Posilovani.net  
 Posilovani.net - Domů - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -

forum.posilovani.net / Trénink / Ach to břicho..
Autor Zpráva
bratm

Člen
# Zasláno: 17 Úno 2014 18:47 - Změnil/a: bratm

Čau chlapi a zdravím dámy, už delší čas se točím v kruhu ohledně tréninku břicha a stále na to nemůžu přijít. Mi přijde že jsem pročetl celý internet, ale prostě nic, nikde nemůžu přijít na to jak na objem břišáků, rýsuje se dietou, to vím, ale jak je zvětšit aby bylo co rýsovat? Každý osočuje klasické cviky jak jsou zastaralé, tak teda jako na to? Jaké máte finty? Jak cvičíte břicho vy? Popř. odkaz na nějaký článek?

Díky a přeju hezký večer.
liliana

Člen
# Zasláno: 17 Úno 2014 18:50

chceš-li objem..přidej na váze jde ti o konkrétní cviky?

*** KDO CHCE, HLEDÁ ZPŮSOBY, KDO NECHCE, HLEDÁ DŮVODY ***
bratm

Člen
# Zasláno: 17 Úno 2014 19:15

Jojo rostu pěkně *klep klep*, ale přijde mi že tomu břichu nedávám dost. No cviky bych taky chtěl vědět, znám jich samo o sobě dost, jen nevím jestli jakože stačí si mrsknout jeden na konec tréninku a je to to nejlepší co jsem udělal..
liliana

Člen
# Zasláno: 17 Úno 2014 19:19

a co cvičíš? Břicho jde nejhůře a je to sval, na kterém se nejvíc podílí strava.. ale to víš..to jsi psal ;) samozřejmě záleží na genetice..

bratm

Člen
# Zasláno: 17 Úno 2014 19:25

Dělám klasické zkracovačky s podloženou bederní páteří s přídavnou zátěží (tak 15kg kruh navíc), přítahy ve visu, zkoušel jsem kolečko ale to mi moc nešlo, na to se snažím přijít, taky zkouším bojovat s mohamedány, nebo ještě ten cvik ve visu jak dávám nohy přímo nad hlavu, takové to otočení o 180° (nevím teď název).. no a tyhle cviky nějak prostřídávám jak se mi zamane, a to chci změnit abych v tom měl pořáděk. :D
liliana

Člen
# Zasláno: 17 Úno 2014 21:12

a něco na posilování svalů zevnitř? Core.. plank pozice a tak..to děláš? Já zkracovačky nemám moc ráda

bratm

Člen
# Zasláno: 17 Úno 2014 21:17

To nedělám.. plank pozice můžu zařadit, ale s čím to kombinovat? Nemáš nějaké video se slušným tréninkem břicha, prosím? Je jich všude hodně ale jak tomu laik porozumí, že.. :D
liliana

Člen
# Zasláno: 17 Úno 2014 21:21

Já to nechám asi na klukách..ať ti poradí..přeci jen..já cvičím něco jiného

Karolina

Člen
# Zasláno: 18 Úno 2014 07:30

Já dělám na břicho většinou supersérie ze tří cviků na konec tréninku nebo dvou podle toho jakých.. aby mě to pálilo..a hlavně taky správně dýchat..

I don´t work hard because I hate my body, I work out because I love it
Vaše odpověď
Tučné  Kurzíva  Podtržené  Odkaz na obrázek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?

:) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Další smajlíci Zakázat smajlíky
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:

Právě online: Hosté - 1
Členové - 0
Nejvíce uživatelů online: 409 [21 Led 2021 16:35]
Hosté - 409 / Členové - 0