Posilovani.net  
 Posilovani.net - Domů - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -

forum.posilovani.net / Trénink / Trénink 4x týdně
Autor Zpráva
MrArnold

Člen
# Zasláno: 19 Dub 2014 11:56

Ahoj, chtěl bych se zeptat jestli je na nabrání dobrý tento trénink:
Po - volno
Ut - Prsa, Ramena, Biceps
St - volno
Čt - Zada, triceps, břicho
Pa - Prsa, Ramena, Biceps
So - volno
Ne - Zada, triceps, břicho

Drive jsem chodil 3x týdně celé tělo i s nohama, ale s regeneraci jsem žádný problém neměl tak chci vyzkoušet tohle. (nohy ted nepotrebuji chodit dříve jsem hodně sportoval tak je mám o hodně silnější jak horní část)
gymrat

Člen
# Zasláno: 19 Dub 2014 16:21

ahoj, je to ok.. nohy bys mel aspon jednou cvicit pro udrzeni hmoty!
maacher

Člen
# Zasláno: 19 Dub 2014 16:49

kdyz uz tak tlaky tahy, tj. prsa,ramena,tricepsy a zada,bicepsy, cvicenim noh roste i vrsek, takto se nikam nedostanes.
MrArnold

Člen
# Zasláno: 20 Dub 2014 11:03

Tak kdybych do tohoto tréninku zařadil i nohy tak bych pak nemohl jít jednu část 2x týdně. Chtěl bych vyzkoušet něco na tomhle principu jestli se na tom dá dobře nabrat. Kdyby se našlo nějaké dobré řešení tak bych tam klidně i nohy dal, když je to tak nutné.
mallone

Člen
# Zasláno: 20 Dub 2014 11:44

podle mě bys měl třeba v některý den volna prostě do fita jít a odjet si poctivě jen nohy, když se na ně úplně vykašleš, tak jak psal maacher, nikam se nepohneš
Vaše odpověď
Tučné  Kurzíva  Podtržené  Odkaz na obrázek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?

:) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Další smajlíci Zakázat smajlíky
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:

Právě online: Hosté - 2
Členové - 0
Nejvíce uživatelů online: 299 [4 Dub 2017 04:49]
Hosté - 299 / Členové - 0