Posilovani.net  
 Posilovani.net - Domù - Odpovìdìt - Statistika - Registrace - Hledat -


forum.posilovani.net / ZaÄáteÄníci / tuky z bricha
. 1 . 2 . >>
Autor Zpráva
dejf21

Èlen
# Zasláno: 21 Kvì 2007 13:10


Ahoj, jsem zacatecnik, do posilovny jsem zacal chodit pred dvema tydny.
Mam mensi dotaz ohledne sve postavy, jsem hoodne vychrtly (biceps 31 cm) a celkove tenke nohy,zadna ramena. 75 kg na 185cm (23let) - vaha asi zas tak hrozna neni - jenze vsechno to jsou speky ktere mam na brichu
No a muj dotaz zni jak si mam sladit aerobni cviky s posilovnou? (do posilky chodim 3x tydne, vzdy hodina posilovani a po ni tak pul hodiny az hodina behani nebo elliptical) Mel bych to nejak menit nebo je to takhle ok? mam strach z toho ze na brichu pandero zustane,jen budu chudsi a chudsi. V jidle se zatim zacinam snazit jist vic ale nekdy v praci neni proste cas.. diky za kazdou radu.
Ljuk

Èlen
# Zasláno: 21 Kvì 2007 16:33


No, tak jestli pot


---------------------------------------------------
http://www.youtube.com/watch?v=aoHj2Lfl4Rs&mode=related&search=
Dobsa

Èlen
# Zasláno: 21 Kvì 2007 16:48


Jestli to dodr
dejf21

Èlen
# Zasláno: 21 Kvì 2007 17:52


Tak ja to takhle zkusim provozovat, jen by me zajimalo jesli je nutny to behani a tak presunout na dny mezi posilkou, jestli hodne vadi to kdyz jdu behat hned po posilce? Uz tak to ted celkem nestiham a nevim jestli bych mohl jeste dalsi dny chodit jen behat.. Mozna tak jeden den v tydnu.

A ohledne toho jidelnicku, co mi doporucujete, takovy ty zakladni veci so jsou tu popsany? (s dostatkem bilkovin, sacharidu, a tuku omezene) a jist tak 6x denne? (to bohuzel nezvladam). Muzete mi doporucit neco co bych mohl v praci jen prikusovat a melo to dostatek bilkovin atd.?
broskvicka

Èlen
# Zasláno: 21 Kvì 2007 18:42


dejf21

jako nedokazu si predstavit ze bych treba po dnesnim treninku sel behat

nedokazu si to predstavit po zadnym treninku...


+---------------------------------+
| Kdyz vystrihnete tento kupon, |
| muzete si koupit novy monitor |
+---------------------------------+
Anonymn


# Zasláno: 21 Kvì 2007 18:49


dej si ty behy ve volnych dnech...treba kdyz do posky pujdes po, st, pa tak bez behat v ut, ct nebo vikend...kazdopadne cvic bricho a melo by to jit dolu...
Samorost

Èlen
# Zasláno: 21 Kvì 2007 19:24 - Zmìnil/a: Samorost


Mn
Ljuk

Èlen
# Zasláno: 21 Kvì 2007 20:37


Samorost
Mn


---------------------------------------------------
http://www.youtube.com/watch?v=aoHj2Lfl4Rs&mode=related&search=
dejf21

Èlen
# Zasláno: 21 Kvì 2007 21:34


No jo, rad
Luk89

Èlen
# Zasláno: 21 Kvì 2007 21:34


Pokud je zacatecnik tak se mu mozna muze povest i to ze bricho shodi a zaroven se udelaji svaly kdyz bude pravidelne posilovat hodi treba nejaky normalni jidelnicek ja nvm 140 bilkovin 400 sachru 13000 kJ tak jak zacne posilovat a hybat se a tak tak zacne shazovat tuk a zaroven se vytvori i nejake svaly ktere se vzdy kdyz clovek zacina s posilovanim udelaji pomalu ani nvm z ceho...
matusko222

