Posilovani.net  
 Posilovani.net - Dom - Odpovdt - Statistika - Registrace - Hledat -


forum.posilovani.net / Začátečníci / Jimi raids in autoskůl pryty hárd :-)
. 1 . 2 . 3 . >>
Autor Zprva
Jimi bOi

len
# Zaslno: 12 j 2007 18:57 - Zmnil/a: Jimi bOi


Mno, tak po vzoru Bestiaka sem si taky zalozil tenhle log o autoskole. Zamerne ho davam do zacatecnicke sekce, kde mam moderatorska prava .
Prvni & Druha jizda
Vuz: Matiz
Instruktor: Starej cholerik
Mno, takovy ty zaklady na parkalu a pak v malym az strednim provozu. Pri prvni jizde sem misto ctyrky radil zpatecku. Dvakrat. Malem ho trefilo. Pri druhe jizde uz nerval tolik. Proste cholerickej vul, kterej misto toho aby cloveka po chybe uklidnil, tak ho jeste vic zdepta a clovek to pak zesere jeste vic.
Nejvetsi chyby: hned po jednice vracim ruku na volant misto toho nechat ji na radici pace, zbytecne dlouho seslapavam spojku...

Treti jizda
Vuz: zelena Felicie
Instruktor: mladej pohodar
Bylo to jak balzam, kdyz sem neco posral neuslysel sem rev, ale klidnej vysvetlujici hlas . Projel jsem se z Brna domu (cca 16km) a zase zpatky (opet 16km). Razeni bylo uz tak z 1/3 vicemene dokonale-zatim spis haluze, ale potesi to. Co nepotesi, ze od zhoblovani pneumatik a disku me obcas delily jen centimetry. Uz jsem si zkusil i chcipnuti motoru na krizovatce a nervozni troubici ridice. Nijak me to nerozhodilo . Po navratu do Brna jeste rozjezdy do kopce, jak s, tak bez rucni brzdy.
Chyby: ruckovani po volantu (vicemene odstraneno), zbytecna jizda po krajnici.
Jinak instruktor stokrat lepsi, do rizeni mi sahal jen vyjimecne (ne jak ta stara kokna) a do pedalu mi taky hrabl snad jen jednou nebo dvakrat. Dnesni jizda byla super


________________________________________________________
Zatím vąak netuąím, jak skončit s ľitím, mě by se nejvíce líbilo pitím...
Jimi bOi

len
# Zaslno: 17 j 2007 18:24 - Zmnil/a: Jimi bOi


Ctvrta jizda
Vuz: Matiz
Instruktor: starej cholerik

Mno, zase nic moc. Zacalo to vetou: kurva co delas...ale za par minut uz rikal, ze dobry, ze jen potrebuju chvilku abych se do toho ovladani zase vratil. Pak me stiral otazkama, ktery sem nevedel+sem zapomnel zapnout svetla. Po tom zacal vyhrozovat, ze me stopne jizdy. Nakonec ale vymekl...Dal me vzal do Kurimi, asi aby mi ukazal jednosmerku, kde casto zacinaji jizdy. Moc ho nepotesilo, ze jsem tam chtel vjet...
Chyby: ty blby svetla, budu se muset zacit biflovat predpisy a zakladni pojmy
Jinak ten instruktor toho po me chce vic nez ten mladej, ale na druhou stranu me furt hrabe na volant a do pedalu, misto toho aby me radsi rekl. Jinak sem prave dokoncil minimalni provoz, takze z toho zacinam mit trochu vitr...


________________________________________________________
Zatím vąak netuąím, jak skončit s ľitím, mě by se nejvíce líbilo pitím...
Jimi bOi

len
# Zaslno: 19 j 2007 13:04 - Zmnil/a: Jimi bOi


Pata jizda

Instruktor: starej cholerik

Tak konecne me to s tim dedkem bavilo. Dneska sme rajdovali jen po Brne a nemusel sem radit vic nez za 3. Kdyz sme stali v kolone, tak jsem si hezky procvicoval rozjizdeni. A taky se nam tam stala hezka prihoda:
http://img142.imageshack.us/my.php?image=autoskola gg3.jpg
Obrazek mluvi celkem jasne. Slo o to, ze kdyz jsem zacal odbocovat do levyho pruhu (pred nama byla krizovatka a my chteli jet doleva), tak ta pi*a, co jela v odbocovacim pruhu neodbocila, ale jela si hezky rovne. Takze kdyz nas vlastne predjizdel, tak muj instuktor troubil, ukazoval, nadaval...borec pred nama zastvil, vystoupil a prisel k jeho okynku. Tak se zacli hadat. Borec pak nakonec odesel a my se za nim sunuli v te kolone. Instruktor si jeste vyfotil jeho SPZku, ze se podiva co je to za kokota. Borec byl proste debil, udelal prestupek a jeste byl arogantni. Ale aspon byl potom muj dedek klidnej . Dneska sem jezdil celkem v pohode, jen mi moc neslo parkovani na parkalu, ale to ma snad jeste cas.
Dnesni chyby: pri zastavovani nevyhodim blinkr (musim na to zacit myslet), jinak to celkem jde.

