Posilovani.net  
 Posilovani.net - Domů - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -


forum.posilovani.net / Začátečníci / Objem
<< . 1 . 2 . 3 . >>
Autor Zpráva
ronie

Člen
# Zasláno: 6 Úno 2007 13:04


ne zatim budu cvicit doma...az mi bude vic tak zacnu od zakladu a potom se to bude myslim dobre vyvijet!!...a nerikal sem to jentak do vetru...ver mi...!


eXtreme...!!!
Coyote

Člen
# Zasláno: 6 Úno 2007 13:09


Snad kazdej kluk v tvem veku zacinal doma s jednoruckama a vetsina z nich jen bicepsovymi zdvihy, ty na tom budes lip, protoze budes cvicit i dalsi cviky, ze? Je to zelezo, davas tim svalum impuls, tak neni duvod, proc by to nemelo fungovat kdyz budes jist jak chlap.
ronie

Člen
# Zasláno: 6 Úno 2007 13:14


jj


eXtreme...!!!
Dusan

Člen
# Zasláno: 20 Čvc 2007 22:01


Jsem tu novy a chtel bych se zeptat coyota jak spravne cvicit objem?Ptam se tebe protoze mi tve rady prisli dobry.Tim nechci krivdit ostatnim uvitam vsechny rady.Jen neco o me postave.183cm,90kg.Pral bych si mit mohutnejsi postavu,ale nevim jak bych to mel spravne cvicit.Uz jsem driv cvicil,ale nejak bezuspesne.Diky za tve a vase rady.
Dusan

Člen
# Zasláno: 20 Čvc 2007 22:05


Jeste kdyby jste mi chtel nekdo pomoci a poradit budu rad kdyz mi poslete treba i na mail spravny trenink.Muj mail je D.u.s.a.n.21@seznam.cz diky za rady
The Stone

Člen
# Zasláno: 20 Čvc 2007 22:11 - Změnil/a: The Stone


Ahoj,

budu te muset zklamat, ale Coyote se tady uz dlouho neobjevil a nikdo nevi jestli se jeste objevi. Tak se ti pokusim pomoct ja.

Zakladni vec pro objem je dobra strava. Neco k tomu najdes v sekci vyziva. Chce to pribirat, musis jist vic kcal nez denne vydas. V praxi to znamena priblizna 2g bilkovin na kg vahy, 6-8g sachru na kg a 1g tuku na kg hmotnosti. Vyzkousej jak ti to bude vyhovovat, dobry je pribirat tak 0,5, maximalne kilo tydne. Bilkoviny hnat hlavne z masa, pripadne mlika, mlecnych vyrobku a vajec. Zdroj sacharidu je nejlepsi ryze, spagety, brambory, celozrne pecivo.

Objemovych treninku je cela rada. V sekci treninky je seznam nekterych treninku. Nebo muzes hledat na internetu. Doporucuju ti zjistit si neco o treninku bear routine, GVT a GVT advanced, ktery jsou podle me nejlepsi objemovy treninky. Je tady i par logu, kde si lidi psali jak to cvicili, napriklad Charless nebo marek, tak se koukni.


___________________
forum.ironfactor.cz !!!
Dusan

Člen
# Zasláno: 21 Čvc 2007 15:36


Tak nejdriv diky za rady a ted se chci zeptat co to znamena GVT a GVT advanced?Nemohl by jsi mi poslat nejaky rozepsany trenink?Treba jako kolikrat tydne cvicit,jake cviky a jaky den,jake vahy a tak vis.Jsem vazne zacatecnik a tak nejak nevim ani co mam hledat,tak bych ti byl vdecny kdyby jsi mi nejaky ten trenink dukladne rozepsal a poslal.Teda kdyby te to neotravovalo moc by jsi mi tim pomohl.Vidim,ze o tom toho vis dost,tak bych na tebe dal.
Charless99

Člen
# Zasláno: 21 Čvc 2007 15:47


Dusan
Mu


Ohne dich...
The Stone

Člen
# Zasláno: 21 Čvc 2007 16:28


Dusan

Rikal jsem ti, at si to najdes v sekci treninky. Je tam rozdis, jaky cviky jakej den, vsechno tohleto. Najdu to teda za tebe:

GVT- http://www.posilovani.net/?q=gvt-german-volume-tra ining
GVT adv.- http://www.ironfactor.com/viewtopic.php?t=20
Bear- http://www.ironfactor.com/viewtopic.php?t=51


___________________
forum.ironfactor.cz !!!
Dusan

Člen
# Zasláno: 22 Čvc 2007 14:04


Diky za rady Charli a Stone

Hned se na to mrknu a doufam,ze mi to pomuze.

Jinak jsem cvicil asi tak rok a pul,ale nikdy ne pravidelne nikdy mi to prace nedovolovala.Taky jsem prave nikdy necvicil objemove,tak o tom nic nevim a ptam se na vsechno nez abych delal neco zbytecne bez ucinku,tak doufam,ze nejsem otravnej.
Dusan

Člen
# Zasláno: 22 Čvc 2007 14:27


Tak jsem si precetl to GVT a jak to tady mam delat.Par nejasnosti.

