Posilovani.net  
 Posilovani.net - Dom - Odpovdt - Statistika - Registrace - Hledat -


forum.posilovani.net / Trénink / Tréning + jidelnicek
. 1 . 2 . >>
Autor Zprva
BIGshakespear

len
# Zaslno: 18 no 2014 13:05


Zdravim (a take se svym prvnim postem vitam u Vas na foru).

Zacatkem roku jsem se po roce vratil z nemocnice, a kde jsem nabral vice nez dost kil (a rozhodne to nejsou svaly - nejvice je znat nemocnicni strava na brise a zadku :/). Rozhodl jsem se tedy investovat do sveho zdravi, a zacal chodit do posilovny. Cca 45 dni pravidelne cvicim URL (vlastni rodinna posilovna - cca 12tun zeleza v cinkach a zavazi + nejake stroje), a chtel bych k tomu pridat i nejakou tu zdravou stravu. Procital jsem clanky a odkazy tady na foru, ale stale se v tom motam. Chtel bych tedy pozadat o nejakou radu, ktere suplementy v jakych davkach (muzete pripadne rovnou postnout odkazy k objednani :D).

btw, je mi 25let, 192,7cm, 106,0kg

Predem dekuji za reakce
BIGshakespear

len
# Zaslno: 18 no 2014 13:10


add1: nezmínil jsem co vlastně chci :D > v tuhle chvíli zhubnout cca 20,0kg, a pak začit posilovat.
Legi

Modertor
# Zaslno: 19 no 2014 05:42


Vítám Tě u nás Williame. Tak nějak uľ dlouho přemýąlím, co bych Ti pěknýho doporučil. Píąeą, ľe uľ nějaký ten týden posilujeą, takľe klidně můľeą posilovat dál. Ten trénink neni sice z nejlepąích, ale budiľ. Můľeą nabírat svaly a zároveň hubnout tuk, to lze. Soustřeď se teďka spíą na střed těla a hluboký stabilizační systém, který je potřeba zpevnit. Kde a jak ses naučil techniku cviků? V následujícím článku je v základních rysech napsáno, jak by měl vypadat Tvůj jídelníček a jak to celé funguje. Ptej se....
http://www.posilovani.net/vyziva-suplementace-zaca tecniku-v-kulturistice/


48let @ 195cm @ 135kg
BIGshakespear

len
# Zaslno: 19 no 2014 08:49


Dekuji za privitani .

Kde a jak jsem se naucil cvicit - Otec vlastni nasi rodinnou posilovnu cca 30let, a chodi stejnou dobu pravidelne cvicit pon/str/pa (pokud neni nemocny ). S nim chodi jeho známy, sportovni lékar > takze v zacatcich me sledovali pod drobnohledem. V zakladu vim cemu se vyvarovat (pravidelne dychani, nezabirat se zadrzenym dechem, neodrazet se u cviku jak na trampoline, soustredit se na provedeni)

k jidelnicku - pracuji jako projektant/pripravar staveb, takze zadna fyzicky narocna prace.
1) Probouzim se kolem 6, snidani si davam vetsinou kolem pul 8 - cottage syr a celozrnou kaiserku.
2) Ke svacine podle chuti jablko/banan.
3) K obedu chodim s kolegy vetsinou do nejake restauraci, a pokud je na vyber, beru si rybu s ryzi, pokud ne, cokolik co ma prilohu ryzi.
4) Po obede si dam kolem 14:00 opet banan/jablko
5) Daląi jídlo aľ po cvičení kolem 18:30 a to bud ryze a veprove plesko prirodni platek, a nebo (kdyz jsem hodne liny), tak bily jogurt s vlockami (takove ty mixi s ovocem).

O vikendu snidani nahrazuji chleba s vejcem na tvrdo, a veceri michanymi vajicky se slaninou.

Co se tyce doplnku:

Sacharido-proteinový nápoj - bezprostředně po tréninku

Proteino-sacharidový nápoj - nejdříve večer (má to smysl v zacatcich? pro me nejvetsi otaznik)

Vitamíny a minerály - rano - beru Cetrum, jednu kapsli kazde rano

Kloubní výľiva - 5x denne

Je dobre pouzivat nejake iontaky k piti? Cvicim cca 1,5 hodiny, a vypiju asi 3/4 litru vody u toho.

A dale pak, jen ze zvedavosti :D .... jsou k necemu spalovace tuku? (njn, jesitnost) - sice se nechci nikam hnat, ale tak nebylo by spatne tem tukum trosku pomoc > treba?
liliana

len
# Zaslno: 19 no 2014 08:52


to jídlo není úplně ideální... kaseirka NENÍ celozrnná..na to bacha... je to v podstatě pąenice se semínky.. na chlapa jíą docela málo.. těch kvalitních bílkovin tam moc není..


