Posilovani.net  
 Posilovani.net - Domů - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -


forum.posilovani.net / Začátečníci / Z
. 1 . 2 . >>
Autor Zpráva
bastyx

Člen
# Zasláno: 8 Říj 2006 20:01


Ahojte m
Tryggve

Člen
# Zasláno: 8 Říj 2006 20:05


Tuk na svaly nepremenis. A jinak zkus vic hledat, najdes tu nekolik rad zacatecnikum, jak zacit trenovat. Napis, jaky mas priblizne jidelnicek a na suplementy prijde rada pozdeji.
bastyx

Člen
# Zasláno: 8 Říj 2006 20:18


No tak rano jim na snidani nejaky jogurt nebo tak neco...na svacinu nejakou sunku a nejake celozrne pecivo...obed kureci...(bud jenom ono...nebo s ryzi)...popripade nejake jine maso...svacina - jogurt, sunka, vajicka...a pak zase sunka a nejake pecivo..(posledni jidlo tak v pet hodin) a to je i muj dalsi dotaz...do posilky chodim tak o pul seste...takze jako normalni jidlo pak uz nejim...co si tak mam teda dat potom ?
Jimi bOi

Člen
# Zasláno: 8 Říj 2006 20:23


bastyx
neco co obsahuje bilkoviny, nejlepe rychle stravitelne (idealni je proteinovy koktejll). Ale v zasade se to chce poradne najist, aby melo telo z ceho rust. Idealne maso s ryzi...


________________________________________________________
Zatím vąak netuąím, jak skončit s ľitím, mě by se nejvíce líbilo pitím...
bastyx

Člen
# Zasláno: 8 Říj 2006 20:25


No jeste bych pridal...ze do posilky chodim 3* tydne. Po, St, Pat...vzdycky tak na hodku o a pul tri serie po 12 opakovanich a kolecko celeho tela...techniku mi ukazoval sefik co tam dela.
Ut a Ct chodim hrat fotbal a v So mam florbal.
No to maso s ryzi mi moc nevyhovuje takze asik ten protein...je neco co mi jako zacatecnikovi doporucite.
The Stone

Člen
# Zasláno: 8 Říj 2006 20:31


jestli touzis po suplementech tak protein nebo gainer...a ten trenink obmenuj


___________________
forum.ironfactor.cz !!!
bastyx

Člen
# Zasláno: 8 Říj 2006 20:33


No jako netouzim...ael bojim se jist...bo nechci pribirat...porat mam treba nejaky ty speky na prdeli a na brichu...a nechci tomu pomahat.
Nechal jsem si merit tuk...nevim jestli vam to neco rekne...ael hodnota tuku v mem tele je 15,1 Kg.
bastyx

Člen
# Zasláno: 8 Říj 2006 20:38


Jo a jeste mym hlavnim cilem je spevnit telo...nechci se nejak namakat...ale jenom proste mit peknou pevnou postavu...takze pokud mate jeste nejake rady a napady...tak moooooooooooc diky
Jimi bOi

Člen
# Zasláno: 8 Říj 2006 20:40


no tak nevim jestli by tady byla vhodna dieta, protoze 88kg na 193cm me prijde fajn.....


________________________________________________________
Zatím vąak netuąím, jak skončit s ľitím, mě by se nejvíce líbilo pitím...
The Stone

Člen
# Zasláno: 8 Říj 2006 20:41


normalne posiluj, i kdyby ses chtel namakat ja nevim co si prectavujes pod pojmem namakanej clovek ale abys neco byl to je radove v rokach


___________________
forum.ironfactor.cz !!!
The Stone

Člen
# Zasláno: 8 Říj 2006 20:42


a btw: nemas toho tuku spis 15 procent??


___________________
forum.ironfactor.cz !!!
The Stone

Člen
# Zasláno: 8 Říj 2006 20:44


Jimi bOi

Jenze de o to kolik sou svaly a kolik tuk


___________________
forum.ironfactor.cz !!!
bastyx

Člen
# Zasláno: 8 Říj 2006 20:46


EE 15,1 Kg tuku a 17,4 % teda myslim...ze tak nejak priblizne...takze myslite ze mam jako jeste treba jet ty vlny...a zbavit se jeste toho tuku na brise a na zadku?
bastyx

Člen
# Zasláno: 8 Říj 2006 20:47


Jo a namakat pro me znamena...mit pevne telo...ne kdyz do tebe nekdo pichne prstem tak se mu ten prst zabori...
The Stone

Člen
# Zasláno: 8 Říj 2006 20:49


to zalezi na tobe...jestli mas pocit ze by to ctelo svaly, tak zer objemove, jestli bys radsi zhubnul, tak dietu...nekomu nevadi mit 100 kolem pasu, nekdo by nesnes pres 90...to zalezi na tobe, kolik mas pres pas?