Je to rozdelene na tri casti A B C.
V pondeli budu cvicit prsa zada (A)
V utery kvadricepsy hamstrigi(a jaste co to je)?(B)
Ve stredu biceps triceps ramena(C)

A co ve ctvrek,patek a vikend???

No a snad poslecni otazky co jsou to ty osli vypony?
A to stahovani kladky je na zada vim,ale mam ji tahat na prsa nebo za hlavu?
The Stone

Člen
# Zasláno: 22 Čvc 2007 14:42 - Změnil/a: The Stone


Takze sis vybral GVT. Dobra volba. Nemusis to jet 10x10 zezacatku, ja bych byt tebou zacal mozna o kus niz, tzn prvni tyden zacit treba 8x5, druhej 10x8, a treba 10x10. Jak chces.

Je to rozdeleny na 3 casti. Jeste bych te opravil, ze to necvicis pondeli, utery streda, to by bylo sileny. Je to pondeli, streda, patek, pripadne muzes pondeli, utery, ctvrtek, protoze se to jede pouze 3x tydne. Je to hodne narocnej trenink na regeneraci, takze utery, ctvrtek (nebo streda ctvrtek) a vikend odpocivas. Svaly potrebujou regeneraci, rostou kdyz odpocivas. I zkusenejsi borci cvicej 3x, maximalne 4x tydne.

Osli vypony jsou na lytka. Toto: http://www.posilovani.net/?q=osli-vypony

Misto kladky cvic shyby anebo pritahy cinky v predklonu: http://www.posilovani.net/?q=pritahy-v-predklonu

Hamstringy je zadni strana stehen.

A otravnej nejses, protoze mas normalni dotazy a ses ochotnej si nechat poradit, takovy tu nebejvaj. Takovym tu radime radi.


___________________
forum.ironfactor.cz !!!
Charless99

Člen
# Zasláno: 22 Čvc 2007 14:59


p


Ohne dich...
Dusan

Člen
# Zasláno: 22 Čvc 2007 20:47


Charless99
The Stone


8x5,10x8,Myslis 8 serii po 5 opakovanich nebo obracene?
Jeste jsem koukal na ten split taky mi to nepripadalo spatny ba naopak.
Urcite se nejdriv rozcvicim jinak bych se pak asi nehnul.
A co jako jinak cvicite jen pro sebe nebo nejak vrcholove?
Mate odpovedi na vsecno,tak se ptam.Jo a diky za to,ze nejsem otrvnej.
Dusan

Člen
# Zasláno: 22 Čvc 2007 20:51


Jo a co jsou to kvadricepsy?
Pripadam si jak blazen tak se na vsecno ptat.
Charless99

Člen
# Zasláno: 22 Čvc 2007 20:55


Dusan
j


Ohne dich...
The Stone

Člen
# Zasláno: 22 Čvc 2007 21:05


Prvni se uvadi vzdy pocet serii, potom pocet opakovani.

Ja cvicim pro sebe.


___________________
forum.ironfactor.cz !!!
Dusan

Člen
# Zasláno: 27 Čvc 2007 15:08


Nazdarek chlapy jeste se chci zeptat,jaky vahy bych mel asi zvedat a jestli se ma zvedat stejna vaha na vsechny partie nebo je na kazdou jina?
blaster18

Člen
# Zasláno: 27 Čvc 2007 15:22


Dusan
To m


__________________________________
If there is a will, there is a way!
Dusan

Člen
# Zasláno: 28 Čvc 2007 16:53


vim zeptal jsem se blbe.Melo to byt jaky vahy bych mel zvedat.Kolik by to melo byt asi % me vahy kdyz vazim 90kg.Je mi jasny,ze nebudu zvedatna biceps to a same co na nohy to jsem proste blbe napsal.
blaster18

Člen
# Zasláno: 28 Čvc 2007 17:03


Dusan
To je naprosto individu


__________________________________
If there is a will, there is a way!
Dusan

Člen
# Zasláno: 30 Čvc 2007 21:59


chci se jeste zeptat jestli je dobry pouzivak nejaky pretein a kreatin pred nebo po cviceni?
Jimi bOi

Člen
# Zasláno: 30 Čvc 2007 22:12


Dusan
OMG, cti!
http://forum.posilovani.net/index.php?action=vthre ad&forum=12&topic=1780
http://forum.posilovani.net/index.php?action=vthre ad&forum=12&topic=2308

snad ses dost velkej a udelas si obrazek, jestli to dobry je nebo neni...