Zacinam z toho mit dobrej pocit a zacina me to bavit. Chyby o kterych sem psal vys uz tolik nedelam a postupne je odstranuju...


________________________________________________________
Zatím vąak netuąím, jak skončit s ľitím, mě by se nejvíce líbilo pitím...
Jimi bOi

len
# Zaslno: 25 j 2007 17:32


Tak dnesni jizda neprobehla a neprobehne ani zitrejsi. Dedkovi nekdo navalil Matesa a bude to opravovat. Takze jediny co jsem dnes udelal bylo, ze jsem si naplanoval jizdy az do konce. Zaverecky budu mit (asi) 10.12.


________________________________________________________
Zatím vąak netuąím, jak skončit s ľitím, mě by se nejvíce líbilo pitím...
Jimi bOi

len
# Zaslno: 1 Lis 2007 10:05


Sesta jizda

Instruktor: starej cholerik

Tak dedek uz se celkem uklidnil, ale jizda stala za hovno. Zrovna si kupuje do autoskoly novy auto, takze sem ho odvezl na nadrazi, kde cekal az mu zenska donese penize (to sme tam stali tak 25min), pak jsem ho odvezl do Opelu a tam ze si zkusime zkusebni jizdu tim novym (jel by samoze on, nemelo to jeste pedaly). Protoze uz sem pomalu musel zpatky do skoly, tak sem sel. Takze sem mel tak pulku jizdy, sice rekl, ze se mam pripomenou, ze me to nahradi, ale nasral me.

Chyby: no zas na me rval, kdyz sem se nejak popletl a seslapl brzdu a pustil spojku, takze to zarvalo a chciplo. Pak rval uz jen on


________________________________________________________
Zatím vąak netuąím, jak skončit s ľitím, mě by se nejvíce líbilo pitím...
Jimi bOi

len
# Zaslno: 2 Lis 2007 10:20


Sedma jizda

Instruktor: mladej pohodar
Vuz: zelena felicia

Na jizdu jsem se tesil. Co pro me bylo novinkou, ze nam silene drncel vejfuk. Prej felinu naborila salina, tak to tam ted drzi jen na dratech. Ale asi v pulce jsme zastavili a instruktor to spravil. Po prechodu z Matizu do Felicie se me sice ridilo lip, ale vubec se me neslo rozjizdet, v jednom kuse mi to na semaforech chcipalo. Taky jeste nestiham pri prujezdu krizovatkama sledovat znacky, co jsou bezprostrede za nimi. Nejak sem ze sebe nemel dobrej pocit...


________________________________________________________
Zatím vąak netuąím, jak skončit s ľitím, mě by se nejvíce líbilo pitím...
Jimi bOi

len
# Zaslno: 8 Lis 2007 18:11 - Zmnil/a: Jimi bOi


Osma jizda

Instruktor: starej cholerik
Vuz: matiz

Tak dneska se to zlomilo. Ze zacatku me to chciplo na krizovatce, tak sem se nasral a tohle uz celou jizdu dobry. Jinak dedek byl dneska dobrej. Jizda trosku infarktova, na jednom miste nam 2x nedaly prednost jakysi zensky (prvni totalni pica, neda prednost v jizde a jeste nas vyfuckuje, druha se aspon omluvila). Jinak sem udelal peknou picovinu, kdyz me rekl at jedu do prava a ja si to sinul doleva. Za to bych si dal pres hubu Jinak dedek dobrej, aj me uklidnoval, moc nehucel, dokonce se me parkrat omluvil, treba kdyz sem si v pohode jel, radil sem a on me zmacknul plyn...
GUT JIZDA...


