Posilovani.net  
 Posilovani.net - Domů - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -

forum.posilovani.net / Trénink / Prosím o pomoc, přestal jsem nabírat a nevím co s tím
Autor Zpráva
Anonymus

Člen
# Zasláno: 15 Říj 2016 09:08

Zdravím všechny. Je mi 17 let, měřim 175 cm a vazim 58 kg.
Necelý rok posiluju a přibral jsem nějakých 8 kg což znamena, že jsem vážil asi 50 kg a byl jsem opravdu vychrtlý. 8 kg to trochu zlepšilo ale pořád to není žádna sláva a jelikož jsem ektomorf, mám s nabíráním celkem problém. Poslední dva měsíce posilování se mi váha zastavila na 58 kilech a nevím co dělat abych začal znovu nabírat. Posiluju každý druhý den a snažím se dodržovat stravu a jíst co tři hodiny. Můj trénink trvá 45 minut a posiluju doma což má menší nevýhodu a to tu, že nemám dostatek prostředků jako třeba v posilovně. Mam jednorucky do 15 kg, hrazdu a žebřiny. I přesto že nechodím do posilovny se mi podařilo těch 8 kilo nabrat (na posilovnu bohužel není čas a ani se mi za to nechce utrácet když to jde doma). Pokud by mi někdo dokázal poradit, napište. Budu moc rád za každou radu. Děkuji.
Legi

Moderátor
# Zasláno: 15 Říj 2016 09:20

Těch důvodů může být celá řada a pravděpodobně jde o kombinaci těchto:
Neexistující periodizace (neděláš pravidelné pauzy), nedostatek živin, vlákniny, vitamínů a minerálů, nedostatečná hydratace a již nevyhovující (malá) tréninková zátěž. Můžeš si vybrat. Také je v tomto věku zcela normální, že po nabrání 8kg tělesné hmotnosti, si tělo vybere "pauzu", aby se této situaci přizpůsobili kosti, pohybový aparát a metabolismus.

42let @ 195cm @ 125kg
Anonymus

Člen
# Zasláno: 15 Říj 2016 19:09

Děkuji moc za odpověď. Takže by pro mě bylo nejlepší počkat například půl roku a potom začít znova posilovat nebo si sestavit nový cvičební plán (pravidelné pauzy, větší zátěže a zařadit co nejvíce nových cviků). Popřípadě jakou stravu bych měl přidat ve větším množství pro získání více minerálů a vitamínů. Mám zařadit i tablety s např. vitamínem C atd. ?
Vaše odpověď
Tučné  Kurzíva  Podtržené  Odkaz na obrázek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?

:) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Další smajlíci Zakázat smajlíky
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:

Právě online: Hosté - 2
Členové - 0
Nejvíce uživatelů online: 299 [4 Dub 2017 04:49]
Hosté - 299 / Členové - 0