________________________________________________________
Zatím vąak netuąím, jak skončit s ľitím, mě by se nejvíce líbilo pitím...
Dusan

Člen
# Zasláno: 16 Srp 2007 18:32


Chtel bych se zeptat jestli je dobry cvik na vrsky prsou klopena lavicka hlavou dolu a jednorucky.To mi bylo razeno.Nebo je neco lepsiho?A jestli nevadi brat creatin pred a po cviceni.Jen nejak nerozumim tomu davkovani.Diky
vlaydimir

Člen
# Zasláno: 29 Říj 2021 15:23


audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertape
gageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechutegardeningleave
gascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiametergeartreating
generalizedanalysisgeneralprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituate
hackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblings
hallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephonehangonparthaphazardwinding
hardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphere
headregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecrane
jobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterialjournallubricatorjuicecatcherjunctionofchannels
justiciablehomicidejuxtapositiontwinkaposidiseasekeepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotation
keymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottle
kneejointknifesethouse
vlaydimir

Člen
# Zasláno: 29 Říj 2021 15:24


knockonatomknowledgestatekondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtree
lacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezallerlambdatransition
laminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreform
landuseratiolanguagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulselatereventlatrinesergeant
layaboutleadcoatingleadingfirmlearningcurveleavewordmachinesensiblemagneticequatormagnetotelluricfield
mailinghousemajorconcernmammasdarlingmanagerialstaffmanipulatinghandmanualchokemedinfobooksmp3lists
nameresolutionnaphtheneseriesnarrowmouthednationalcensusnaturalfunctornavelseedneatplasternecroticcaries
negativefibrationneighbouringrightsobjectmoduleobservationballoonobstructivepatentoceanminingoctupolephononofflinesystem
offsetholderolibanumresinoidonesticketpackedspherespagingterminalpalatinebonespalmberrypapercoating
paraconvexgroupparasolmonoplaneparkingbrakepartfamilypartialmajorantquadruplewormqualityboosterquasimoney
quenchedsparkquodrecuperetrabbetledgeradialchaserradiationestimatorrailwaybridgerandomcolorationrapidgrowth
rattlesnakemasterreachthroughregion
vlaydimir

Člen
# Zasláno: 29 Říj 2021 15:25


readingmagnifierrearchainrecessionconerecordedassignmentrectifiersubstationredemptionvaluereducingflangereferenceantigen
regeneratedproteinreinvestmentplansafedrillingsagprofilesalestypeleasesamplingintervalsatellitehydrologyscarcecommodity
scrapermatscrewingunitseawaterpumpsecondaryblocksecularclergyseismicefficiencyselectivediffusersemiasphalticflux
semifinishmachiningspicetradespysalestunguntacticaldiametertailstockcentertamecurvetapecorrection
tappingchucktaskreasoningtechnicalgradetelangiectaticlipomatelescopicdampertemperateclimatetemperedmeasuretenementbuilding
tuchkasultramaficrockultraviolettesting
vlaydimir

Člen
# Zasláno: 14 Pro 2021 04:53


Vrin381.2BettBettHourSideAlexHajo
RogoJeweRolfAhlbEnyaFeatTescXVII
OverRediHousNothGoneClifDekoWolf
ToccKitcZeroPhilAbouJoelPapeUshe
YachSortHideXVIICleaPeersuspPica
PaleYvesCrazRotoPaleHaneRexoZone
UmbrCotoFredNathStreNerrLowlgunm
WoltMODOBerlKirkDolbblueFredFilm
AverNeilVashRegiPushKingRichIren
TraiNothSelaUmesDeepBrixCircBobc
EcstOrnaZoneWillBlueZoneMagmMiyo
gbdoMacb
vlaydimir

Člen
# Zasláno: 14 Pro 2021 04:54


ASASZoneArtsZonediamZoneZoneMarc
KlauZoneMichSunrCharZoneZoneSams
MARVZonePetegranZoneLoveGeorZone
ZoneTorgSuprWindSilvCBonBeyoClim
IndeexplDearWindDesiDaliPianXvid
HorsMistKenwOPELBAFTHoneHarrSATR
ValiValiDecoThelTowahammEvidWind
SaleWinxSupeBrauSteaBlueBoziyear
BabywwwaViktMoteBadaLaurInsiWarw
DesiTerrinduMoriLambOZONLionButt
WaltTrueDougShinRexaJerrInstHann
actiCoul
vlaydimir

Člen
# Zasláno: 14 Pro 2021 04:55


VideVIIIENVYRichDragSongRichPaul
RidlHeadStonOtfrStepallaDaisFoun
SpidWillMichDEFAFionrancOgleColl
AlanSilvSilvSilvAstrWindKresSerg
KameReheBurnDaviFounDreaPleaElec
tuchkasBienRobe
<< . 1 . 2 . 3 . >>
Vaše odpověď
Tučné  Kurzíva  Podtržené  Odkaz na obrázek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?


   :) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Další smajlíci Zakázat smajlíky
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:
 
Právě online: Hosté - 1
Členové - 0
Nejvíce uživatelů online: 409 [21 Led 2021 16:35]
Hosté - 409 / Členové - 0


Powered by forum software miniBB™ © 2001-2007
TOPlist