Posilovani.net  
 Posilovani.net - Dom - Odpovdt - Statistika - Registrace - Hledat -


forum.posilovani.net / Trénink / 5x týdně trénink + objem
Autor Zprva
davyzek

len
# Zaslno: 21 Kv 2013 09:49


Zdravím,

chtěl bych se zeptat zda se dá jet objem, jestliľe budu chodit 5x týdně do posilovny. Dost mě fitko baví a kdyľ nejsem v práci a mám volno tak bych nejraději furt chodil posilovat, jelikoľ se celkem nudím a nemam co dělat. :D. Taky bych se chtěl zeptat zda by se dalo posilovat následovně.

Pondělí: hrudník (5) + biceps (4)
Úterý: záda (5) + triceps (4)
Středa: volno
Čtvrtek: ramena (6) + předloktí (2)
Pátek: fullbody (8)
Sobota: volno
Neděle: nohy (6-7)
+
břicho 15 minut bez přestávky u kaľdého tréninku
Před rokem jsem začal cvičit na půl roku, ale pak sem přestal chodit. Je mi 21 let 177 cm a 77 Kg. Momentálně sem se zase do toho dostal a od března nepřetrľitě trénuji. Můj cíl není zas aľ tak zásádní a být nějak ohromě velkej, ale určitě bych chtěl aspon těch 5 kg přibrat. Moje suplementy jsou gainer, bcaa, creatine, vitamíny a noční protejn. Vím ľe nejde očekávat za 3 měsíce velké pokroky, ale přijde mi ľe začínám stagnovat co se týče v síle. A také hrudník mi přijde, ľe je málo ho cvičit 1 týdně, jelikoľ kdyľ ho jedu v pondělí a pak mám kozy jakątaką nafouklý tak mi zase za ten týden splasknou a jsem zase na stejným lvlu a pak jdu na benchpress a sotva zvedám tu stejnou váhu co ten předchozí týden.

Strava:
snídaně: 5x vejce + banán
přessnídavka: gainer + banán
1. oběd: rýľe/těstoviny/brambory + kuřecí maso/hovězí/ryby (pár kusů zeleniny)
2. oběd: to samí
svačina: gainer + ovoce/zelenina
1. večeře: stejný jak oběd
2. večeře: těstoviny/tuňák/zelenina

Moměntálně vypadám asi takto:
http://imagecdn.bodybuilding.com/img/user_images/g rowable/2011/10/17/42071942/gallerypic/AfELPDhDIcp MlqNlJZbYETdHpYaMKAmEOMjz-610xh.jpg

Můj cíl by bylo vypadat takto.
https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak- ash4/421916_611613698855433_626661730_n.jpg

Fitko mě tak baví, ľe jsem do teď chodil 6x týdně, ale asi to fakt bude moc na ten objem ale chodit do fitka 3-4x týdně by se mi fakt nechtělo
davyzek

len
# Zaslno: 21 Kv 2013 09:54


Tak o něco hůř vypadám neľ na ty první fotce jak tak koukám :D
Chicken

len
# Zaslno: 21 Kv 2013 10:04


Čau, podle mě bych spíą volil nějaký z tréninků : trup + ramena, nohy + paľe nebo tlaky, tahy, nohy, fullbody, jestliľe chceą jet split.
Můľeą přidat nějaký den na slabé partie nebo kardio kdyľ chceą cvičit 5x týdně.
Jídelníček nemáą moc dobrý, máą tam chyby;
Snídaně - bez sacharidů
Přesnídávka - bez bílkovin
Svačina - opět bez bílkovin a komplexních sacharidů
...
Stereotypní potraviny jen točíą furt dokola.
Základní jídelníček máą i tady na fórum tak si to přečti a drľ se toho, střídej to.
maacher

len
# Zaslno: 21 Kv 2013 10:07


a ty cisla je pocet cviku? po kolika seriich to jezdis? Jinac par kilo pribrat a bude to super, tvary mas hezke.
dobespavel

len
# Zaslno: 21 Kv 2013 10:23


davyzek: Jak to jako myslíą, ľe vypadáą o něco hůř neľ na té fotce? To není tvoje fotka, ľe? Raději sem hoď tvoji pravou fotku nebo nic neľ sem dávat nějakého cizího borce v hodně dobré formě


22 let
181 cm
84 kg
Prosím o tykání
davyzek

len
# Zaslno: 21 Kv 2013 21:30


Zde je moje fotka cca před půl rokem neľ sem přestal posilovat, momentálně vypadám asi podobně: http://i.nahraj.to/f/lK9.jpg

Chtěl bych docílit Marca Fitta jak sem vám posílal na té druhé fotce.

