Posilovani.net  
 Posilovani.net - Domů - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -

forum.posilovani.net / Trénink / Stagnující přibírání
Autor Zpráva
xander8387

Člen
# Zasláno: 18 Led 2015 21:53

Zdarec, mám takovej dotaz ohledně přibírání. Zhruba před 5 měsíci jsem začal aktivně /3x týdně/ cvičit, dá se řici, že jedu fullbody trénink. Jsem ekták tak se snažím nabrat. Se začátkem posilování jsem začal i více jíst, plus beru denně kvalitní gainer a protein. Ze začátku šlo všechno pěkně, během několika málo týdnu jsem přibral asi 5kg, jenže od té doby prostě vůbec nic, už asi 2-3 měsíce ručička na váze pořád na stejným místě. (sem tam je o kilo víc, jenže to jen nárazově)
Tak mě zajíma, kde je problém? Je to snad nějaká fáze, kdy se zbavuji toho mála tuku co mám a tudíž se váha tak nějak srovnává? Nebo kde je problém? Málo jím?
liliana

Člen
# Zasláno: 19 Led 2015 09:44

kdybys byl baba, tak, ti řeknu, ať se měříš.. pozná se tak víc

*** KDO CHCE, HLEDÁ ZPŮSOBY, KDO NECHCE, HLEDÁ DŮVODY ***
xander8387

Člen
# Zasláno: 19 Led 2015 15:02

A když baba nejsem? :D
liliana

Člen
# Zasláno: 19 Led 2015 17:27

Pokud se redukuje tuk a rostou svaly.. muze vaha podle me stat..

xander8387

Člen
# Zasláno: 19 Led 2015 18:00

To je právě to, čím se taky uklidňuju. Jsem si na 110% jistej, že jsem se od doby co cvičím značně "spravil", ale ta váha mě ted trošku vyvádí z jinak klidné míry :D
liliana

Člen
# Zasláno: 19 Led 2015 21:14

Hele, kdybych se mela orientovat podle vahy, tak jsem ve stagnaci 2 roky urcite se neco deje...

xander8387

Člen
# Zasláno: 19 Led 2015 21:38

Jasný no, jenže ty nejsi ektomorf, kterej by rád něco nabral. Jako chápu, že nějakej ten tučík asi spálím, ale myslím, že ho zase tolik nemám, abych kvůli tomu nepřibíral... Ale tak snad se to za čas dá do kupy
Legi

Moderátor
# Zasláno: 21 Led 2015 19:02

Jestli se nezvedá váha a ani obvody déle jak 2 měsíce, zvyš příjem živin.

42let @ 195cm @ 125kg
xander8387

Člen
# Zasláno: 21 Led 2015 19:20

Obvody jsem zatím nějak neměřil no, ale asi to chce více jíst, jak jsem předpokládal :-/
Vaše odpověď
Tučné  Kurzíva  Podtržené  Odkaz na obrázek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?

:) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Další smajlíci Zakázat smajlíky
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:

Právě online: Hosté - 1
Členové - 0
Nejvíce uživatelů online: 299 [4 Dub 2017 04:49]
Hosté - 299 / Členové - 0