Posilovani.net  
 Posilovani.net - Domů - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -

forum.posilovani.net / Trénink / Zaradenie HIITu
Autor Zpráva
Deco28

Člen
# Zasláno: 8 Bře 2014 09:40

Ahojte,
chcem sa spytat, ci je vhodne zaradit HIIT( vo forme 30sek. sprint 1 min klus) po silovom treningu trvajucom cca 1h. ALebo je lepsie klasicka aerobka 30 a viac minut. Ide mi o spalenie tuku a nabratie kondicie.
Vdaka
Karolina

Člen
# Zasláno: 8 Bře 2014 11:08

Ahoj, Hitt bych dala ve dnech mimo silovku, Hittama ve dny volna se můžeš inspirovat třeba na bodyrock.tv, přeci jen Hitt je o dost náročnější, já osobně, když docvičím, jsem ráda, že si dám klasickou aerobku, a myslím, že je i po silovém tréninku vhodnější..

I don´t work hard because I hate my body, I work out because I love it
gymrat

Člen
# Zasláno: 8 Bře 2014 13:02

No problem dat hiit po silovce..je to teda silou vule :D ale delam to stejne..kolik tech sprintu davas a jake rychlosti? Je to lepsi jak kardio a milionkrat zabavnejsi ;) na me hiit funguje na naodtucneni tak 1000x lip nez kardio v tepovce..a benefity v rustu kondice a treninku srdce jsou skvele ;) davat po treninku max 2 tydne ;)
Deco28

Člen
# Zasláno: 11 Bře 2014 21:12

Mavam celkom 8 cyklov, rychlosti pri sprinte 17 km/h a chodza 7 km/h samozrejme 30 sek. sprint a 1 minuta chodza.Vychadza to cca na 15 minut.
tadeafc

Člen
# Zasláno: 11 Bře 2014 21:21

dělal sem taky sprint ve stejných intervalech,a změnil sem to na 15/45 aby ty sprinty stály opravdu za to...při 30/60 si myslím,že po pár sériích už to sprint moc není..
liliana

Člen
# Zasláno: 11 Bře 2014 21:56

já dělala sprinty 30/30 a zabíjelo mě to..ale jsou to tak 2 roky zpět.. to ještě nebyla kondice

*** KDO CHCE, HLEDÁ ZPŮSOBY, KDO NECHCE, HLEDÁ DŮVODY ***
Vaše odpověď
Tučné  Kurzíva  Podtržené  Odkaz na obrázek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?

:) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Další smajlíci Zakázat smajlíky
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:

Právě online: Hosté - 1
Členové - 0
Nejvíce uživatelů online: 409 [21 Led 2021 16:35]
Hosté - 409 / Členové - 0