________________________________________________________
Zatím vąak netuąím, jak skončit s ľitím, mě by se nejvíce líbilo pitím...
kkrtekk

len
# Zaslno: 8 Lis 2007 19:39


inak sem udelal peknou picovinu, kdyz me rekl at jedu do prava a ja si to sinul doleva

to se mi taky stávalo ale moje instruktorka říkal ľe se jí to stane 5 krát zaden s někým ľe jede na druhou stranu
Jimi bOi

len
# Zaslno: 15 Lis 2007 16:04


Devata jizda

Instruktor: starej cholerik
Vuz: matiz

Dneska jsem byl dost mimo (umrti v rodine), takze cast veci tak nejak plynula kolem me. Dedkovi sem to vysvetlil, tak na me byl hodnej. Jinak me celkem sere na prechodech, obcas rekne jed, ta je nerozhodna a jindy me na to dupne a huci, ze nekdo chce prejit...Jinak sem se dneska snazil radit bez spojky a nejak to neslo...
Ale jinak celkem dobry, zacina to jit...


________________________________________________________
Zatím vąak netuąím, jak skončit s ľitím, mě by se nejvíce líbilo pitím...
Jimi bOi

len
# Zaslno: 29 Lis 2007 17:45


Desata jizda

Instruktor: starej cholerik
Vuz: Opel Corsa

Tuhle jizdu jsem mel s corsou, protoze je Matiz v opravne. Jak to pisu ted zpetne, tak si na nejaky extra zazitky nepamatuju, celkem pohodova jizda. Dokonce me v jednu chvilu dost chvalil, kdyz jsem poustel lidi na prechodu u toho prerazoval a ani je moc neprejel. Byl klid...

Jedenacta jizda

Instruktor: starej pohodar
Vuz: felicia

Tak dnes na me cekalo a autoskole prekvapeni, prohodili se instruktori, pac devce, ktery melo jit s feliciou nerada cigaretovej kour a tady ten instruktor huli jak fabrika no a ja proti tomu nic nenamital, aspon sem si jednou odpocal od cholerickyho dedka. Jizda byla fajn, hodne jsme jezdili v Kurimi kudy se pojedou zaverecky. Jinak mam jeste tri jizdy na to, abych pri razeni levou rukou pevne nesviral volant, pak s tim hazu a stoji to za hovno. To je velka chyba! Jinak me v hlave utkvela veta: "tak ted muzes jet trochu rychleji, ale na zkouskach ne"
a zitra me ceka posledni jizda s dedkem, tak su zvedavej jak me da do tela


________________________________________________________
Zatím vąak netuąím, jak skončit s ľitím, mě by se nejvíce líbilo pitím...
BESTie

len
# Zaslno: 1 Pro 2007 09:56


Jo ty mas ty dvouhodinovky vlastne (sem premejslel, jaktoze tri jizdy...14x2=28 ahá). Tak to uz za takovy +- dva tejdny bys mel jit na zaverecky co?


__________________________
"CROCOP"
Holky sou pro teplouąe.
Jimi bOi

len
# Zaslno: 1 Pro 2007 10:10


13. 12 me to ceka...


________________________________________________________
Zatím vąak netuąím, jak skončit s ľitím, mě by se nejvíce líbilo pitím...
BESTie

len
# Zaslno: 1 Pro 2007 10:34


To uz je za chvilku no. A pisemny testy zvladas v poho vid?


__________________________
"CROCOP"
Holky sou pro teplouąe.
Jimi bOi

len
# Zaslno: 1 Pro 2007 11:57


Jo jde to, uz dlouho se mi nestalo, ze bych nejakej nedal. Ale jeste se na to budu poradne ucit. Nejvetsi hruzu mam z jizdy...


________________________________________________________
Zatím vąak netuąím, jak skončit s ľitím, mě by se nejvíce líbilo pitím...
BESTie

len
# Zaslno: 1 Pro 2007 12:19


Jo jde to, uz dlouho se mi nestalo, ze bych nejakej nedal. Ale jeste se na to budu poradne ucit.

Jn, mne uz se taky nestava ze bych test nenapsal. Poslednich par dni nejhur na 90% sem to dal. On clovek kdyz si dva,tri testy denne napise tak se nauci a ja si tu ucebnici uz taky procet temer celou.

Nejvetsi hruzu mam z jizdy...

To ja taky teda.
BTW Hele nevis jestli se bude hodnotit i pripadne to jak zaparkujes?


__________________________
"CROCOP"
Holky sou pro teplouąe.
Sagisek

len
# Zaslno: 1 Pro 2007 12:20


Jimi bOi
Hlavne nepodcen technickou .. co znam lidi tak vetsina na ni pohoreli, jednu si budes moct zvolit sam, ale tu se nauc fakt dobre ...
Sagisek

len
# Zaslno: 1 Pro 2007 12:23


BESTie

jj, parkovani ti to taky muze podelat, treba kdyz se postavis na chodnik, nebo na zakaz zastaveni nebo neco takovyho ....

