Posilovani.net  
 Posilovani.net - Domů - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -

forum.posilovani.net / Trénink / Výběr tréninkového plánu
Autor Zpráva
NeeBo2

Člen
# Zasláno: 28 Říj 2013 15:04

Zdravím,
mám dotaz na trénink . Je mi 19, vážím 77kg, měřím 179cm, hruď 98cm, pas 87cm.
Jsem judista, tréniky mám 2x týdně, jednou do týdne chodím běhat a do posilovny chodím 3-4x týdně. Do posky chodím aktivněji od cca 17 (vyloženě aktivní je až poslední rok).
Žádné výživové doplňky neberu (na doporučení výživového poradce, prý mám spíše šlachovitou postavu, kde by se to neprojevilo). Chtěl bych se zeptat, jaký druh tréninku by jste doporučovali. První rok a půl jsem chodil jen s malými změnami tento tréninkový plán:
První den
bench press
incline dumbell press
decline dumbell bench press
křesťany
Druhý den
mrtvý tah
wide-grip pulldown behind the neck
one-arm dumbell row
seated barbell military press
Side lateral rise
BICEPS + TRICEPS
preacher curl
alternate hammer curl
triceps pushdown
triceps dumbell kickback

Poslední (necelé) dva měsíce jsem přešel na tento plán (viz link níže), nicméně nejsem si jistý, jestli je vzhledem k mojí postavě vhodný (vím, že dva měsíce není dlouhá doba, ale stejně mi připadá divné, že nejsou žádné nárůsty)

http://www.body-test.cz/pokrocilejsi-objemovy-tren ink-3-4x-tydne-1x-tydne-kardio

Děkuji za jakoukoliv radu, Jarda aka NeeBo2
Legi

Moderátor
# Zasláno: 28 Říj 2013 16:10 - Změnil/a: Legi

Toho "výživového poradce" bych fakt rád viděl. Je něco takového vůbec možné? Dosud jsem si myslel, že nikoli.

Je divné, že Ti prohlášení toho magora, že u šlachovitého jedince nebudou mít doplňky stravy účinnost, nenasadilo brouka do hlavy. Je to totiž přesně naopak. Při tak velkým zápřahu je suplementace zcela nezbytná. Je to taky ten důvod, proč nepřibíráš. Zde je vše vysvětleno:

http://forum.posilovani.net/index.php?action=vthre ad&forum=2&topic=7959

42let @ 195cm @ 125kg
dobespavel

Člen
# Zasláno: 30 Říj 2013 13:53

Tak, tak, poradce zřejmě nechápe opodstatnění a používání výživových doplňku a obecně základy stravovacího plánu

22 let
181 cm
84 kg
Prosím o tykání
Vaše odpověď
Tučné  Kurzíva  Podtržené  Odkaz na obrázek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?

:) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Další smajlíci Zakázat smajlíky
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:

Právě online: Hosté - 1
Členové - 1 [ vlaydimir ]
Nejvíce uživatelů online: 409 [21 Led 2021 16:35]
Hosté - 409 / Členové - 0