protein za 3O kc v prasku jedna porce to je myslim Whey 100 a do toho si mam dat glukozu a kde ji koupim a kde koupim maltodextrin? Kdyz budu pit gainery musim jeste pit proteiny? nestaci kdyz teda vypiju 2 x denne ten tvaroh s vajickem a mlekem?


Drottner Rostislav
tepattepat

Člen
# Zasláno: 27 Kvě 2010 14:21


Pokud to bude stat do 500 tak se to vyplati ale jinak si koupim radeji gainer za 750 necele 4 kg


Drottner Rostislav
tepattepat

Člen
# Zasláno: 27 Kvě 2010 14:26


To nebude asi dobre kdyz smicham protein s glukozou tak to bude co sacharidak nebo protein. porad tam bude vice proteinu nez sacharidu,ze? A ja bych mel pit gainery jako ektomorfny typ


Drottner Rostislav
tetsuo

Člen
# Zasláno: 27 Kvě 2010 14:28


Whey 100
Neni dobry, spatna vyuzitelnost. Seznam dobrych jsem uz posilal.

To nebude asi dobre kdyz smicham protein s glukozou tak to bude co sacharidak nebo protein. porad tam bude vice proteinu nez sacharidu,ze?
Pomer si urcite sam. Treba 25 g proteinu, 30 g glukozy a 20 g malotodextrinu po treninku.


NovĂ˝ web a fĂłrum o posilovĂĄnĂ­: http://www.body-test.cz/cs/
tepattepat

Člen
# Zasláno: 27 Kvě 2010 15:03


A co maltodextrin a glukozu michat s mlekem? salko teda ne.


Drottner Rostislav
tepattepat

Člen
# Zasláno: 27 Kvě 2010 15:16


maltodextrin sem si uz vyjel to znam ja jsem to vlastne kdysi uz pil. Ale glukoze je vlastne hroznovy cukr tak ten mam ja mam 20 krabic glukopuru nebo jsem to pil s creatinem jak tady radi na google. Takze glukozu mam zbyva jen maltodextrin. Musim stejne koupit ten whey nebo nic jinehotu neni. da se koupit po porcich cela bedna stoji 2000 ja si kouoim zasobu na tyden a mam to vyresene na kvality co je vhodne co je lepsi co je vice viuzivatelne na to si nemuzu hrat to bych musel mit plat 60 000 mesicne musim kouoit to co je a kolik penez mam uz bych rad sel do posilovny a ne furt resil co se ma jist snim knedlik s gulasem a to bude asi nejlepsi pro me nebo ja nemam tolik penez. V kazdem pripade vase odpovedi mam skopirovane a visi uz na nastence a budu to v sobe resit. zmeni jak trenink tak jidenicek. ale az budu na to financni prostredky po ostravsky az budou kroupy ,dukaty ,lovaky.Ted se musim smirit ze salkem tvarohem glukopurem vajickama a mozna s kurecim masem a ryzi a jeste ten maltodextrin. jdu cvicit za dve hodky tady budu zpet. Chi nejaky rekord dnes ale to nedam nebo od vcera nespim a nejim nic jen ty tabletky zasrane.Potrebuji maso ,potrebuji proteiny hafo proteinu pit a hodne gaineru.Pujcte mi nekdo 5 mega a ja si kouoim cele fitness i s proteinama a s tema babama tam ha ha


Drottner Rostislav
tepattepat

Člen
# Zasláno: 27 Kvě 2010 15:21


Aak byste videli jak ma vypadat Ronnie Colemann ja bych byl nejlepsi na svete kdybych mel na to love. ja bych vam ukazal jak ma vypadat kulturista. Musi to jit i na tvarohu bohuzel. No money. Tvaroh ,tvaroh,tvaroh takhke toto tema take zaclo. Hledal jsem neco o tvarohu. Zacal jsem tvarohem a skoncim tvarohem. Kdyz bezdomovec muze zit v desti na lavicce na jabcaku a na vodce tak proc bych ja neprezil na tvarohu. Stejne se vsadim ,ze kdyz vypiju salko a tvaroh denne, tak budu vesti a silnejsi nez na tech proteinech ,gainerech a x-pandech a kokotinach co prodavaji.


Drottner Rostislav
<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 . 15 . 16 . 17 . 18 . 19 ... 23 . 24 . >>
Vaše odpověď
Tučné  Kurzíva  Podtržené  Odkaz na obrázek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?


   :) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Další smajlíci Zakázat smajlíky
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:
 
Právě online: Hosté - 1
Členové - 0
Nejvíce uživatelů online: 409 [21 Led 2021 16:35]
Hosté - 409 / Členové - 0


Powered by forum software miniBB™ © 2001-2007
TOPlist