Posilovani.net  
 Posilovani.net - Dom - Odpovdt - Statistika - Registrace - Hledat -


forum.posilovani.net / Trénink / Dřepy 3x týdně, Chyba?
. 1 . 2 . >>
Autor Zprva
Vratik

len
# Zaslno: 22 Lis 2013 23:19


Jezdim full body dele. Je drepovani 3x tydne ok? Omlouvam se za pravopis bez hacku pisu rychleji.

Po
Front drepy 5x5
Vyrazy s velkou cinkou pred hlavou 5x5
Pritahy velké cinky v predklonu 5x5
Kolecko na bricho (zavazi na zadech 10, 15 kg) 4x12
Bench press 5x5
Zakopavaní 3x12

St
Silove premisteni (5x5, 5x3)
Mrtvy tah (5x5, nekdy na konci singly po jednom)
Zadni drepy 4x12 (jen 60kg :D)
Pritahy 3x12
Kolecko na bricho (zavazi na zadech 10, 15 kg) 4x12
Biceps 3x12

Pa
Front drepy 5x5
Vyrazy s velkou cinkou před hlavou 5x5
Pritahy velké cinky v predklonu 5x5
Kliky na bradlech 5x5
Kolecko na bricho (zavazi na zadech 10, 15 kg) 4x12
Bench press 3x12
Legi

Modertor
# Zaslno: 23 Lis 2013 07:21 - Zmnil/a: Legi


3x týdně dělat různé druhy dřepů není problém. Trénink je sestavený silově, čili něco co rozhodně podpořím. Spíą mě vadí malá variabilita cviků a vcelku nulové procvičení horních zad a absence horizontálních cviků na záda a tím způsobené přetěľování vzpřimovačů. Nevidím tam také cvik na tricepsy, pokuď nepočítám ty kliky na bradlech...


48let @ 195cm @ 135kg
maxipesfik

len
# Zaslno: 23 Lis 2013 08:24


Todle cvičią tak 2 hodiny ne?
maxipesfik

len
# Zaslno: 23 Lis 2013 08:26


Sory nevąiml jsem si tam ty dny po, ut ...
Legi

Modertor
# Zaslno: 23 Lis 2013 08:27


??? Maxíku, je to cca. 27 sérií na trénink, to by se mělo odcvičit do hodiny bez rozcvičky a finisherů....
Kdo to nedokáľe, má velkej problém s fyzičkou a necvičí anaerobně, ale aerobně...to jen tak pro info.


48let @ 195cm @ 135kg
Vratik

len
# Zaslno: 23 Lis 2013 17:26


Takhle ten trenink jsem napsal orientacne, cviky na horni polovinu se snazim vice stridat..hlavne vzdy mam 4 komplexni cviky na fullbody a snazim se vzdy zaradit 2 izolovane cviky na konec, napr v pondeli jsem mel triceps kladku izolovany 3x12, nebo tento patek izolovane ramena na konci na sedacce 3x12.
Vratik

len
# Zaslno: 23 Lis 2013 17:28


Hlavne takova ta znama fakta, frekvence, volume, velke svalove partie = uvolnovani hormonu na rust...nekde jsem cetl v nejake clanku ze takovy kvadricpes uvolni 10x vice toho hormonu (opet nevim odborny nazev) nez biceps :D :D :D. Ale tak necham tam ty debily cvicit, hlavne jim to tam cpu do hlavy a vsici mi rikaji magore...a pak co pry beru za pilulky...rikam, jim 6 denne (jsem ektomorf, nekdy 7x :D, neomezuju se, muj zaludek = jadernej reaktor)
Ale strasne rad rikam, ze kdy jsem byl mlady a predstavoval jsem si, ze budu jednou mit posilovnu, bude tam kvanta stroju. Ted jsem zmoudrel a staci mi Stojan na drepy, osa, zavazi a posuvna lavice na bench (tlaky, nevim jak se te lavici odborne rika). Takze domaci posilovna = stojan na drepy, osa, zavazi, lavice
Legi

Modertor
# Zaslno: 23 Lis 2013 17:31


A na to jsi přiąel sám, nebo Tě někdo inspiroval?