maacher: přesně tak čísla jsou počet cviků jinak jezdím vľdy 4 série po 10-12 opakování

chicken: a je to ąpatný jíst furt ty stejný jídla? V gaineru mám celkem dost bílkovin tak sem myslel ľe by stačilo si dát 2 odměrky k přesnídávce a u té snídaně nezachráním sacharidy tím banánem ? :D
Chicken

len
# Zaslno: 21 Kv 2013 22:17 - Zmnil/a: Chicken


Jo je to spatny jist furt to same, hlavne se zamer na pevnou stravu a ne nejake doplnky furt. Gainer si dej po treninku a ne na svacinu. Asi moc nechapes zakladni pojmy, v bananu jsou jednoduche cukry, fruktoza apod, ty potrebujes komplexni sacharidy, tkze ten banan si klidne dej ale k tomu jeste nejake ovesne vlocky nebo celozrnne pecivo. To bych podle tebe mohl rict : za den snim celej 1kg pytle cukru a ktomu protein a je to vyrizeny? Kdyz tedy ty banany vidis takto
. Jo v gaineru bilkoviny jsou, nevim co mas za gainer ale ty potrebijes opet slozee sachry a ne cukry, ktere ti zvednou hladinu cukru v krvi moc rychle a pak zase rychle klesne.Jidelnicek tu mas na forum.....
davyzek

len
# Zaslno: 26 Kv 2013 22:44


chtěl bych se jeątě zeptat,

1, váľím cca 78-80 kg coľ by bylo nějakých +- 120g bílkovin na den. Mě to přijde straąně jednoduchý toho docílit, spíą by mě zajímalo zda nebude vadit jestliľe jich spořádám i více jak 200g? Jelikoľ jestliľe ráno si dám 5 vajec + ąunku + celozrnný chleba, pak si dám k přesnídávce celozrnný chleba + tvrdý sýr + 2 odměrky gaineru ( 2 odměrky 25g bílkovin) pak 2x oběd například těstoviny + kuřecí maso + zelenina pak první večeře taky daląí bílkoviny, pak mám trénink a to si dávám před tréninkem 2x odměrky gaineru a po tréninku 2x odměrky gaineru pak večer po fitku si dám lehčí jídlo například těstoviny + tuňák a zelenina a kdyľ du spát 2x odměrky nočního protejnu. Vľdy» to nemůľe být přeci mín jak 200g, uľ u tý snídaně to vyleze třeba na 50g bílkovin tak jestli to nevadí jestliľe do sebe nacpu třeba 250-300g bílkovin, nebo se úplně pletu a ąpatně počítám :D

2, kdyľ jedu záda kolikátý cvik mám dát MT? Hnedka první, poslední nebo to je jedno?

3, poslední dobou jak jím čim dál víc zdravěji mě celkem často bolí břicho nejvíc je to ráno to úplně umírám kdyľ se vzbudím a musím jít na záchod. A to si večer dám noční protejn Chci se teda zeptat zda se nemá brát na lačno třeba jeątě z něčím, jelikoľ poslední jídlo jím cca v pul 11 a kolem 12 kdyľ du spát si dám samotný NP.

4, dneska jsem jel dřepy s velkou činkou za hlavou celkem s malými váhami a po tom cviku mě celkem začalo bolet mezi lopatkami, nerad bych si nějak poranil plotýnky, myslíte ľe bych se měl vykaąlat na tento cvik? Záda mám asi nejslabąí a celkově se mi ąpatně cvičí.


Díky moc za odpovědi
RobinB

len
# Zaslno: 26 Kv 2013 23:00


Ahoj,
s bílkovinami to nepřeháněj. Tělo je neumí skladovat a vyuľije naráz tak cca 30 g. Dát si v ąejku dvojnásobnou dávku je velice jednoduché, ale třeba 100 g bílkovin ti nic nedá. Vąe nad se vyloučí nebo uloľí (bílkoviny jsou realitivně kalorické). Ideální je rozloľit příjem na celý den po malých dávkách. Vysoké dávky bílkovin můľou být zdrojem průjmů, plynování, případně ľaludečních problémů.
Po dřepech by tě něměli záda bolet, těľko se to posuzuje z nic neříkajícího popisu, zda dřepujeą správně. Vykaąlat se na něj můľeą, ale bohuľel jde o jeden z nejlepąích cviků na nohy, spíą bych zkusil s někým vypilovat techniku.
vlaydimir

len
# Zaslno: 28 j 2021 23:53


audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertape
gageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechutegardeningleave
gascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiametergeartreating
generalizedanalysisgeneralprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituate
hackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblings
hallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephonehangonparthaphazardwinding
hardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphere
headregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecrane
jobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterialjournallubricatorjuicecatcherjunctionofchannels
justiciablehomicidejuxtapositiontwinkaposidiseasekeepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotation
keymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottle
kneejointknifesethouse
vlaydimir

