Posilovani.net  
 Posilovani.net - Domů - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -

forum.posilovani.net / Trénink / Celková zničenost
Autor Zpráva
echo_cz

Člen
# Zasláno: 2 Bře 2019 13:30

Zdravím,
nedávno jsem razantně změnil trénink. Dříve jsem chodil do posilovny 4 x týdně, cvičil jsem normální split trénink (jediný suplement protein +jsem hlídal stravu). Za 2 roky tohoto tréninku jsem přibral z 59 kg na 70kg (vic nechci) při výšce 175 cm. Teď jsem změnil trénink na kruhový s vlastní váhou (4x týdně split na push a pull day, +1 den trénink stojek nebo nějaký sport, nejčastěji florbal). Už cvičím 2 měsíce nový trénink, ale připadám si čím dál víc zničený, sice jsem se vyrysoval a zhubl asi 1 kg, ale jsem celkově stále unavený, menší chuť k jídlu . Myslím, ze bude problém ve stravě. Máte někdo zkušenosti, co bych měl dělat/jíst, aby byl tento způsob cvičení dlouhodobě udržitelný. Díky moc! Edit: Snižovat intenzitu se mi moc nechce.
Kokain

Člen
# Zasláno: 25 Dub 2019 14:54

Kolikrát stačí dát pauzu, potom, pokud si závyslák jako já, tak budeš i strašně namotivovaný jít něco/sebe zvednout.

Vždycky jak se cítím z cvičení vyhořelí, dám týden pauzu. Mě to pomáhá.

:) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Další smajlíci Zakázat smajlíky
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:

Právě online: Hosté - 1
Členové - 0
Nejvíce uživatelů online: 299 [4 Dub 2017 04:49]
Hosté - 299 / Členové - 0