Posilovani.net  
 Posilovani.net - Domů - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -


forum.posilovani.net / Začátečníci / dotaz
. 1 . 2 . 3 . >>
Autor Zpráva
Tommy

Člen
# Zasláno: 20 Srp 2006 21:45


zdarec lidi, omlouvam se ze se ted zeptam mimo lavku. Posiluju pul roku.svaly mam. Chtel bych si vybrat nejake bojove um


________________________
METALLICA 4ever
Samorost

Člen
# Zasláno: 21 Srp 2006 01:03


kdy
DeSade

Člen
# Zasláno: 21 Srp 2006 06:52



Jura P

Člen
# Zasláno: 21 Srp 2006 09:26


Nejsem zadnej rvac a provokater, ale kdyz jsem necvicil, obcas si na me nekdo vyskocil (kdyz jsem na diskotece omylem do nekoho tukl). Kdyz jsem se nabouchal kolem tech 95kg a nekam prisel, tak se nikdo neodvazil. Jako prevence jsou svaly perfektni. Ale kdybych byl bitkar, tak mozna vyhraju, ale stejne nejakou schytam a o to nestojim. Takze jak rika Samorost, radsi se nepoustet do vetsich akci a vyklidit lokal.
Btw: Zensky podle me uz davno nedavaji prednost tomu, kdo koho zmazal


kdo nic ned
Tommy

Člen
# Zasláno: 21 Srp 2006 10:49


diky, o boxu sem premejslej. Doma mam boxovaci pytel. Ale rozum


________________________
METALLICA 4ever
vojta


# Zasláno: 21 Srp 2006 11:43


Pkud muzu poradit,tak velmi efektivni je kick-box,da se naucit respektive rychle,a navic je to full-contact,coz znamena,ze jsi tam ne nejakej uder zvyklej,ne jako rychlej karatista,se super reflexem,kterej se ale sesype pod prvni ranou na kterou neni zvyklej.
Navic od boxu obsahuje techniku na odvraceni utoku,rekl bych zajimavejsi...
Tommy

Člen
# Zasláno: 21 Srp 2006 12:36


no mozna ten kick-box by taky nebyl spatnej. no kamos zacal chodit na poulicni boj. ale je drahy..spis bych chtel zkusit box,nebo ten kickbox..


________________________
METALLICA 4ever
Tomis

Člen
# Zasláno: 21 Srp 2006 12:42


mam kamose ktery delal kickbox a ted dela box.Rikal ze box je mnohem zajimavejsi,inteligentnejsi nez kickbox.Tam se furt opakuje leva,prava,kop.U boxu je dulezita technika,dychani,pohyb tela a noh.
Tommy

Člen
# Zasláno: 21 Srp 2006 12:47


no neco bych potreboval na obranu, ani ne abych mohl utocit ale proste kdys si nekdo zacne tak abych se ubranil. Protoze ja sam nevyhledavam konfilkty. Ale 40 a 16- je fakt rozdil..


________________________
METALLICA 4ever
Hruda

Člen
# Zasláno: 21 Srp 2006 12:58


Tomis

Odkaz kamosovy ze to co povedal je pi**vina.
Kick-box je komplexny a vyborny.
Ale aj vyborny kickac sa nemusi vediet ubranit na ulici.Je v tom psychika.


--------------------------------------------
Som cool-turista!
Jermaine

Člen
# Zasláno: 21 Srp 2006 12:59


N


---------------------------------
Tvaroh b
Tomis

Člen
# Zasláno: 21 Srp 2006 13:21


Hruda
No dobre.Ja se v tom moc nevyznam tak jen rikam co jsem od neho slysel.
Tommy

Člen
# Zasláno: 21 Srp 2006 13:59


a co aikido? prej hlavne pro obranu


________________________
METALLICA 4ever
Petr

Administrátor
# Zasláno: 21 Srp 2006 14:35


Aikido je propojeno s judem. Vych
vojta


# Zasláno: 21 Srp 2006 14:36


na aikido musis mit fakt mozek.Kick-box je super na obranu,je v tom hodne technik jak zneskodnit utocnika.
Avsak za nejlepsi bojove umeni,nejefektivnejsi povazuju tai-chi,ale musis to delat fakt dlouho.Vypada to jako neskodne mavani rukama,ale kdyz i holka do toho vlozi energii,tak chlap leti metry...videl jsem to.kdyz to delas leta pomalu,tak potom rychle to stoji za to.Ale spis se asi naucis ten kick-box.
proste neco co je full-contact.
To u toho taici nejdes zridka,malokdo dela bojove taici.
P.s.zatim si kup dobrej kasr,a ber nohy na ramena...
Hruda

Člen
# Zasláno: 21 Srp 2006 17:26


Tai-chi dovolim si s tebou nesuhlasit je uplne na figu.Je to stare bojove umenie,ktore nezodpoveda dnesnym poziadavkam na sebaobranu.
Je to skor vyborne dusevne cvicenie,ale na boj zblizka su omnoho ucinnejsie (wing-tsun,jet-kune-do,a rozne od nich odvodene).


