Posilovani.net  
 Posilovani.net - Domů - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -

forum.posilovani.net / Trénink / Čistý náběr
Autor Zpráva
VlkZaHumny

Člen
# Zasláno: 6 Zář 2014 01:38

Dobrý den,
Obracím se s prosbou o radu na zdejší zkušené kolegy: Nikdy jsem neměl problém s nabíráním a rostu po všech stránkách poměrně rychle, což se mi vymstilo v mojí "objemovce" kde jsem naprosto neřešil co jím a spolu se silou a svaly se mi podařilo nabrat docela hodně tuku. Poslední měsíce jsem tak strávil kardiem a poměrně drastickou dietou (asi až moc) výsledek je, že tuku ubylo, nějaké svaly zůstaly ale samozřejmě bych znovu chtěl vyrůst a zesílit. Proto bych chtěl kohokoli kdo na to má náladu poprosit, aby mi dal co nejvíc tipů jak nabírat svalovou hmotu co nejčistším způsobem. Už bych nerad znovu absolvoval shazování tukovýho vaku pod bradou a širokejch ženskejch boků Samozřejmě základní představu jak postupovat mám ale hrozně rád bych slyšel názor někoho lepšího.
V současné chvíli mám 179 cm a 84 kg.
balbi

Člen
# Zasláno: 6 Zář 2014 12:09

Ten základ je jídelníček, dej tam dostatek komplexních sacharidů, rychlé cukry tam dávej minimálně, sice jsi v objemu, ale to neznamená, že člověk musí do sebe hrnout všechno možné. Tak se soustřed na rýži, těstoviny, brambory, lušetěniny atd. Jíst hodně, ale kvalitně. Klidně si i 2-3x týdně dej kardio, ničemu nevadí.

Pak dobře poskládaný trénink a ono to pujde.

Klidně napiš jídelníček a najdem chyby.
Vaše odpověď
Tučné  Kurzíva  Podtržené  Odkaz na obrázek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?

:) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Další smajlíci Zakázat smajlíky
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:

Právě online: Hosté - 1
Členové - 1 [ vlaydimir ]
Nejvíce uživatelů online: 409 [21 Led 2021 16:35]
Hosté - 409 / Členové - 0