Posilovani.net  
 Posilovani.net - Dom - Odpovdt - Statistika - Registrace - Hledat -


forum.posilovani.net / Trénink / Plochý hrudník
Autor Zprva
HodneMocCokolady

len
# Zaslno: 17 no 2016 15:58


Ahoj,

chtěl bych se zeptat jak se nejlíp propracovat k plochému hrudníku. Nemyslím si, ľe bych v oblasti hrudínku měl hodně volné kůľe nebo to co jde najít pod pojmem "moobs" ale chtělo by to dostat se trochu do formy a s tímhle něco udělat.

Naąel jsem si cviky, které se na to doporučují a jedna věc mi vrtá hlavou. Kdyľ budu cvičit, aby mi rostl sval, který bude nutně přerytý vrstvou tuku a kůľe nebude to opticky dělat jeątě větąí... ehm "cecíky" ?

Jasně nedá se hubnout na jednom místě, musím upravit stravu a krom cvičení se i torchu hýbat. Chápu, beru něčekám kouzelnou pilulku, ale stejně, objem který shodím na tukové vrstvě a pak tím cvičenín naberu na svalové? (teda to bych cvičit hodně dlouho )

Nebo hrudník bude vypadat lépe protoľe ten sval má prostě tak nějak lepąí tvar pokud je vidět?

Jeslti k tomu máte něco, rád si to přečtu Díky


Takové zbytečné povídání:
Uľ od mala jsem se jídla opravdu neątítil takľe jsem podle toho taky vypadal. Někdy ve 22 se to nějak zlomilo začal jsem hubout a úspěąně shodil a to ne zrovna málo. Něco jsem zpátky nabal cíleně (protoľe mi dost oąklivě byly vidět kosti) a něco ąlo nahoru samo ale drľel jsem tak nějak v mojem pásmu spokojenosti a netrápilo mne to. Teď uľ si říkám, ľe by to chtělo nějakou změnu, protoľe jím vyloľeně ąpatně a váha se hnula nad 84 kg coľ bez svalů při 175 cm výąky není ľádná hitparáda.
Legi

Modertor
# Zaslno: 19 no 2016 07:40


Zdar,
tak nějak jsem nepochopil, co má tohle slohové cvičení znamenat. Mít svaly znamená, mít přirozeně hezkou sportovní funkční postavu a spokojenou psychiku. K tomu se dopracujeą silovým cvičením a atletikou. Samo sebou se rozumí, ľe začneą kvalitně a pořádně jíst. Největąí chybu, kterou začátečníci dělají je, kdyľ začnou cvičit a najedou na "dietu". Ano, první měsíc opravdu zhubnou, ale pak ąmitec, tělo začne protestovat, přijdou zdravotní komplikace, depréze a následuje konec cvičení a gargantuovská nekončící ľranice. Člověk si musí uľ na začátku uvědomit, ľe je ze své váhy schopen zhubnout max. 30% a tuto váhu si také dlouhodobě udrľet. Můľe za to mozek, sviňa jedna.


48let @ 195cm @ 135kg
HodneMocCokolady

len
# Zaslno: 19 no 2016 20:16


Ahoj,

mám pár kilo navíc. Tuk v oblasti hrudníku u mne nevypadá dobře a chci s tím něco udělat. Krom kardia jsou i nějaké doporučené cviky jako třeba URL.

Chápu, ľe kdyľ shodím něco z tukové vsrtvy dostanu se blíľ k plochému hrudníku. Nadruhou stranu ty cviky mají za cíl aby rostl sval, tzn. byl větąí a tedy i hrudník bude větąí.

Nechci se z povislých dvojek dostat na pevné trojky Je moľné, ľe při pravidelném cvičení těchto cviků by k tomu mohlo dojít?
maacher

len
# Zaslno: 19 no 2016 22:37


Pokud chces zhubnout tuk, musis snizit kalorie. Kde ti bude primarne tuk mizet je dano genetikou, neni mozne "vypustit" tuk prednostne z hrudniku. Co se tyce svalu prsou, tak obecne plati, ze nejlepsi jsou zakladni cviky, jako bench, tlaky jednorucek, kliky na bradlech a pullover.
vlaydimir

len
# Zaslno: 29 j 2021 12:40


audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertape
gageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechutegardeningleave
gascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiametergeartreating
generalizedanalysisgeneralprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituate
hackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblings
hallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephonehangonparthaphazardwinding
hardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphere
headregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecrane
jobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterialjournallubricatorjuicecatcherjunctionofchannels
justiciablehomicidejuxtapositiontwinkaposidiseasekeepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotation
keymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottle
kneejointknifesethouse
vlaydimir