Me pri parkovani prave vyrazil :D Rekl at si najdu nejaky misto a zaparkuju, tak sem objel takovej brdek, otocil to a zastavil mezi dvouma vyjezdama ....
Vysmatej jak leco ze sem krasne zaparkoval, pak me ale setrel tim ze sem parkoval ve vzdalenosti mensi nez 5m od krizovatky, kdez je zakaz zastaveni ... a finito :D

ps.: Jimi to se taky nauc kde se NESMI zastavit, na to se velice rad pta ;)
Kolci

len
# Zaslno: 1 Pro 2007 12:42


BESTie
tak jestli ti řeknou a» někde zaparkujeą, tak to budou určitě hodnotit


--------------------------------------------
The only easy day was yesterday.
blaster18

len
# Zaslno: 1 Pro 2007 12:55 - Zmnil/a: blaster18


Jízda mi přijde nejvíc v pohodě, dělal jsem dva řidičáky a obě jízdy napoprvé. To samé technická. Jediný problém jsem měl u testů, ale to byly jeątě ty staré, teď uľ by snad neměl být problém nikde

Moľná taková rada - jeď si pohodově třeba 40km/h, budeą mít na vąechno dost času a on ti na to nemůľe nic říct, ale kdyľ pojedeą dejme tomu 55, tak naopak letíą. Daląí věc - světla a !pásy!. Holčina takhle objela jeden blok, neľ si vąimla, ľe se neupásala...komisař byl ale v pohodě a dokázala to ukecat...Potom si nezapomeň nastavit vąechny zrcátka a sedadlo, udělá to na komisaře dobrej dojem. Hlavně se nerozjíľděj se zataľenou ručkou, to naopak dělá dojem blbej

Vąechny ty věci uľ se v reálu staly, takľe bacha na to

Parkování záleľí komisař od komisaře, jeden říkal, ľe kdo neumí rychle zaparkovat nemá v městským provozu co dělat, ale to byla spíą vyjímka, holky potom parkovaly třeba na třikrát a pohoda. Taková malá finta, schválně ji zkus - kdyľ chceą nacouvat do nějaké mezery, najeď si autem tak, abys byl přesně vedle něj, kola v úrovni kol, vzdálenost auto od auta zhruba metr. Potom dáą plnej rejd doprava, zpátečku a jedeą, dokud nebudou tvoje přední kola na úrovni kol zadních toho auta vedle tebe. Pro jistotu připomínám, ľe chceą zajet za něj do mezery při parkování podélně, kdy jsou auta za sebou. Kdyľ jsou ty přední kola na úrovni kol zadních vedlejąího auta, začínáą to rovnat a točíą zase kola na stranu opačnou, abys mu čumákem tak nějak těsně minul zadek. Chce to někde nacvičit, ale větąinou to tak nějak vyjde...

Potom pozor na STOPky, musíą zastavit tak, abys do té křiľovatky fakt viděl, transparentně se rozhlídni jako debil, aby si toho komisař vąimnul. Za tohle jsem málem letěl. Hlavně ale musíą zastavit, od toho se to jmenuje stopka.

Přednosti z prava jsou jasný, tramvaje vám tam asi nejezdí, chodce asi taky pouątíte, takľe uľ by tam neměl být nikde problém...

Hlavně buď v klidu, o nic nejde, při nejhorąím si to zopákneą...je to zábava, tak tam s tím jděte a uvidíte, ľe to dobře dopadne, prostě pohodička


__________________________________
If there is a will, there is a way!
Sagisek

len
# Zaslno: 1 Pro 2007 16:11


Hlavně se nerozjíľděj se zataľenou ručkou, to naopak dělá dojem blbej


Tak tohle se mi taky stalo :D nastesti ten Kuromskej je takovej ze tohle dokaze pochopit, dokaze pochopipt nervy, nevadi mu kdyz ti to nekde chcipne, tohle se muze stat kazdymu, kamosovi to 2x chciplo v Kurimi a dostal to ... tohle vsechno vam ale povi ... Je to takovej mladej tipek, ze zacatku pohodovej, min pohodovej mi uz pripadal kdyz mi rikal proc mi to neda :D
BESTie

len
# Zaslno: 1 Pro 2007 16:23


Sagisek

To bylo kvuli tomu parkovani nebo jeste kvuli necemu?