*** KDO CHCE, HLEDÁ ZPŮSOBY, KDO NECHCE, HLEDÁ DŮVODY ***
liliana

len
# Zaslno: 19 no 2014 08:54


spalovače význam.. údajně mají ale vlastní zkuąenost nemám..ale větąina si chválí Synefrin..


*** KDO CHCE, HLEDÁ ZPŮSOBY, KDO NECHCE, HLEDÁ DŮVODY ***
liliana

len
# Zaslno: 19 no 2014 08:56


k snídani bych volil spíą převahu sacharidů.. ideální vločky s mlékem, ovocem, oříąky... to co jíą ráno se hodí spíą na odpolední svačinu..je tam na ráno "dost" bílkovin..


*** KDO CHCE, HLEDÁ ZPŮSOBY, KDO NECHCE, HLEDÁ DŮVODY ***
BIGshakespear

len
# Zaslno: 19 no 2014 09:25 - Zmnil/a: BIGshakespear


1 a nejvetsi nepresnost .... nejsem zadny chlap!
A kdyz to shrnu, tak strava (nebo spis navyky) bude muj nejvetsi problem - v nemocnici jsem se tak nejak naucil drzet hlad a pak se prejidat, a strasne spatne se mi to odnaucuje.

takze kdyz shrnu jidlo (jak by melo vypadat?):
snidane - vlocky (mix - orisky, hrozinky, kokos, suseny banan atd.) s mlekem
doplnek rano - vitaminy
svacina - jablko/banan
obed - ?? (podle menu)
svacina - cottage syr, celozrne pecivo (kaiserku tedy ne)
doplnek po treningu - gainer
vecere - ryze s vepr. masem
Behem dne kloubni vyziva

otaznik je tedy protein, piti behem vykonu, a spalovac.

Obcas pak jim goju (kustovnice cinska) - misto chipsu nebo jinych solenych sr..ek

+ Jeste o vikendu si nekdy delam lososa s bramborama, tak kazdy druhy vikend... ale spise lososa a men
e brambor (zapomnel jsem zminit v predchozim prispevku)
liliana

len
# Zaslno: 19 no 2014 09:47


vepřové není úplně ideál..ale budiľ.. nejsi chlap?


*** KDO CHCE, HLEDÁ ZPŮSOBY, KDO NECHCE, HLEDÁ DŮVODY ***
Legi

Modertor
# Zaslno: 19 no 2014 10:00


Liliana uľ píąe v muľském rodě....Boľe....

Williame....Ty nejsi chlap? Mě to nevadí, my jsme tady pro genderovou rovnoprávnost.

Tak ráno si dávat cottage není nejlepąí nápad. Potřebujeą rychlejąí bílkoviny...cottage si dávej odpo, nebo večer viz. Lili...

Rýľe se vąude v restauracích pouľívá dlouhozrnná, která má vysoký glykemický index. Tato rýľe je tzv. hladová....máą za hodinu znovu hlad. Jíst rýľi tedy také není nejlepąí nápad. Orientuj se spíą na těstoviny, nebo cokoli, co je celozrnné. Tak stejně vařené brambory a bramborová kaąe mají vysoký GI. Jíst se to dá, ale vľdy jen po tréninku. Doporučím zvýąit příjem sterilizované, nebo vařené červené řepy a suplementaci lecitinu. Pomůľe to dostat ty tuky pryč a rozhodně účiněji, neľ spalovače. Samozřejmě je pouľít můľeą, nejlépe zmiňovaný Synefrin, bacha Karnitin nefunguje.

Kdy dávkovat proteiňák je napsané v článku. Během tréninku je ideální hypotonický nápoj, nebo alespoň minerálka.


48let @ 195cm @ 135kg
BIGshakespear

len
# Zaslno: 19 no 2014 10:00


Nejak si nedokazu predstavit jak chutna hovezi maso O.o.

jestli jsem chlap - mam pubertalni vtipky v RL, nerad uklizim, peru, rad varim, rad chodim na prochazky a vylety, nerad koukam na sport v TV - ZOH atd., na televizi nekoukam vubec, nepiju alkohol (vyjimecne degustuji velmi stara vina), romantiku beru vsema 10... bud jsem zenska, nebo dite v predskolnim veku .
Legi

Modertor
# Zaslno: 19 no 2014 10:04


Neboj, v tomhle nejsi tak sám, jak si asi myslíą...


