Posilovani.net  
 Posilovani.net - Domů - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -


forum.posilovani.net / Začátečníci / Neznaly zacatecnik..
. 1 . 2 . >>
Autor Zpráva
habitat3

Člen
# Zasláno: 26 Kvě 2007 22:05


Ahoj jsem uplny zacatecnik,procetl jsem si "Pr
Jimi bOi

Člen
# Zasláno: 26 Kvě 2007 22:20


No tak cviky mas popsane v "Pruvodci", tech se drz. Provedeni zakladnich cviku si muzes najit bud tady na foru, nebo na webu. Popripade by ti je meli naucit v posilovne.
Hadam, ze strava u tebe bude hlavni problem. Musis zacit jist, zhruba kazde dve hodiny. Zacni poradne zrat, ze zacatku se to chce tak trochu cilene prezirat.
Nevim co bych tady dal plkal, dyztak se este zeptej znova nebo konkretneji...


________________________________________________________
Zatím vąak netuąím, jak skončit s ľitím, mě by se nejvíce líbilo pitím...
habitat3

Člen
# Zasláno: 26 Kvě 2007 22:27


Mam pouzivat nejake doplny stravy..?Jako kreatin atd..?Problem ve strave budu asi nejvetsi..Najim se nekdy rano kolem 7-8 a pak treba az kolem 4 hodiny a nebo az pozde vecer,sam vim ze je to spatny..Takze teda kazde dve hodinky zacit poradne zrat.To se nejak pokusim dodrzet.Ted mam pred koncem skoly tak to byl problem dodrzet a byl problem se dostat do posilky,ted bude hodne casu tak chci zacit.Kdyz je napsano v provodci d
Jimi bOi

Člen
# Zasláno: 26 Kvě 2007 22:31


Mam pouzivat nejake doplny stravy.

zatim to neni nutny

Kdyz je napsano v provodci d


________________________________________________________
Zatím vąak netuąím, jak skončit s ľitím, mě by se nejvíce líbilo pitím...
habitat3

Člen
# Zasláno: 26 Kvě 2007 22:35


Sice jsem si precetl ze bych jako zacatecnik mel podstoupit trenink celeho tela,ale kdyz se chci zamerit jen na sve partie co jsem psal vyse,nemohu zacit posilovat jen ony partie..?A nebo mam posilovat cele telo aby si zvykolo na pohyb..?
coolturista

Člen
# Zasláno: 26 Kvě 2007 23:06


habitat3
vzdyt telo pracuje jako celek, snaz se cvicit vsechno..
habitat3

Člen
# Zasláno: 26 Kvě 2007 23:18


Dobre pokusim se zacit svicit jak je v pruvodci..Jak se mam vyhnout nejakym zacatecnickym chybam..?Nechci si nejak ublizit..
coolturista

Člen
# Zasláno: 26 Kvě 2007 23:46


habitat3
nejdriv by bylo dobry si na posilovani.net zjistit, jak ty cviky vypadaji, pak si zajit vyzkouset techniku a naucit se je prov
habitat3

Člen
# Zasláno: 27 Kvě 2007 08:34


Ok podivam se na ne..Jetse si dam v hlave nejaky otazky a jeste sem napisu,pokud nekoho neco napadne co bych mohl vedet nebo co by me mohlo zajimat klido piste budu jen rad..
tetsuo

Člen
# Zasláno: 28 Kvě 2007 11:34


Nejist kazde dve hodiny, ale odstupnovat si jidla zhruba takhle:
rano - velke jidlo (hodne bilkovin), pauza tri hodiny
dopoledne - mensi jidlo (mene bilkovin), pauza 2 a pul hodiny
ob


NovĂ˝ web a fĂłrum o posilovĂĄnĂ­: http://www.body-test.cz/cs/
Hruda

Člen
# Zasláno: 28 Kvě 2007 13:57


Ja bych dodal,ze treba sa naucit proste jest pravidelne a nie vacsie prestavky medzi jedlami nez 3 hodiny. Ale ked budes hladny uz po hodine,tak sa proste najest a necakat na nejaku hodinu.


--------------------------------------------
Som cool-turista!
tetsuo

Člen
# Zasláno: 28 Kvě 2007 14:33


A abys ten hlad nemel, tak nejez jednoduchy cukry (veci z bile mouky, sladkosti), ale komplexni cukry s vlakninou (celozrnne vyrobky a suroviny).

