Posilovani.net  
 Posilovani.net - Domů - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -

forum.posilovani.net / Trénink / Rýmička a kašílek
Autor Zpráva
burnthemall

Člen
# Zasláno: 7 Úno 2016 15:35

Jak nejefektivněji vyléčit začínající rýmičku? Pomáhá glutamin, dopovat se vitamínama? :D
Legi

Moderátor
# Zasláno: 7 Úno 2016 16:24

Glutamin a vitamíny určitě pomáhají. Asi tak, že léčená rýma trvá sedm dnů a ta neléčená týden.

42let @ 195cm @ 125kg
burnthemall

Člen
# Zasláno: 7 Úno 2016 16:59

Mě to včera po tréninku skolilo, ale zítra chci jít cvičit, tak hledám zázrak. Přijdu si vysušený už teď. :D :D
Legi

Moderátor
# Zasláno: 7 Úno 2016 17:51

Tak tady už pomůže snad jen modlitba...

42let @ 195cm @ 125kg
maacher

Člen
# Zasláno: 7 Úno 2016 19:30

Jít nemocný cvičit je podle mě nezodpovědné, nakazíš ostatní a ještě si prodloužíš dobu léčby. Když si dáš týden voraz, tak ti svaly jistě nezmizí a tělo se lépe vypořádá s náporem, který nemoc určitě je.
quakmen

Člen
# Zasláno: 7 Úno 2016 22:11

Nechci dělat reklamu, ale beru nexgen pro a nemoc proběhla v podobě lehké rýmečky a za pár dní jsem měl klid.
Jinak do toho beru vitamín C, B a pak na doplnění zinek selen hořčík
Legi

Moderátor
# Zasláno: 8 Úno 2016 09:34

Ano, musím souhlasit s maacherem, chodit nemocný do posilky je pitomost. To si tu nemoc jen prodloužíš a můžou přijít i komplikace.

42let @ 195cm @ 125kg
Vaše odpověď
Tučné  Kurzíva  Podtržené  Odkaz na obrázek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?

:) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Další smajlíci Zakázat smajlíky
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:

Právě online: Hosté - 1
Členové - 0
Nejvíce uživatelů online: 299 [4 Dub 2017 04:49]
Hosté - 299 / Členové - 0