48let @ 195cm @ 135kg
Vratik

len
# Zaslno: 23 Lis 2013 17:42


Tak nejak jsem hledal, cetl toto forum, poprve na tomto foru jsem uvidel fullbody, v te dobe me zacalo bavit cviceni nohou, mnohem vice se mi libily postavy vzperacu, napr. Dmitry Klokov, Apti Aukhadov (o cinskych nemluvim, to jsou kulturisti), navici kulturisti maji kulturisticky trenink 5x,6x tydne (plus steroidy asi :D). V posilovne byly jen dva mozna tri typci, co jezdili podobny princip fullbody. No a zacal jsem vice hledat cist az jednou mi to nedalo a rozhodl jsem se na tyden prestat, zamyslet se nad tim, prvni trenink jsem hodil sem na forum ...schvalen :P. Hlavne se mi libi namakane nohy, celkove narostes, jses veliky, plus velka sila v zadech. Chad waterbury, neco jsem od nej cetl, pak na youtube kanalu se mi libi strengtcamp (elliot hulse). A mam rad, ze rekl v jednom videu real man muscle = strong legs and backs. :D Hlavne mi par lidi reklo, ze to opravdu jde znat..a cele to bylo jen o zmene, navic cilem bylo sokovat to telo...fullbody bylo neco po 3dennim splitu uplne neco jineho (3 denni split to je picovina co? :D :D, lituju ze jsem s tim nezacal driv). Ale tak delame chyby abychom se poucili. :D Kdyz vidim pak nekoho kdo vazi 60 kg (je mi jich lito, byl jsem na tom kdysi podobne, a jezdi tam se svymi kamosi split 3x serie na biceps a jeste rikaji superserie mam co delat abych se nerozbrecel smichy :D. Pak jim v satne dyztak reknu at si o tomhle neco zjisti, ze proste takhle nikdy celkove nenaroste a stejne je vidim jezdit to same. :D)
Merim 186, jsem ektomorf, a jsem aspon rad ze mam 81 kg, hlavne vypadam atleticky a ne jako ubozak. Geny jsou svine :D. Az bude vice penez naivestuju vice do sacharidu a proteinu.
Legi

Modertor
# Zaslno: 23 Lis 2013 18:02


Super, feedback od Tebe daląím, co jeątě neprozřeli je velmi důleľitý. Jen se prosím nauč být více rezervovanějąí v hodnocení začátečníků a lidí, co pohrdnou Tvou radou. Velcí a silní borci se vyznačují klidem a odstupem a pro chyby ostatních mají pochopení, protoľe je ze začátku dělali také....



48let @ 195cm @ 135kg
Vratik

len
# Zaslno: 24 Lis 2013 13:56


Samozrejme , nejsem neandrtalec, jen me to mrzi.
quakmen

len
# Zaslno: 24 Lis 2013 22:09


Vratik
Hezký trénink zkusím ho.
Legi
Prosím tě co by jsi a hlavně na nějaký dny doplnil cviky.
Mám rád změnu a tento trénink se mi líbí
Legi

Modertor
# Zaslno: 25 Lis 2013 09:52


®aba: Tak jak jsem říkal, doplnit to cvikama na vrąek zad, čili shybama, protisměrnýma kladkama v předklonu, potom třeba stahováním kladky na prsa, veslování na spodní kladce atd. Na nohy kaľdopádně přidat GHR a rumuna. Hamstringy bývají větąinou zanedbávané a bez silných hamstringů je potom problém dřepovat velké váhy. Takľe je to potom takový ten začarovaný kruh. Přidej tedy vľdy ke dřepům jeden cvik na hamstringy.


48let @ 195cm @ 135kg
Taktojetedavrchol

len
# Zaslno: 28 Lis 2013 17:20


Zdravím,

tenhle trenink se mi dost zalíbil, jen nějak nevím jak ho "doskládat", tak aby byl kompletní a vyhovující, jak tu bylo řečeno.

Pochopil jsem vůbec dobře, ľe větąina cviků se během týdnů střídá např. jako u Korte? 1. Po: A, St:B, Pá:A 2. Po:B, St:A, Po:B, atd.?

A pak je tu ten problém kam zařadit ty chybějící cviky, je jedno ke kterým dnům to rozházím? Jediné na co jsem přiąel, ľe cviky na hamstringy pojedu pokaľdé.

Díky moc za kaľdou cennou radu.
Legi

Modertor
# Zaslno: 28 Lis 2013 20:39


Vrchole, zejtra zkusím napsat variantu toho tréninku, jak bych to cvičil sám. Dnes uľ mi nefunguje mozek...no, on uľ nefunguje od rána, ale to je fuk...
Zítra se alespoň o něco pokusím....


48let @ 195cm @ 135kg
Taktojetedavrchol

len
# Zaslno: 9 Pro 2013 17:38


Mistře, mohu poprosit?
Legi

Modertor
# Zaslno: 9 Pro 2013 19:40


Jj, jsem mistr v zapomínání. Tak snad zítra....


48let @ 195cm @ 135kg
Taktojetedavrchol

len
# Zaslno: 9 Pro 2013 21:20


Dobře, budu se těąit Jen tak nekopíruju hotové treninky z internetu, větąinou si to spojuji podle rad atd., ale tady jsem v koncích
Legi

Modertor
# Zaslno: 10 Pro 2013 11:24


Sice je to v rychlosti, ale takhle nějak to cvičím...

