Posilovani.net  
 Posilovani.net - Domů - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -

forum.posilovani.net / Trénink / Nabrání svalové hmoty - trénink
Autor Zpráva
kuba131

Člen
# Zasláno: 1 Bře 2015 14:17 - Změnil/a: kuba131

Zdravím,

chci se zeptat na otázku, na kterou jsem nemohl najít odpověď.

Cvičím necelý rok, ale spíš jen tak pro dobrý pocit. Nyní mám 65 kg a zvolil jsem si nový cíl. Chci do konce května (3 měsíce) docílit váhy 75kg. Myslím že to není nereálný, když jsem byl schopný s gainerem a dobrým jídelníčkem nabrat i 4 kg za měsíc (neříkám že to byly čisté svaly).

Teď jsem 3 týdny necvičil (nemoc) a nyní chci pokračovat. Tento týden se plánuju jen nějak rozcvičit a trochu si zase zvyknout, a pak chci začít korte trénink, který už mám odzkoušený a vyhovuje mi. Jenže rozpis tohoto tréninku je na měsíc, a mi pak zůstanou ještě další 2 měsíce, kde nevím co cvičit. Na tento měsíc budu korte cvičit s vahami 58%, 60%, 62% a 64%. Ale co pak? Mám si dát týden nějakého lehčího cvičení, a pak znovu Korte? Chci aby mi to cvičení pokrylo ty 3 měsíce, ale opravdu mě nenapadá jak.

Moc díky za vysvětlení a radu.
Vaše odpověď
Tučné  Kurzíva  Podtržené  Odkaz na obrázek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?

:) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Další smajlíci Zakázat smajlíky
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:

Právě online: Hosté - 1
Členové - 0
Nejvíce uživatelů online: 299 [4 Dub 2017 04:49]
Hosté - 299 / Členové - 0