Posilovani.net  
 Posilovani.net - Domů - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -

forum.posilovani.net / Trénink / Posilování s vlastní vahou - Cardio
Autor Zpráva
Matyas

Člen
# Zasláno: 24 Bře 2016 16:58

Co si myslíte o tomhle tréninku co jsem dnes jel :
3 Shyby
6 Kliků
9 Dřepů
Každou minutu po dobu 50 minut

Celkem to dalo
150 shybů
300 kliků
600 Dřepů

Docela dobrý kardio.
Mim cílem neni extrémní nárust svalů, ale spalování tuku, jelikož sem Endomorf tak svaly mi rostou aj po aerobiku, ale tuky se docela drží a to mam striktní jídelníček :/
mam 80kg 178cm
Matyas

Člen
# Zasláno: 24 Bře 2016 16:59

a taky je mím cílem zvednou maximální opak jednotlivých cviku: Shyby, Dřepy, Kliky, Dipy
Legi

Moderátor
# Zasláno: 24 Bře 2016 18:43

Tak jestli se chystáš na osmitisícovku, je to supér.

Teď vážně....jako kardio, super, na zhubnutí a na svaly nic moc, i když to bude chvíli fungovat. Potom si na to tělo zvykne a budeš zvyšovat fyzičku, nic jiného. Máš nějaký další plán?

42let @ 195cm @ 125kg
Matyas

Člen
# Zasláno: 24 Bře 2016 18:58

jasny dělám street workout a jinak dělám i Kliky ve stojce bez opory, stojky hlavně, planche, human flag, muscle upy, atd když jedu tenhle trénink tak se mi extrémně rychle zvedá kvalita muscle upů
Matyas

Člen
# Zasláno: 24 Bře 2016 18:59

a hlavní co chci umět jsou shyby na jedné ruce už mi chybí jen pár cenťáku na dotáhnutí až nahoru
Matyas

Člen
# Zasláno: 24 Bře 2016 19:02

a hlavně potřebuju se držet max na 80kg víc s váhou nechci nahoru pak jsou shyby na jedny ruce atd daleko těžší a je znát každý kg navíc
Legi

Moderátor
# Zasláno: 24 Bře 2016 19:46

Tak to je jasný. Mohl bys trénovat taky crossfit, abys víc poladil sílu.

42let @ 195cm @ 125kg
Matyas

Člen
# Zasláno: 25 Bře 2016 17:39

ptal sem se pár lidi a někdo říkal že si ztoho odjebu klouby co je natom pravdy ?
Legi

Moderátor
# Zasláno: 25 Bře 2016 17:56

Z čeho? Z crossfitu? No když to budeš dělat vrcholově, tak určitě.
Prosím uvažovat racionálně a nenechat si věšet bulíky na nos.

42let @ 195cm @ 125kg
Drdna

Člen
# Zasláno: 30 Bře 2016 14:01

Delší dobu už chodím na crossfit, chodí tam docela dost pěknej ženskej, tedy někdy na mě až moc. Chlapy tam moc nevidím. Když odcházím tak jsem fakt zničenej. Co mě ale fakt dostalo bylo TRX, někdy na crossu je využíváme. Začalo mě to tak bavit, že jsem si je koupil i domů. Dají se zavěsit skoro za cokoliv, já je mám zachycené za schody a cvičím pod schody. Můžu jenom doporučit. Kdyby náhodou někdo nevěděl co je to TRX, tak to vypadá takhle http://www.domafit.cz/trx-pro-kit-original--a .
NN Lucka

Moderátor
# Zasláno: 6 Dub 2016 08:26

jojo trx super vecicka hlavne ak nechces kupovat zbytocne naradie domov
Vaše odpověď
Tučné  Kurzíva  Podtržené  Odkaz na obrázek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?

:) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Další smajlíci Zakázat smajlíky
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:

Právě online: Hosté - 2
Členové - 0
Nejvíce uživatelů online: 299 [4 Dub 2017 04:49]
Hosté - 299 / Členové - 0