Zadní dřepy 10x10 objemově
Shyby - kaľdou sérii jiným úchopem 5x5
Bench - press rampa 5/3/1x5 silově (rampa se jede 5x5opak. + 5x3opak + 5x1opak. s max. váhou - můľe být i submax)
Trh jednoručky ze země minirampa 3/1x3opak.
Supersérie 1 cviku na triceps a 1 cviku na biceps (dohromady 6 sériií) Není nutnost...
Rovné a boční planky....5 sérií po miunutě na kaľdý cvik

Tato kostra zůstává, jen se obměňují cviky a střídá se silovka a objemovka na jednotlivé partie aby to bylo na střídačku. Ani nevíte, jak nerad sestavuju tréninkové plány....asi jako jídelníčky... brrrr


48let @ 195cm @ 135kg
Kriss

len
# Zaslno: 10 Pro 2013 23:52


Jooo o tom mi povidej .. teď právě něco splácávám pro kamarádku Legi co chce chodit semnou civčit .. tak to chcu nějak překobrnčit pro nás obě a» se stíháme

a nějak to nemůľu dát dokupy


Never back down ...
Wake up . work out and Be Happy
Spede

len
# Zaslno: 11 Pro 2013 07:52


Ty dáváą planky 5 sérií po minutě?
Legi

Modertor
# Zaslno: 11 Pro 2013 07:55


No neměřím to, ale tak nějak...


48let @ 195cm @ 135kg
Starosta

Administrtor
# Zaslno: 11 Pro 2013 08:00


Legi s tréningovým rozpisom máą pravdu dos» času to zaberie a vľdy sú ďaląie otázky
Kriss

len
# Zaslno: 11 Pro 2013 14:45


No prave ten cas je nejvetsi nepritel


Never back down ...
Wake up . work out and Be Happy
Taktojetedavrchol

len
# Zaslno: 11 Pro 2013 22:59


Díky moc Mění se třeba i ty dřepy ze zadního na čelní?
Legi

Modertor
# Zaslno: 12 Pro 2013 06:40


Jistě, ale to potom děláą třeba jen 5 sérií a doplníą to cvikem na hamstringy, třeba good mornings, nebo i zakopáváním (na objem).


48let @ 195cm @ 135kg
Jirka73

len
# Zaslno: 12 Pro 2013 10:30


Legi, ten Tvůj trénink se mi váľně líbí.
Můľe to být tak, ľe kdyľ zachováme kostru a změníme cviky, ľe to bude
v daląím tréninku takhle?
Místo dřepu mrtvý tah, místo benche
třeba military press, místo trhu jednoručkou třeba přemístění a shyby zůstávají, s tím, ľe se točí ty parametry opakováni a střídá se silovka s objemovkou?
Kolikrát týdně je optimum tohle cvičit, aby se dalo zregenerovat?
Dáváą stále bezprostředně po silových trénincích aerobku, jak jsme si o tom psali? To pak ten trénink zabere docela dost času, co?
Díky
Legi

Modertor
# Zaslno: 12 Pro 2013 10:44


Měnit cviky bys měl tak, aby byl nejlépe za cvik na prsa zase cvik na prsa, ale není to úplně podmínkou. Kdyľ chceą cvičit často (5-6x týdně), musíą stejně některé cviky na jednotlivé partie cvičit zlehka, nebo tu partii některý den zcela vypustit, protoľe při vícekloubových cvicích se stejně procvičí vąe.
Regenerace je individuální a záleľí na zkuąenostech, stravě, suplementaci a faktoru stresu. To si musíą vyzkouąet a podle toho se přizpůsobit. Lepąí je začít tak 3x týdně a potom uvidíą, kam Tě tělo pustí.


48let @ 195cm @ 135kg
Taktojetedavrchol

len
# Zaslno: 12 Pro 2013 15:33


Dobře, díky moc Teď uľ jsem jen zvědavý, jak to bude vycházet časově, protoľe kdyľ k tomu základu přihodím lýtka, stahování horní kladky na záda a třeba upaľování s jednoručkama na střední delty, tak budu mít co dělat Tak dnes uvidím..
Legi

Modertor
# Zaslno: 12 Pro 2013 16:01


Kdyľ se se vąím vlezeą do 2 hodin, jsi borec....taky tak dlouho trénuju.


48let @ 195cm @ 135kg
. 1 . 2 . >>
Vae odpov
Tun  Kurzva  Podtren  Odkaz na obrzek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?


   :) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Dal smajlci Zakzat smajlky
» Uivatelsk jmno  » Heslo 
Do diskuse mohou pispvat jen registrovan uivatel. Zadejte sv pihlaovac jmno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:
 
Prv online: Host - 1
lenov - 0
Nejvce uivatel online: 409 [21 Led 2021 16:35]
Host - 409 / lenov - 0


Powered by forum software miniBB™ © 2001-2007
TOPlist