__________________________
"CROCOP"
Holky sou pro teplouąe.
Sagisek

len
# Zaslno: 1 Pro 2007 19:05


BESTie
Me kopl protoze sem jel na parkovisti u OBI 20tkou, kde byla 10tka .... je to blbost ale zduvodnil to tak ze sem prekrocil 2jnasobne rychlost, to znamena jako kdybych jel v obci treba 100vkou ... a pak to parkovani ... Ale asi si me nejak zapamatoval, protoze celou jizdu sem odjel v pohode, tak na druhe to byla uz jenom fraska jel sem asi jenom 3 minuty, a finito ... Voni ti lidi taky musi z neceho zit, zejo ;)
Jimi bOi

len
# Zaslno: 1 Pro 2007 19:24


U Obi sem jel ted ve ctvret s Cizem, tak sem se ho na to schavlne ptal, jak mam poznat, ze jedu 10km, kdyz na tachecu to zacina 20kou. Tak me rekl, ze mam jet proste pomalu a radsi vybirat tocky at me to zbytecne nezrychli...


________________________________________________________
Zatím vąak netuąím, jak skončit s ľitím, mě by se nejvíce líbilo pitím...
Jimi bOi

len
# Zaslno: 1 Pro 2007 22:45


Dvanacta jizda

Instruktor: starej cholerik
Vuz: Opel Corsa

No posledni jizda s dedkem, byl to zase zazitek. Ze zacatku po me zase stekal, normalka. Ale co se nestalo, museli jsme jet natankovat do globusu no a kdyz uz jsme tam byli, tak ze si to objedeme. No a pak se nam stala jedna vesela prihoda. Opet jsem to naznacil na obrazek:


borec mel pred sebou prekazku, ale bylo mu jedno ze tam jedu, tak nam tam vjel a zablokoval jak nas, tak sebe. Takze dedek vylitl, zacali po sobe rvat a vypadalo to skarede. Tak ho dedek nechtel pustit z auta, chvilu ho drzel, pak ho nechal vystrit nohu z auta a dverma mu ju pribouchl no pak uz sel k autu tak ten borec vylitl a uz to vypadalo, ze se budou bit. Tak jsem zabrzdil a vylezl abych tomu borcovi kdyztak strelil, protoze me nema co mlatit instruktora Nakonec k bitce nedoslo a my odjeli. Myslel jsem ze dedka sklati infarkt, ale nastesti to rozdychal. Pak si jeste stezoval, ze si namohl rameno a jeste mi povidal o psychotestech, ze si mysli, ze by to bylo potreba i na Béčko. Tak jsem si rekl, ze me to rika zrovna takovej choler. Proste posledni jizda s dedkem jak ma byt


________________________________________________________
Zatím vąak netuąím, jak skončit s ľitím, mě by se nejvíce líbilo pitím...
Sagisek

len
# Zaslno: 1 Pro 2007 23:38 - Zmnil/a: Sagisek



Si ho dovedu uplne predstavit ... Nevyfotil si ho jeste ?
Jimi bOi

len
# Zaslno: 2 Pro 2007 10:16


bohuzel, to me nenapadlo


________________________________________________________
Zatím vąak netuąím, jak skončit s ľitím, mě by se nejvíce líbilo pitím...
BESTie

len
# Zaslno: 2 Pro 2007 10:23


Jimi bOi

Ty bys mel kreslit komixy. Mne se ty tvy obrazky a popisky fakt libej!


__________________________
"CROCOP"
Holky sou pro teplouąe.
Sagisek

len
# Zaslno: 2 Pro 2007 12:05


no vona tam hlavne ta prekazka nemela co delat, pokud to bylo auto tim jeste hur, protoze jak rikam do 5ti metro od krizovatky se nesmi zastavit
Jimi bOi

len
# Zaslno: 2 Pro 2007 12:13


BESTie
myslis?

Sagisek
ono to bylo mozna zasobovani, bylo to hned vedle vchodu...


________________________________________________________
Zatím vąak netuąím, jak skončit s ľitím, mě by se nejvíce líbilo pitím...
BESTie

len
# Zaslno: 12 Pro 2007 12:48


Jimi bOi

Drzim palce na zejtra!
Az to udelas napis dystak jak to probihalo, pocity,atd.


__________________________
"CROCOP"
Holky sou pro teplouąe.
. 1 . 2 . 3 . >>
Vae odpov
Tun  Kurzva  Podtren  Odkaz na obrzek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?


   :) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Dal smajlci Zakzat smajlky
» Uivatelsk jmno  » Heslo 
Do diskuse mohou pispvat jen registrovan uivatel. Zadejte sv pihlaovac jmno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:
 
Prv online: Host - 1
lenov - 0
Nejvce uivatel online: 409 [21 Led 2021 16:35]
Host - 409 / lenov - 0


Powered by forum software miniBB™ © 2001-2007
TOPlist