--------------------------------------------
Som cool-turista!
vojta


# Zasláno: 21 Srp 2006 20:13


Jasny,to je muj osobni nazor,ale mam na mysli bojove taici,malo zname.POmalym cvicenim ze ziska technika,energie,a potom ma bojovnik ohromnou silu.Ale to umi malo kdo.
Me se nejvic libi kung-fu.
Tommy

Člen
# Zasláno: 22 Srp 2006 22:03


hele znate nakou teleskopickou tyc? nebo teleskop..to ma bejt naka obranna pomucka


________________________
METALLICA 4ever
Tommy

Člen
# Zasláno: 22 Srp 2006 22:31


jo uz vim, teleskopick


________________________
METALLICA 4ever
DeSade

Člen
# Zasláno: 23 Srp 2006 07:04


Jo, ale je to o hubu. M
Tommy

Člen
# Zasláno: 23 Srp 2006 10:28


no tak si myslim ze kdybych stim nekho maznul do kolena nebo pres palici, tak by se hned asi nevzpamatoval. A jeste proti temhle fetakum. Kasr to je boxer?? no tak ja nevim jestli to je tak zly kdys lezis na zemi a kope do tebe 40letej fetak a jeste do 16tiletyho kluka. no sem z jestrebi u cesky lipy


________________________
METALLICA 4ever
Petr

Administrátor
# Zasláno: 23 Srp 2006 10:59


Je sice hezk
vojta


# Zasláno: 23 Srp 2006 11:44


Obusek je bezva,ale kdyz Ti ho nekdo vezme,tak Te zmydli poradne.Na to bacha.JInak opravdu jednou ranou jinam nez do hlavy utocnika znicis,a uteces.Ale musis s nim umet zachazet,taky by sis mohl ublizit sam.JInak asi nejlepsi vec na obranu,i kdyz jich je vic.
Tommy

Člen
# Zasláno: 23 Srp 2006 11:48


no asi bych si ho koupil, stoji asi 500 ten teleskopickej..a slozenej ma 20cm..takze pod bundu se mi vejde , ale nevim jestli mi ho prodaj kdys mi jeste neni 18, no moh bych si kupit obusek a u nas ve meste ucej aikido..nebo ten kick-box.


________________________
METALLICA 4ever
Jimi bOi

Člen
# Zasláno: 23 Srp 2006 12:23


Kesr je obranej sprej.....
teleskop je fajn vec a pusobi i na psychiku, ale chce to bit nekam mimo hlavu jinak se clovek muze dostat zbytecne do pruseru, to samy nuz......
inac ja si treba hodlam poridit boxera, protoze je maly a skladny a muze se hodit
Me se osvedcilo chovat se hodne sebevedome a nasrane, psychologie poulicniho boje


________________________________________________________
Zatím vąak netuąím, jak skončit s ľitím, mě by se nejvíce líbilo pitím...
Robo

Člen
# Zasláno: 23 Srp 2006 12:56


On ten kasr nen
Tommy

Člen
# Zasláno: 23 Srp 2006 12:59


plynovku? no ja asi skoncim u toho teleskopickyho obusku, ale jimi ma pravdu, ted sem cet ze kdys stim nekhoho prastis do hlavy tak ho muzes i zabit, fakt zbytecnej pruser..ale na tyhle fetaky =prava vec


________________________
METALLICA 4ever
Jimi bOi

Člen
# Zasláno: 23 Srp 2006 13:01 - Změnil/a: Jimi bOi


Robo
Jo tak cigany ti nezavidim, kor dyz se v jejich ctvrti budes pohybovat deno denne, to je lepsi si s nima nic nezacinat pokud (nebo spis dokud) to jde...

Tommy
jenze debilni fetak ti za to nestoji....


________________________________________________________
Zatím vąak netuąím, jak skončit s ľitím, mě by se nejvíce líbilo pitím...
Tommy

Člen
# Zasláno: 23 Srp 2006 13:05


Jimi bOi
no ono kdys ti chce nekdo ukopnout hlavu, no ja sam bych tim teleskopem do hlavy nemlatil, touz by mi asi fakt muselo jit o krk , ale asi nejvyhodnejsi by to bylo do trisknout do toho kolena


________________________
METALLICA 4ever
Robo

Člen
# Zasláno: 23 Srp 2006 13:09


Tommy

Ono se to p
. 1 . 2 . 3 . >>
Vaše odpověď
Tučné  Kurzíva  Podtržené  Odkaz na obrázek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?


   :) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Další smajlíci Zakázat smajlíky
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:
 
Právě online: Hosté - 1
Členové - 0
Nejvíce uživatelů online: 409 [21 Led 2021 16:35]
Hosté - 409 / Členové - 0


Powered by forum software miniBB™ © 2001-2007
TOPlist