Posilovani.net  
 Posilovani.net - Domů - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -

forum.posilovani.net / Trénink / Tepovka
Autor Zpráva
clowicek

Člen
# Zasláno: 28 Zář 2013 09:02

Ahoj,
mam dotaz ohledne tepovky... jedu tenhle program http://www.bodybuilding.com/fun/kris-gethin-12-wee k-daily-trainer.html a ted jsem zacal 3 tyden, musim rict ze u me je viditelny pokrok... jinak je mi 32let, 186cm a na zacatku jsem mel 120kg po 2 tydnech mam 117kg... nejvice jsem zhubl kdyz jsem upravil jidelnicek... jinak vaha jde dolu kazdy tyden o 0,5kg...

rad bych se ale zeptal na tepovku... mam hodinky s pasem a kdyz tam zadam sve hodnoty tak my hubnuci tepovka vychazi nejak mezi 110 - 120... prislo mi to malo, tak jsem si na internetu nasel nejaky vzorecek kde je pocitano i s klidovou tepovou frekvenci... tak jsem si kazde rano po spani zmeril tep a pouzil jsem to do vzorce

((220-vek)-klidova tepovka)*0,55+klidova tepovka a ((220-vek)-klidova tepovka)*0,65+klidova tepovka coz mi vyslo 137 - 148 ...

klidovou tepovku mam v prumeru 74

a ted nevim jaka je spravne... kdyz jedu tuhle mou vypocitanou tepovku (20min pred a po treninku) tak jsem celkem hotovej...

mam v teto tepovce pokracovat nebo se spis ridit pomoci hodinek 110 - 120?

Dekuji

Stepan
Legi

Moderátor
# Zasláno: 28 Zář 2013 18:16

Ano, drž to kolem 120, to úplně stačí.

42let @ 195cm @ 125kg
clowicek

Člen
# Zasláno: 28 Zář 2013 18:33

Diky moc
Vaše odpověď
Tučné  Kurzíva  Podtržené  Odkaz na obrázek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?

:) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Další smajlíci Zakázat smajlíky
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:

Právě online: Hosté - 1
Členové - 1 [ vlaydimir ]
Nejvíce uživatelů online: 409 [21 Led 2021 16:35]
Hosté - 409 / Členové - 0