Èlen
# Zasláno: 22 Kvì 2007 10:17


ahojte.. chem sa V
blaster18

Èlen
# Zasláno: 22 Kvì 2007 10:25


matusko222
http://forum.posilovani.net/index.php?action=vthre ad&forum=12&topic=1950&page=0


__________________________________
If there is a will, there is a way!
Anonymn


# Zasláno: 22 Kvì 2007 12:06


pises to pekne neprehledne...tak co chces nabrat ? asi jo kdyz vazis malo...jestli vazis malo tak se na ten beh vy_er a makej v posilovne a zer vsechno...a to bricho cvic...jestli chces zhubout...coz pochybuju tak to muzes kombinovat s tim behem a drzet dietu...
dejf21

Èlen
# Zasláno: 22 Kvì 2007 14:35


OK, zkusim to tak ja pises, kaslu na behani a budu chodit 3x tydne do posilky (+veslovani 1x tydne, ktery me celkem bavi), a snad neco naberu, jist se budu snazit jak to pujde, co nejvic. Ale radsi ne moc tucny zradla
Dikec.
Samorost

Èlen
# Zasláno: 22 Kvì 2007 14:44


dejf21
Psal sem ti to sam
dejf21

Èlen
# Zasláno: 22 Kvì 2007 15:48


jj vidim, ale stejne si furt nejsu nejak jistej tim ze nebudu pribirat jen na brichu, kazdopadne to ale zkusim takhle bez behu a dalsich aktivit u kterych bych mohl shazovat
Samorost

Èlen
# Zasláno: 22 Kvì 2007 16:17


dejf21
No
derkyn@seznam.cz


# Zasláno: 1 Èvn 2007 22:15


JA JSEM BYL TO SAME.POTREBUJES CVICIT TRIKRAT TYDNE.PONDELI-PRSA+BICEPS,STREDA-RAMENA+NOHY,PATEK -ZADA-TRICEPS.BRICHOUTERY CTVRTEK SOBOTA NEDELE.JIDLO VAL NA CO MAS PENIZE,NEBUDU TI RADIT NEJAKOU DIETU PROTOZE NA NI MAJI JEN TI MAJETNI.ALE ZKUS SI KOUPIT KREATIN MONOHYDRAT.A VYVARUJ SE DALSICH AKTIVIT ,ABYS DAL TELU SANCI RUST.HODNE PIJ A SPI.A NECHLASTEJ!
ClericLukas

Èlen
# Zasláno: 2 Èvn 2007 22:22


derkyn@seznam.cz

heh, ty se nezd


new live!! - shorty
munch

Èlen
# Zasláno: 3 Èvn 2007 01:19


derkyn@seznam.cz


napi
dejf21

Èlen
# Zasláno: 4 Èvn 2007 22:14


derkyn@seznam.cz

No ja mam trenink takto:
NE: Zada, biceps, bricho
UT: Hrudnik, ramena, bricho
PA: Nohy, triceps, bricho
Jeste teda jeden den v tydnu hodinu veslovani (bricho,zada)

No zatim do suplementu nejdu, jim ted o neco vic a hlavne kvalitneji, treba predtim nez jsem zacal s cvicenim tak jsem nejedl skoro zadne mlecne vyrobky, ted piju mliko, zeru tvaroh atd.. kazdej den minimalne jeden flak kureciho nebo tunaka, testoviny, rizi.. Po treninku si dam krapet glukopuru, a hodku na to poradny jidlo..

Doufam ze na mym treninku neni nic spatne..
Rozhodne nejvetsi problem u me bude nechlastat, zatim se nedari a kazdej vikend se nekde vyliju
blaster18

Èlen
# Zasláno: 4 Èvn 2007 22:57


Dejve to je hodn


__________________________________
If there is a will, there is a way!
dejf21

Èlen
# Zasláno: 5 Èvn 2007 08:20 - Zmìnil/a: dejf21


tak porad jak to mam zmenit, me to takhle navrhli v posilce, tak sem to nijak neresil..
dejf21