Vyjimka s jidlem kratce po sobe je po treninku, kdy do sebe muzes hazet rychle potreninkovy sacharidovy koktejl, proteinovy koktejl a normalni jidlo. Tam ty rozestupy muzou byt treba jenom hodinu.


NovĂ˝ web a fĂłrum o posilovĂĄnĂ­: http://www.body-test.cz/cs/
Hruda

Člen
# Zasláno: 29 Kvě 2007 10:28


tetsuo


Ked chce ten chalanisko pribrat,tak nech zerie aj kazdu hodinu a nech ma co najcastejsie hlad!

On ma 182 cm a 63-65kg!! ty asi nemas sajnu co je to hardgainer? A uz vobec nemas sajnu ako musi takyto clovek jest,aby naplacal dost hmoty na seba.

Ide o rocnu zalezitost, aby co najskor na seba nieco naplacal.

A netahajme sem teraz ci je to zdrave,alebo nie. Ten rok takej stravy mu nijako neublizi.


--------------------------------------------
Som cool-turista!
tetsuo

Člen
# Zasláno: 29 Kvě 2007 15:15


Zakladni poucka: strava v travicim traktu neni soucasti organismu a mnozstvi stravy nesouvisi s mnoztsvim vstrebanych zivin.
To, na cem ma ten clovek pracovat, je schopnost vstrebavat lepe ziviny, tzn. zabranit tomu, aby se mu rychle spalovaly cukry a aby se mu bilkoviny premenovaly na cukr. Toho dosahne komplexnimi cukry a pridavanim oleje k jidlu/pred jidlem. Plus vlaknina, prip. i inulin a oligofruktozany, laktobacily a travici enzymy.
Jist muze i tak dost. Zkusim jsem pozdeji nahodit nejaky rozumny a ekonomicky jidelnicek pro hard gainery.


NovĂ˝ web a fĂłrum o posilovĂĄnĂ­: http://www.body-test.cz/cs/
Hruda

Člen
# Zasláno: 30 Kvě 2007 12:30


Lenze takymto ludom musis napisat uplne jednoducho-prezierat sa! Inak bude jest stale malo a mysliet si ako spravne je. Aj tak sa nebude prezierat doslovne.

Ty to moc rozpitvavas.

Ja mam este jednoduchsiu a zakladnejsiu poucku na ktorej by mal kazdy zacinajuci hardgajner stavat.

Prijat viac kalorii nez je vydaj! A nekukat moc na to kolko tukov, sachrov a jakych prijme. Nech pol roka do seba hadze vsetko a vela,nech sa nauci vela a pravidelne jest. Potom moze zacat uvazovat co ubrat,co pridat-podla toho ci je spokojny aj s pribratym tukom a tak.

Nemyslis to zle,ale vysledky u tychto chudych chlapcov tym budu minimalne.

Takze moja osobna rada je ked si chudy jedz vsetko a stale!


--------------------------------------------
Som cool-turista!
habitat3

Člen
# Zasláno: 13 Čvn 2007 23:00


Hruda.
Takze co bys mi doporucil..?nejaky ty drynky co se smichaji s vodou a nebo mlekem..?

A pak mam tedy jist hodne bilokovin atd..?Mate nejaky navhr co jist..?

A jinak od pondeli zacinam tak sem na sebe zvedavej,budu chodit pondeli,streda,patek.A nasel se tu treninkovy rozpis bude pro me vhodny.?

Pondeli:
bench press 4x8
mrtvy tah 4x6
shyby 3x6 (+ zavazi)
pritahy cinky k brade 3x8
rozpazky v predklonu 3x10
bricho 4x


Streda:
drep 5x5
zakopavani 4x8
biceps s velkou cinkou 5x5
kliky na bradlech 4x8-10 (+ zavazi)
lytka 4x


Patek:
bench press 5x5
pritahy velke cinky v predklonu 4x6
stahovani kladky na hrudnik (hrazda) 3x8
military press 3x6
rozpazky v predklonu 3x10
bricho 4x

Diky
The Stone

Člen
# Zasláno: 14 Čvn 2007 12:07


Na drinky se vis co. Ty bilkoviny by bnylo dobry drzet vysoko, ale hlavne sacharidy. To znamena ryze, brambory, testoviny. Kazdej obed by mel bejt poradnej flak masa s kupou brambor nebo ryze. K veceri plnej talir testovin, nebo zase maso. Snidej, to je taky hodne dulezity. ez casto a co nejvic.


