Posilovani.net  
 Posilovani.net - Domů - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -


forum.posilovani.net / Začátečníci / Kdy zacit s posilovanim?
<< . 1 . 2 . 3 . >>
Autor Zpráva
Petrman


# Zasláno: 10 Srp 2005 15:54


nerikej...:)
Petr

Administrátor
# Zasláno: 10 Srp 2005 16:07


jj, rikam, z vlastni zkusenosti.......jeste zkus poradne zatnout brisni svaly v horni fazi a to je pak lahudka. Jinak nesmi te odradit od cviceni bolest....musis mit radost ze cviceni.
Anonymn


# Zasláno: 11 Srp 2005 10:56


nepovidej....:) rad bych delal celkem i ty sklapovacky,ale nemam ten mic.....jakej ten mic ma vubec vlivy na ten cvik?
Petrman


# Zasláno: 11 Srp 2005 11:04


jinak radost ze cviceni teda nic moc,ale az zacnout koukat svaly tak to bude lepsi:)
Petr

Administrátor
# Zasláno: 11 Srp 2005 11:21 - Změnil/a: Petr


Anonymn
Petr

Administrátor
# Zasláno: 11 Srp 2005 11:22


Petrman
zacatek je vzdycky tezky.....jde o zvyk a nevzdat to.....
Petrman


# Zasláno: 11 Srp 2005 12:35


cim dyl cvicim tak tim vic cejtim cely telo,to je dobte...ale je to humac kdyz se ze spani prevaluju v posteli:P
Petr

Administrátor
# Zasláno: 11 Srp 2005 12:55


Petrman
hehe, budes silnej jak silnice....
Petrman


# Zasláno: 11 Srp 2005 13:03


...ale nedoziju se ani 20 let :o)))
BESTie


# Zasláno: 20 Srp 2005 11:16


je mi 17-cvicim uz rok a naky drobny(asi pet mesicu doma pak v posilovne-tim chci jen rict ze nejsem tak uplne zacatecnik...)
chtel bych se zeptat-mam zvedat v jednotlivejch cvicich takovou zatez abych to dal aspon 12-15krat nebo mensi zatez zvedat vickrat?-jde mi spis o to nabrat silu a objem nez ze sebe udelat rysovaci prkno...
a kolik mam tak asi davat serii?
Petr

Administrátor
# Zasláno: 20 Srp 2005 12:20


BESTie
zalezi na kazdym jakou snese zatez, ale zase se nevycerpat uplne do mrtva. Ja delam na posledni serii okolo 6 - 8 opakovani pokud to jde. Zacnu lehkou a postupne pridavat do svych moznosti.
BESTie

Člen
# Zasláno: 21 Srp 2005 11:37


kdyz chci nabrat objem a silu tak mam zvedat vetsi zatez menekrat (treba 10krat-zda se mi to malo...)???
muzu poprosit o sastaveni neceho jako planku?
je mi 16 a cvicim uz asi rok(nejdriv doma a pak v posilovne)jak si mam rozdelit tejden
doma sem cvicil denne a trenink trval pres hodinu.Zacatkem cervence sem zacal chodit do posilovny-tam sem nejdriv chodil denne ale pak sem se dozvedel ze to je zbytecne moc.Ted bych chtel chodit trikrat tydne,rozdelit si trenink a zacit to brat hodne vazne(do cviceni davam vsechny prachy za permici do posilky,za prasky,... a chci aby to k necemu bylo!)
mimochodem beru kreatin a glutamin a sem s tim spokojenej-za mesic sem nabral sest kilo,coz dokazuje ze ty prasky ,,fungujou"... dik


__________________________
"CROCOP"
Holky sou pro teplouąe.
BESTie

Člen
# Zasláno: 21 Srp 2005 11:42


sorry ze se ptam ve druhym vzkazu na...mel sem problem s-napsal sem zpravu odpojil se z netu......a kdyz sem se pak vratil sem na stranku muj vzkaz tu nebyl...jo a je mi 16let.