Èlen
# Zasláno: 6 Èvn 2007 14:56 - Zmìnil/a: dejf21


blaster18

Jestli myslis ze to mam spatne, tak mi sem napis co mam zmenit, nebo rovnou napis trenink, rad si ho uzpusobim. Ale taky by me zajimalo, proc to ma byt jinak, jen ze zvedavosti. Me treba to takhle vyhovuje, ale predpokladam ze svalum asi ne.
blaster18

Èlen
# Zasláno: 7 Èvn 2007 17:27


Hlavn


__________________________________
If there is a will, there is a way!
dejf21

Èlen
# Zasláno: 8 Èvn 2007 09:35 - Zmìnil/a: dejf21


Dobre zkusim to nejak upravit, casove mi to vychazi jen na 3 dny v tydnu takze to zkusim takhle:

Den A: zada, biceps, nohy, bricho
Den B: hrudnik, ramena, triceps, bricho

Tyden1: ABA
Tyden2: BAB

Nebo ty partie muzu jeste nejak jinak poskladat, ale snad to takhle je ok, navic jsem uplnej zacatecnik, takze mi ten drivejsi trenink navrhli asi spis na celkovy procviceni tela.
blaster18

Èlen
# Zasláno: 8 Èvn 2007 12:03 - Zmìnil/a: blaster18


Blbost, navrhli ti tr


__________________________________
If there is a will, there is a way!
dejf21

Èlen
# Zasláno: 8 Èvn 2007 13:24


OK, prectu a vyzkousim, dikec.
Micheline88

Èlen
# Zasláno: 18 Èvn 2007 08:44


Ahoj, jmenuju si Michal a je mi 16 let mam takovej problem, do posilovny chodim uz 4 mesice provadim cviky na bricho a porad nevidim zadnou zmenu mam toti
vlaydimir

Èlen
# Zasláno: 29 Øíj 2021 16:57


ĸÄËфľĸÄËфľĸÄËфľĸÄËфľĸÄËфľĸÄËфľĸÄËфľĸÄËŃ„Äľ
ĸÄËфľĸÄËфľĸÄËфľĸÄËфľĸÄËфľĸÄËфľĸÄËфľĸÄËŃ„Äľ
ĸÄËфľĸÄËфľĸÄËфľĸÄËфľĸÄËфľĸÄËфľĸÄËфľĸÄËŃ„Äľ
ĸÄËфľĸÄËфľĸÄËфľĸÄËфľĸÄËфľĸÄËфľĸÄËфľĸÄËŃ„Äľ
ĸÄËфľĸÄËфľĸÄËфľĸÄËфľĸÄËфľĸÄËфľĸÄËфľĸÄËŃ„Äľ
ĸÄËфľĸÄËфľĸÄËфľĸÄËфľĸÄËфľĸÄËфľĸÄËфľĸÄËŃ„Äľ
ĸÄËфľĸÄËфľĸÄËфľĸÄËфľĸÄËфľĸÄËфľĸÄËфľĸÄËŃ„Äľ
ĸÄËфľĸÄËфľĸÄËфľĸÄËфľĸÄËфľĸÄËфľĸÄËфľĸÄËŃ„Äľ
ĸÄËфľĸÄËфľĸÄËфľĸÄËфľĸÄËфľĸÄËфľĸÄËфľĸÄËŃ„Äľ
ĸÄËфľĸÄËфľĸÄËфľĸÄËфľĸÄËфľĸÄËфľĸÄËфľĸÄËŃ„Äľ
ĸÄËфľĸÄËфľĸÄËфľĸÄËфľĸÄËфľĸÄËфľĸÄËÄąľĸÄËŃ„Äľ
ĸÄËфľĸÄËŃ„Äľ
. 1 . 2 . >>
Va¹e odpovìï
Tuèné  Kurzíva  Podtr¾ené  Odkaz na obrázek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?


   :) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Dal¹í smajlíci Zakázat smajlíky
» U¾ivatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou pøispívat jen registrovaní u¾ivatelé. Zadejte své pøihla¹ovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:
 
Právì online: Hosté - 1
Èlenové - 0
Nejvíce u¾ivatelù online: 409 [21 Led 2021 16:35]
Hosté - 409 / Èlenové - 0


Powered by forum software miniBB™ © 2001-2007
TOPlist