Posilovani.net  
 Posilovani.net - Domů - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -

forum.posilovani.net / Trénink / Léto/Zima - Vlastní váha/Posilka
Autor Zpráva
toms57

Člen
# Zasláno: 19 Led 2015 21:19

Ahoj,
už asi 4 měsíce cvičím v posilce a na vánoce jsem dostal knížku o posilování vlastní váhou a chtěl jsem se zeptat, jestli je moudré cvičit v zimě objem v posilovně a v létě spíš sílu venku s vlastní vahou. Chtěl bych to tak dělat, z důvodu toho, že bych nemusel chodit do posilovny v létě, čímž bych něco ušetřil třeba na doplňky stravy, a zároveň bych v létě procvičil kromě objemu i jiné věci, jako sílu, rovnováhu, výdrž atd. V zimě bych pak jel normálně na objem se závažím. Je mi jasné že objem bude asi o něco menší, ale zas budu mít i ty jiné vlastnosti. Tak by mě zajímalo jestli jo to tak možné/chytré/hloupé/atd. Předem díky za odpověď .
RifleMan

Moderátor
# Zasláno: 20 Led 2015 18:57

Ahoj, předně je dobré to, že chceš vůbec cvičit. A je jedno, jestli s vlastní vahou nebo se závažím.

Jedna rada - vyplatí se investovat do 2 jednoručních činek + nějaké závaží.
Sám je mám doma (mám i něco navíc) a pokud nemáš finance na fitko, tak cvičení s vlastní vahou + s jednoručkami je vynikající.

S pozdravem

Jan Jícha
Vaše odpověď
Tučné  Kurzíva  Podtržené  Odkaz na obrázek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?

:) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Další smajlíci Zakázat smajlíky
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:

Právě online: Hosté - 1
Členové - 0
Nejvíce uživatelů online: 299 [4 Dub 2017 04:49]
Hosté - 299 / Členové - 0