__________________________
"CROCOP"
Holky sou pro teplouąe.
Petr

Administrátor
# Zasláno: 21 Srp 2005 11:54


BESTie
chodit cvicit cely tyden je prilis. Vhodne je cvicit 3x a trenink si rozdelit na partie.
Uvedu priklad:
Po - ramena, nohy*, bricho
St - zada, triceps, bricho, trapezy
Pa - prsa, biceps, bricho, predlokti
* Nohy - myslim tim i lytka.
Dalsi moznost:
Po - ramena, nohy*, bricho
St - zada, biceps, bricho, trapezy
Pa - prsa, triceps, bricho, predlokti
Zkus cvicit 3 - 4 serie po 10 - 12 opakovanich v plnem rozsahu a pomalu. Melo by to vyjit zhruba na hodinu - hodinu a pul pokud cvicis s kamaradem se kterym cast cviceni prokecas.
Zminil jsi se o kreatinu - tak omezit prijem kofeinu - kava, coca-cola. Kofein kreatin z tela vylucuju, telo si take kreatin z tela vylouci pokud se ho bere prilis moc.
BESTie

Člen
# Zasláno: 21 Srp 2005 17:29


je ucinejsi cvicit jednotlivy svaly jen jednou tejdne? kdyz jde o serie-mam je provadet najednou(samozrejme s prestavkama) nebo mam napr.udelat jednu serii na prsa pak triceps...chapes kombinovat?
za radu(planku)dik-zkusim to
neni tak uplne pravda ze jsem cvicil denne-pet dni v tejdnu(ja do toho vikendy nepocital...)
jeste se zeptam(nemusis to nikde hledat jen jestli o tom neco nevis)takze-nevis jestli v cesku existuje soutez strongman nebo neco podobnyho?


__________________________
"CROCOP"
Holky sou pro teplouąe.
Petr

Administrátor
# Zasláno: 21 Srp 2005 17:50


BESTie
ono to staci.....kdyz to budes cvicit v plnym rozsahu a pomalu tak to vyborny ucinek. Nejdriv odcvic cviky na prsa pak dalsi partii. Pretavka by mela byt okolo 1 minuty mezi seriemi.
O strongmanu nic nevim, ale nejaky akce se snad konaji v Pelhrimove.
BESTie

Člen
# Zasláno: 21 Srp 2005 18:04


Petr
ohledne jidelnicku-ja sem se snazil asi dva roky pribrat ale znatelneji se mi to povedlo az po tom co sem se zacal cpat kreacem a glutaminem-mel bych si taky upravit jidelnicek(ale tak abych moch dal nabirat na vaze)? nekde sem tu od tebe cet ze bych si to mel rozdelit na 5-6jidel denne(to jsem si opsal)kdyz chci dal nabirat ale nejist takovy jidla aby mi to pak skodilo ve vyvoji svalu-muzu treba
rano se nasnidat rochniku se salamama,sunkama,apod. pak se nasvacit vlockama,pak si dat knedlo zelo,pak treba nakej jogurt,k veceri svickovou-neuskodi to nejak?


__________________________
"CROCOP"
Holky sou pro teplouąe.
BESTie

Člen
# Zasláno: 21 Srp 2005 18:08


v uvahu taky ber ze na tom nejsem financne tak abych si moch kupovat na kazdej den kureci,apod.


__________________________
"CROCOP"
Holky sou pro teplouąe.
Petr

Administrátor
# Zasláno: 21 Srp 2005 18:43


BESTie
5 - 6 jidel denne je mozne, zaroven oddelenych od sebe cca 3 hodiny. Je lepsi jist v mensich davkach. Urcite zvysit prijem sacharidu(testoviny, ryze) a bilkovin(maso, vajicka). Vyradit jidla s vyssim obsahem tuku, jist ryby, kureci....
BESTie

