Posilovani.net  
 Posilovani.net - Domů - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -

forum.posilovani.net / Začátečníci / Tak mám poprvé kreatyn!
Autor Zpráva
sogun

Člen
# Zasláno: 23 Led 2008 16:32

Koupil jsem si kreatin 100% monohydrát! no a zajímalo by mě jak přesně ho užívat čim to zapíjet a tak!! mám ho poprvé tak vůbec nvm a nechci něco pos*at a nebo ho brát k ničemu:D
The Stone

Člen
# Zasláno: 23 Led 2008 18:36

Proc sis to nezjistil nez sis to koupil? nechapu...

Člen
# Zasláno: 23 Led 2008 19:16

lol to mám rád, znám taky pár lidí, co vidí po prvé v životě čínku a už si kupujou suplementy. . . Fakt, omfg. . Podle mého by bylo nejlepší cvičit tak 3 měsíce, ať si člověk zvykne a naučí se to, a pak aby uvažoval o doplňcích.
A myslím, že dotaz čím se to zapije, je celkem zbytečný. . .Myslím, že víc by tě mělo zajímat dávkování!! :D
sogun

Člen
# Zasláno: 23 Led 2008 19:22

Já ale už posiluju dýl! No tak to dávkování by mě zajímalo no tak jesi výš nák přesně tak prosím napiš:D a estě víc by mě zajimálo kolik teda má g zarovnaná čajová lžíce:D abych to měl aspon jak odměřit:D
tetsuo

Člen
# Zasláno: 24 Led 2008 12:01 - Změnil/a: tetsuo

1g/20kg telesne vahy denne, rozdelit do 2-3 davek denne
v den bez treninku: rano, poledne, vecer
v den treninku: rano (tretinu) a po treninku (dve tretiny)

Michat nejlepe do horke vody a mit k tomu jednoduche sacharidy - glukoza/dextroza, sirup, maltodextrin, vitargo apod. Nevadi ani ovoce, pokud eni moc kysele. Dzusy jsou nevhodne. Na rozmichani kreatinu dobre muze slozit treba i horka polevka. Ve studene tekutine je kreatin nerozpustny a obcas pusobi zaludecni problemy.

Zarovnana lzicka by mela mit 1g. Je ale dobre zmerit si to poprve na kuchynske vaze.

Pri davkovani 1g/20kg hmotnosti nemusis delat tzv. nasycovaci fazi a nemusis potom ani vysazovat, ale brat to porad. Nastup poznas zhruba za tyden az dva, do mesice by to melo pri zachovani dobre vyzivy a spravnem treninku prinest okolo 2kg svalu + nejakou vodu a nejakych 5-10 % na sile.

A priste zkus formulovat dotazy trochu lepe, nebo te tu lidi zacnou ignorovat.

Nový web a fórum o posilování: http://www.body-test.cz/cs/
The Stone

Člen
# Zasláno: 24 Led 2008 15:27

To vsichni kupujete jednobarevny pixly? Proboha dyk na kazdym vyrobku TO MUSI BYT NAPSANY! Pokud neni, je to protizakony a takovy vyrobky nekupovat. Mimoto je to vsude milionkrat, i na tomto foru kde sou prispevky kompletni asi jen mesic.

Člen
# Zasláno: 25 Led 2008 10:30

Howgh.

Nový web a fórum o posilování: http://www.body-test.cz/cs/
Ljuk

Člen
# Zasláno: 25 Led 2008 13:53

sogun
Můžu vědět kolik ti je a jak dlouho posiluješ?

---------------------------------------------------
http://www.youtube.com/watch?v=aoHj2Lfl4Rs&mode=related&search=
hooKy

Člen
# Zasláno: 25 Led 2008 14:25

nemužeš osobní informace se neposkytujou třetí straně

"punches are not made, they are born" Teddy Atlas
Vaše odpověď
Tučné  Kurzíva  Podtržené  Odkaz na obrázek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?

:) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Další smajlíci Zakázat smajlíky
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:

Právě online: Hosté - 1
Členové - 0
Nejvíce uživatelů online: 299 [4 Dub 2017 04:49]
Hosté - 299 / Členové - 0