48let @ 195cm @ 135kg
BIGshakespear

len
# Zaslno: 19 no 2014 10:13


takze takto by to mělo vypadat? :
snidane - vlocky (mix - orisky, hrozinky, kokos, suseny banan atd.) s mlekem
doplnek rano - vitaminy
svacina - jablko/banan
obed - maso + testoviny celozrne, ryze s nizkym glykemickym indexem, (brambory po vykonu pouze)
svacina - cottage syr, celozrne pecivo (kaiserku ne)
doplnek pred treningem - proteinak
doplnek behem treningu - hypotonicky napoj
doplnek po treningu - gainer
vecere - ryze s hovezim masem
doplnky pred spanim - proteinak

+cervena repa, lecitin, goja

jdu tedy zkusit najit odpovidajici vyrobky a pak napisu abych nekoupil nejake .....
Legi

Modertor
# Zaslno: 19 no 2014 10:17


To uľ je výrazně lepąí....ale laboruj, musí Ti to vyhovovat, musí Ti to chutnat...není to tak, ľe to musí být nutně takto...jsou i alternativy.


48let @ 195cm @ 135kg
liliana

len
# Zaslno: 19 no 2014 10:30


boľe..jsem se upsala

A chlap je ten co kouká s nohama na stole na fotbal, pije pivo, smrdí a tak? No pěkně děkuju.. v tom případě budu na holky


*** KDO CHCE, HLEDÁ ZPŮSOBY, KDO NECHCE, HLEDÁ DŮVODY ***
BIGshakespear

len
# Zaslno: 19 no 2014 10:52


Heh, ja jsem taky na holky od narozeni, a nemuzu si to vynachvalit :P. Muzem spolu nekdy zajit nekoho zbalit :D
k tematu:
Proteinak
Gainer
Lecitin
Hypo

slo by?
liliana

len
# Zaslno: 19 no 2014 10:57


no já uľ mám dvě děti, na mě by uľ neąly


*** KDO CHCE, HLEDÁ ZPŮSOBY, KDO NECHCE, HLEDÁ DŮVODY ***
BIGshakespear

len
# Zaslno: 19 no 2014 12:15


off-topic: aleeeee, zajičci letí na zkuąené ľeny
liliana

len
# Zaslno: 19 no 2014 12:16


=DDDDDDDD


*** KDO CHCE, HLEDÁ ZPŮSOBY, KDO NECHCE, HLEDÁ DŮVODY ***
liliana

len
# Zaslno: 19 no 2014 12:22


ve 25ti se za zkuąenou opravdu nepovaľuji ;) :D


*** KDO CHCE, HLEDÁ ZPŮSOBY, KDO NECHCE, HLEDÁ DŮVODY ***
BIGshakespear

len
# Zaslno: 19 no 2014 12:35


Ale, zase se nepodceňujte, paní
liliana

len
# Zaslno: 19 no 2014 12:36


je vidět, ľe máą roupy:D musíme ti vymyslet nějaký tvrdý tréninkový plán


*** KDO CHCE, HLEDÁ ZPŮSOBY, KDO NECHCE, HLEDÁ DŮVODY ***
BIGshakespear

len
# Zaslno: 19 no 2014 12:39


Zadne takové, zrovna regeneruji... byl jsem na obede, koupit si boty a rukavice, a zrovna premyslim.... takze defacto nemam cas
Legi

Modertor
# Zaslno: 19 no 2014 12:40


Bavím se opravdu skvostně....


48let @ 195cm @ 135kg
liliana

len
# Zaslno: 19 no 2014 12:42


a s čím jsi byl v nemocnici, jestli se muľu zeptat..


*** KDO CHCE, HLEDÁ ZPŮSOBY, KDO NECHCE, HLEDÁ DŮVODY ***
BIGshakespear

len
# Zaslno: 19 no 2014 12:46


nezhoubny nador v hlave s pooperacnimi komplikacemi
liliana

len
# Zaslno: 19 no 2014 12:48


aha..no pěkný.. tak hodně zdraví budeą tu v dobrých rukou, jsem zdravotník ;)


*** KDO CHCE, HLEDÁ ZPŮSOBY, KDO NECHCE, HLEDÁ DŮVODY ***
BIGshakespear

len
# Zaslno: 19 no 2014 12:51


O.o ... zdravotnik? bojim ... ale jinak jsem strasne moc rad v dobrych a zkusenych rukou
liliana

len
# Zaslno: 19 no 2014 13:01


sestřičky jsou hodné ;)


*** KDO CHCE, HLEDÁ ZPŮSOBY, KDO NECHCE, HLEDÁ DŮVODY ***
BIGshakespear

len
# Zaslno: 19 no 2014 14:52


Neni nahodou nejslavnějąí česká sestřička Petr Zelenka alias Heparinový vrah? O.o
. 1 . 2 . >>
Vae odpov
Tun  Kurzva  Podtren  Odkaz na obrzek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?


   :) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Dal smajlci Zakzat smajlky
» Uivatelsk jmno  » Heslo 
Do diskuse mohou pispvat jen registrovan uivatel. Zadejte sv pihlaovac jmno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:
 
Prv online: Host - 1
lenov - 0
Nejvce uivatel online: 409 [21 Led 2021 16:35]
Host - 409 / lenov - 0


Powered by forum software miniBB™ © 2001-2007
TOPlist