Člen
# Zasláno: 21 Srp 2005 19:17


Petr
moch bys mi poradit s davkovanim:beru kreatin 1000-v navodu pisou ze mam brat jeden prasek na 10kg vahy (aspon mesic) vazim 82 takze jich beru 8denne jenze to neni zrovna levna zalezitost-mam brat tech osm i v den kdy necvicim?
a l-glutamin:tam zas pisou ze se to nesmi brat pred,v prubehu ani brzo po treninku a radej mi 10pr.denne 5v prubehu dne a 5 pred spanim
ja beru 3 v prubehu dne a 3 pred spanim coz je dohromady 6
baleni stoji tri stovky a je tam jen 120prasku a to kdybych bral podle navodu mam na 12dni-to by bylo drahy... myslis ze nevadi ze jich beru min? a stejne jako u kreace me zajma jestli to mam brat i v den kdy necvicim nebo brat v mensich davkach? ..jen pro info oboji je od NUTREND


__________________________
"CROCOP"
Holky sou pro teplouąe.
Petr

Administrátor
# Zasláno: 21 Srp 2005 20:15


BESTie
brat to podle navodu je vhodny, ostatni dny kdy se necvici staci polovicni davka. U glutaminu to ber jak beres a kdy necvicis taky polovicni davku.
BESTie

Člen
# Zasláno: 21 Srp 2005 20:41


Petr
d


__________________________
"CROCOP"
Holky sou pro teplouąe.
eranger

Člen
# Zasláno: 21 Srp 2005 21:00


BESTie
Kolko je to 120 prasku glutaminu v gramoch ??
BESTie

Člen
# Zasláno: 21 Srp 2005 22:16


eranger
promin jestli kecam ted mi uplne vypadlo prevadeni ale jestli si ze skoly aspon trochu jeste neco pamatuju pak je to 100g ale pro jistotu na obalu pisaj 120tablet...1000mg+5%


__________________________
"CROCOP"
Holky sou pro teplouąe.
BESTie

Člen
# Zasláno: 22 Srp 2005 12:38 - Změnil/a: BESTie


Petr
moch bys mi prosimte poradit naky ucinny cviky na triceps?
dival sem se na tvoji stranku ale libili se mi tam asi jen dva-francousky tlaky a ten s tlacenim kladky ve stoje dolu... je na me znat ze sem triceps nevidomky flakal(ponevadz sem neznal cviky) napohled moje ruka(38cm-bic) z vnejsi strany vypada celkem slusne-vnejsi tric.mam docela i dobre vyrysovanej ale z vnitrni a celni(zadni)strany o proti predlokti nic moc...musim pridat


__________________________
"CROCOP"
Holky sou pro teplouąe.
Petr

Administrátor
# Zasláno: 22 Srp 2005 13:10


BESTie
ucinny cviky jsou ty co mam na strance nebo znam jeste jeden - bench press s uzkym uchopem.
BESTie

Člen
# Zasláno: 22 Srp 2005 14:28


Petr
nedavno sem zacal jist pravidelne vlocky,kornflaky,jogurty,... jakej by mel bejt denni prisun bilkovin,sacharidu,apod.?


__________________________
"CROCOP"
Holky sou pro teplouąe.
Petr

Administrátor
# Zasláno: 22 Srp 2005 14:36 - Změnil/a: Petr


BESTie
pokud to myslis v gramech tak to fakt nevim.....
BESTie

Člen
# Zasláno: 22 Srp 2005 19:00


Petr
dneska sem zacel cvicit podle tvy rady ale jestli ze me do patku nebude coleman tak si te najdu!-kecam:-) ..dik za rady


__________________________
"CROCOP"
Holky sou pro teplouąe.
Petr

Administrátor
# Zasláno: 22 Srp 2005 19:24


BESTie
hehe, do patku to stihnes a bude z tebe Coleman, ale tak za 10 let.
<< . 1 . 2 . 3 . >>
Vaše odpověď
Tučné  Kurzíva  Podtržené  Odkaz na obrázek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?


   :) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Další smajlíci Zakázat smajlíky
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:
 
Právě online: Hosté - 1
Členové - 0
Nejvíce uživatelů online: 409 [21 Led 2021 16:35]
Hosté - 409 / Členové - 0


Powered by forum software miniBB™ © 2001-2007
TOPlist