___________________
forum.ironfactor.cz !!!
svalovec

Člen
# Zasláno: 14 Čvn 2007 13:40


habitat3
# Zasl


7 kju aikido
habitat3

Člen
# Zasláno: 14 Čvn 2007 16:16


Ok takze zadny kreatiny a ani nic jineho pouzivat nebudu,jen sem si to chtel upresnit jestli jsou na zacatek vhodny. ;) A diky Stonemu urcite napisu.. ;)
The Stone

Člen
# Zasláno: 14 Čvn 2007 16:21 - Změnil/a: The Stone


Ted jsem koukal ze jis nekdy v 7 a pak az ve 4, proc to? Myslim ze neni problem vecer navarit maso a vzit si ho do skoly/prace ne? V nejhorsim pripade treba jogurt Jogobella prodava 0,5kg baleni tak ho vemes a sporadas. A jestli ani to nejde, tak si kup nejakej gainer a nos ho sebou to snad muze kazdej


___________________
forum.ironfactor.cz !!!
habitat3

Člen
# Zasláno: 14 Čvn 2007 16:23


Bylo to skolou,nemel sem moc casu.Ale uz sem ze skoly venku,tak uz se snazim dodrzovat ten jidelni rezim.Mohl bys mi poradit s tim stravovavanim.Nahore uz si mi psal co by bylo asi tak nejvohdnejsi,pokud mas jeste nejake poznatky sem snima.. ;)
habitat3

Člen
# Zasláno: 23 Čvn 2007 21:51


Tak mam prvni tyden zasebou.Chodim do posilky 3x tydne a celkem me to bavi,zacal sem poradne jist.Celkem me ta posilovna bavi,jsou tam v pohode lidi,ten co mu to tam asi patri poradi,takze super..Tady je muj plan celkem mi to zatim vyhovuje,az budu mit tak mesic dva zasebou udelam nejakou zmenu..

1 + 3 den
Prsa - Benchpress 4(3)x12,10,8,8
Tlaky s jednoru
blaster18

Člen
# Zasláno: 23 Čvn 2007 21:55


Co to je za pt


__________________________________
If there is a will, there is a way!
habitat3

Člen
# Zasláno: 23 Čvn 2007 22:13


Tohle mi neudelal trener co tam je..Bricho jedu po kazdem treninku dva cviky...
Tohle mam jeste v tom treninku,dam si to misto toho tretiho dnu
Z
habitat3

Člen
# Zasláno: 23 Čvn 2007 22:14


Takhle uz by to snad mohlo byt ok ne..?!
blaster18

Člen
# Zasláno: 23 Čvn 2007 22:21


Je jedno kdo to ud


__________________________________
If there is a will, there is a way!
BIGboy

Člen
# Zasláno: 24 Čvn 2007 10:52


habitat3
presne...objemovka od Coyota je fakt dobra a tohle co delas ty je fakt spatny...takze jasna volba ne?
habitat3

Člen
# Zasláno: 24 Čvn 2007 12:01


Ano zmenim si to...
habitat3

Člen
# Zasláno: 24 Čvn 2007 12:35


Mam par dotazu k tomu planu.jak je tam mrtvy tah muze byt treba s podrepem..?
Pak je tam streda.Jsou tam drepy a ty jsou normalne s cinkou..?
BIGboy

Člen
# Zasláno: 24 Čvn 2007 16:20


habitat3
MT http://www.youtube.com/watch?v=QZ-_DaNYhVs
jj drep s cinkou...zakladni cvik na nohy
. 1 . 2 . >>
Vaše odpověď
Tučné  Kurzíva  Podtržené  Odkaz na obrázek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?


   :) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Další smajlíci Zakázat smajlíky
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:
 
Právě online: Hosté - 3
Členové - 0
Nejvíce uživatelů online: 409 [21 Led 2021 16:35]
Hosté - 409 / Členové - 0


Powered by forum software miniBB™ © 2001-2007
TOPlist