___________________
forum.ironfactor.cz !!!
bastyx

Člen
# Zasláno: 8 Říj 2006 20:51


Jo a namakat pro me znamena...mit pevne telo...ne kdyz do tebe nekdo pichne prstem tak se mu ten prst zabori...
bastyx

Člen
# Zasláno: 8 Říj 2006 20:53


Tak v pase mam 89 cm.
bastyx

Člen
# Zasláno: 8 Říj 2006 20:54


No a chtelo by to hlavne zpevnit telo...
The Stone

Člen
# Zasláno: 8 Říj 2006 20:57


zalezi jak chces, ale 89 v pase je docela dost...no muzes posilovat a drzet dietu


___________________
forum.ironfactor.cz !!!
bastyx

Člen
# Zasláno: 8 Říj 2006 21:00


A budu to zvladat drzet dietu a jeste pritom makat v posilce ??
Jakou dietku mi kdyztak doporucujes ?? A co teda mam zrat po tom cviceni ??
Tryggve

Člen
# Zasláno: 8 Říj 2006 21:02 - Změnil/a: Tryggve


bastyx
stihat to budes, regeneraci budes mit dost tezkou vzhledem k tomu, co vsechno jeste mas. Hodinu po treninku se poradne najez - bilkoviny a komplexni sacharidy.
bastyx

Člen
# Zasláno: 8 Říj 2006 21:05


Jn...asik v tom mam trosicku chaos. Ale jak rikam muj hlavni cil je zpevnit telo...a to jak sjem cetl nejde pokud mam na sobe jeste porad nejaky tuk...takze asik budu drzet vlny...a pritom budu makat v posilce...jen nevim jestil me telo vydrzi takovou zatez.
bastyx

Člen
# Zasláno: 8 Říj 2006 21:09


Tryggve
stihat to budes, regeneraci budes mit dost tezkou vzhledem k tomu, co vsechno jeste mas. Hodinu po treninku se poradne najez - bilkoviny a komplexni sacharidy.

a co prsne myslis myslis tim co vsechno jeste mam?? Jenze jak se mam poradne najis hodinu po treninku kdyz mi trenink konci v sedm...a vecer uz nejak bych nemel jist...nebo teda popripade co mam jako sezrat a co muzu takhle na vecer...moc diky
The Stone

Člen
# Zasláno: 8 Říj 2006 21:23


posiluje se pri kazdy diete chlape snaz se narocny treninky dat po dnech kdy je prijem sacharidu nejvyssi...


___________________
forum.ironfactor.cz !!!
bastyx

Člen
# Zasláno: 8 Říj 2006 21:31


No ja jsem posiloval i pri ty minuly...ale nejak jsem mysell ze pomru...jsem byl upe v haji....slaby
bastyx

Člen
# Zasláno: 8 Říj 2006 21:38


Jo a jeste mam vyzkouset i nejaky spalovac tuku ?
Jimi bOi

Člen
# Zasláno: 8 Říj 2006 23:03


Kamo, ty v tom mas fakt zmatek. Je blbost ze nemuzes zpevnit telo pokud mas na sobe tuk. Klasicky se to dela tak ze se objemovym treninkem nabere svalova hmota, to jde ruku v ruce s nabiranim tuku. A pak se naslednou dietou a aerobnim cvicenim tuk shodi. Tak to delaj kulturisti. Lifteri ti na to pecou a je jim celkem


________________________________________________________
Zatím vąak netuąím, jak skončit s ľitím, mě by se nejvíce líbilo pitím...
bastyx

Člen
# Zasláno: 9 Říj 2006 07:57


A mam se vyfotit z profilu nebo ze predu...nebo oboje
bastyx

Člen
# Zasláno: 9 Říj 2006 07:58


Tak mi teda poradte jak na to poradne....me jde hlavne o to si telo vyrysovat a zpevnit...teda jestli se jde nejak soustredit na tohle...
Coyote

Člen
# Zasláno: 9 Říj 2006 13:28


My vime ze tvym cilem je HLAVNE ZPEVNIT A VYRYSOVAT TELO, takze uz neni treba to opakovat po patnacty

Zapomen na nejaky rysovaci trenik a podobne chuj
. 1 . 2 . >>
Vaše odpověď
Tučné  Kurzíva  Podtržené  Odkaz na obrázek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?


   :) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Další smajlíci Zakázat smajlíky
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:
 
Právě online: Hosté - 1
Členové - 0
Nejvíce uživatelů online: 409 [21 Led 2021 16:35]
Hosté - 409 / Členové - 0


Powered by forum software miniBB™ © 2001-2007
TOPlist