Posilovani.net  
 Posilovani.net - Domů - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -

forum.posilovani.net / Trénink / Pauzy v posilování?
Autor Zpráva
vojta87

Člen
# Zasláno: 20 Bře 2015 20:56

Zdravím,
Je dobré posilovat třeba pět týdnů a pak si dát pauzu na dva týdny třeba? Nebo je lepší jet v kuse?

Díky za odpovědi.
Starosta

Administrátor
# Zasláno: 20 Bře 2015 21:15

Tu som o tom niečo písal
http://www.fitmagazin.sk/clanky/vytriezvenie-zacia tocnika/regeneracia-k-uspesnemu-rastu/
vojta87

Člen
# Zasláno: 20 Bře 2015 22:31

Zajímavý článek. Jestli jsem to pochopil dobře, tak pauzu si dávat, když ti tělo naznačuje, že už nemůže nebo ty sám slábneš?
xander8387

Člen
# Zasláno: 22 Bře 2015 20:33

No já měl ted taky pauzu, něco přes 2 týdny kvůli operaci a následné neschopence a musím říct, že teda je trochu poznat, že jsem v poslední době nic nedělal, ale zatím to snad není tak tragický. Jinak jak je v článku napsany, tak já se taky pauzy bál a říkal jsem si, že zase vypadnu z formy... V utery jdu zas do fitka, tak uvidíme jak to bude vypadat
Starosta

Administrátor
# Zasláno: 22 Bře 2015 22:23

Je zaujímavé koľko ľudí má síce od tela rôzne signály že treba odpočinúť či poľaviť no ide stále až nastane zranenie a potom už je neskoro a pauza sa riadne pretiahne
xander8387

Člen
# Zasláno: 23 Bře 2015 14:53

Jako jasný, když něco bolí, tak tu pauza beru, ale dávat si ji jen tak je vždycky takový nic moc. Ale kdo ví, třeba na tom fakt něco bude
Fitnesak94

Člen
# Zasláno: 24 Bře 2015 16:47

Když tělu poskytneš dost regenerace + správný jídelníček pauzu nemusíš dávat. Ale někteří kluci dřou hodně a špatně jedí, a když oni nejsou dost chytry na to aby ubraly tak si o to musí říct tělo.
Vaše odpověď
Tučné  Kurzíva  Podtržené  Odkaz na obrázek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?

:) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Další smajlíci Zakázat smajlíky
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:

Právě online: Hosté - 2
Členové - 0
Nejvíce uživatelů online: 299 [4 Dub 2017 04:49]
Hosté - 299 / Členové - 0