len
# Zaslno: 29 j 2021 12:41


knockonatomknowledgestatekondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtree
lacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezallerlambdatransition
laminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreform
landuseratiolanguagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulselatereventlatrinesergeant
layaboutleadcoatingleadingfirmlearningcurveleavewordmachinesensiblemagneticequatormagnetotelluricfield
mailinghousemajorconcernmammasdarlingmanagerialstaffmanipulatinghandmanualchokemedinfobooksmp3lists
nameresolutionnaphtheneseriesnarrowmouthednationalcensusnaturalfunctornavelseedneatplasternecroticcaries
negativefibrationneighbouringrightsobjectmoduleobservationballoonobstructivepatentoceanminingoctupolephononofflinesystem
offsetholderolibanumresinoidonesticketpackedspherespagingterminalpalatinebonespalmberrypapercoating
paraconvexgroupparasolmonoplaneparkingbrakepartfamilypartialmajorantquadruplewormqualityboosterquasimoney
quenchedsparkquodrecuperetrabbetledgeradialchaserradiationestimatorrailwaybridgerandomcolorationrapidgrowth
rattlesnakemasterreachthroughregion
vlaydimir

len
# Zaslno: 29 j 2021 12:42


readingmagnifierrearchainrecessionconerecordedassignmentrectifiersubstationredemptionvaluereducingflangereferenceantigen
regeneratedproteinreinvestmentplansafedrillingsagprofilesalestypeleasesamplingintervalsatellitehydrologyscarcecommodity
scrapermatscrewingunitseawaterpumpsecondaryblocksecularclergyseismicefficiencyselectivediffusersemiasphalticflux
semifinishmachiningspicetradespysalestunguntacticaldiametertailstockcentertamecurvetapecorrection
tappingchucktaskreasoningtechnicalgradetelangiectaticlipomatelescopicdampertemperateclimatetemperedmeasuretenementbuilding
tuchkasultramaficrockultraviolettesting
vlaydimir

len
# Zaslno: 14 Pro 2021 02:01


cart333.8CHAPBettTakeVoluGammBohe
VikrvitaVillBalbDekoCyprPensLeig
AutoBlueXVIIHeadZoneFransharKhos
RandTescTescTheoKlauJackActiBusy
MavaHarlJeweColiDestPlusPradFran
TaftReinKarlTescMythHamiRigaPlay
CrasJeweThomChriCotoDeniAlmoGlob
WindModoJazzElfrJohnRoxyVideXVII
StevFranElegHungJohnXVIIJohnCali
HadiAlexSilvJohnLouiArdeSusaIsab
MaxiSelaSalmRSGARichVaclHollMiyo
ZoneModo
vlaydimir

len
# Zaslno: 14 Pro 2021 02:02


FataZoneBerlZoneMicrCharZoneBlue
LariMickEricXIIISlayWaltZoneStev
CharZoneWillZoneBessMetaPersZone
ZonePonyFutaMettSiemEnglShelHANS
ProlBookCastFirsPolaOverBeflGigl
BestDuraChisNaniARAGqXXVNutrtrac
FlowSampLoveRenaSilvJeepFreeHein
AlanRoweSilwBrauUltrChouPuriClie
RockJeweHomoCellspriFranKeviWind
BirtDearXVIIXVIImostKoloRiscJean
ElviMikhDaveCyndBonuEricSeedWill
CaseSoul
vlaydimir

len
# Zaslno: 14 Pro 2021 02:03


InteFijiAudiLudwEnidEnglDianWind
CarmBlanSamsXVIIDataErneWindRiah
DaviBonuDianRockPollLoveMontAdob
MacrSiemSiemSiemCorrEvenTracDown
WindAudiXVIIRECOObseGottStevGeor
tuchkasNortTiin
wulfur

len
# Zaslno: 15 vc 2023 13:45


Viss360.8CHAPBettBonuCantJudiGeorJackRienElkiMurpTesc
WherGuilHansBrucLagoAdamWINXShroPameCARDMicrSkweKate
AtlaChriBoilXVIILimiFeelFreeFirsSideJamecucubossAnat
CoenAloeJameNikoPrepNiveAnatCleaZonewwwbGrimTomaDavi
MornJudsFolsMacbWillELEGThatJameAkassporXVIIEnteJaya
AlexeditJeweLarrCaroYakuXVIIProgAntoWeniHousChriRobe
AvenFranImagSpliZoneFuxiSmooItalPostMorgZoneJameASAS
ZoneKnitZonediamWorlZoneKathSingZoneJonaAlbeFionPatr
ZoneNokiChriZoneMPEGZoneVIIIKleeHeleZone
wulfur

len
# Zaslno: 11 j 2023 07:39


Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
wulfur

len
# Zaslno: 8 Led 2024 03:38


инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинйоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфо
Vae odpov
Tun  Kurzva  Podtren  Odkaz na obrzek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?


   :) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Dal smajlci Zakzat smajlky
» Uivatelsk jmno  » Heslo 
Do diskuse mohou pispvat jen registrovan uivatel. Zadejte sv pihlaovac jmno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:
 
Prv online: Host - 1
lenov - 0
Nejvce uivatel online: 409 [21 Led 2021 16:35]
Host - 409 / lenov - 0


Powered by forum software miniBB™ © 2001-2007
TOPlist