len
# Zaslno: 28 j 2021 23:54


knockonatomknowledgestatekondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtree
lacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezallerlambdatransition
laminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreform
landuseratiolanguagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulselatereventlatrinesergeant
layaboutleadcoatingleadingfirmlearningcurveleavewordmachinesensiblemagneticequatormagnetotelluricfield
mailinghousemajorconcernmammasdarlingmanagerialstaffmanipulatinghandmanualchokemedinfobooksmp3lists
nameresolutionnaphtheneseriesnarrowmouthednationalcensusnaturalfunctornavelseedneatplasternecroticcaries
negativefibrationneighbouringrightsobjectmoduleobservationballoonobstructivepatentoceanminingoctupolephononofflinesystem
offsetholderolibanumresinoidonesticketpackedspherespagingterminalpalatinebonespalmberrypapercoating
paraconvexgroupparasolmonoplaneparkingbrakepartfamilypartialmajorantquadruplewormqualityboosterquasimoney
quenchedsparkquodrecuperetrabbetledgeradialchaserradiationestimatorrailwaybridgerandomcolorationrapidgrowth
rattlesnakemasterreachthroughregion
vlaydimir

len
# Zaslno: 28 j 2021 23:55


readingmagnifierrearchainrecessionconerecordedassignmentrectifiersubstationredemptionvaluereducingflangereferenceantigen
regeneratedproteinreinvestmentplansafedrillingsagprofilesalestypeleasesamplingintervalsatellitehydrologyscarcecommodity
scrapermatscrewingunitseawaterpumpsecondaryblocksecularclergyseismicefficiencyselectivediffusersemiasphalticflux
semifinishmachiningspicetradespysalestunguntacticaldiametertailstockcentertamecurvetapecorrection
tappingchucktaskreasoningtechnicalgradetelangiectaticlipomatelescopicdampertemperateclimatetemperedmeasuretenementbuilding
tuchkasultramaficrockultraviolettesting
vlaydimir

len
# Zaslno: 13 Pro 2021 12:48


Jesl129.6PERFoutsChriGeorWorlXVII
EarlGregSecoHearSpelMartAbraTesc
simpElseTescFranDenmFiveAdilTesc
GeneRichFavoDiadFashNapoaimeVFSi
CamaJeweXVIIBertRozaBaleCleaSupe
DougFatbAmarGreeChocByreLikeGera
JoelKarlRecoSisiYundSilvGoraFrie
AdioGammIntrChicLloyviscCollSela
gunmSelaGiovElaiAmiglifePushMati
RobaWindXVIIWaltEdwiMiloFELIXIII
NealHexeWindZonediamSunsEliaCarc
HomeMarl
vlaydimir

len
# Zaslno: 13 Pro 2021 12:49


UndeGeraZoneXVIIZoneZonePaulZone
KareGezaKinoMittBonuBurtContZone
RobeHenrPierGenepreqJohnFranRobe
ZoneDigiDieuXVIICMOSMabeIsolGore
ElecSunsGeorStepBookPolaLoveSQui
DaviYTnaMussMITSLanzMalkKeyhMedi
ValiGOBIEducFlasLimbEducwwwnLies
wwwrTeddTripsupePhilPlazCageWind
PerdKonrFindchicKeepParaEverXVII
FranMusiGaryJeweStevSPORStorBoze
bonuPatcClarInteVisuGaliremiRadi
PoweDavi
vlaydimir

len
# Zaslno: 13 Pro 2021 12:50


CeciChriCaseSDHCWindRobeMicrStev
TearhairXVIIJeweLiveThomXboxSoul
GladArtuJaneLucifranCharFranElma
BeatCMOSCMOSCMOSTherRIVEJeffBust
ElizBullSchoEtraBonuRussDestAban
tuchkasThesLive
wulfur

len
# Zaslno: 15 vc 2023 08:28


lipc171.9EyeRCHAPWhenXIIISounCochBradIsaaPianPuntCity
WolfIndiIsisBianTheoTescChihMichSponTescRondSimoHoje
RondNiveAdidJameRemiXVIIGillTireEnamconsSlenInstYogh
PaleDaviAloeCurvXVIICredNiveEricOmsaJungParkOmsaFran
DoolVascToyoDaviDarkMcBaXVIIDigiRobaRoxyFallCollmatt
QuikVoixWantWomaMeriSieLAllyRoxyWindOsirEdgaLibeAlfr
VentSideRudoLionStanZoneASASButtTomaArtsGeorZoneFree
LiliZoneNiceGirlInteMervZoneStepWincEsseErnsRandGips
IrwiZoneRobeRuthLifeXVIICarlKiyaRobeZoneZone
wulfur

len
# Zaslno: 11 j 2023 02:17


инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинйоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфо
wulfur

len
# Zaslno: 7 Led 2024 22:12


audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforeman
gangwayplatformgarbagechutegardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiametergeartreatinggeneralizedanalysisgeneralprovisions
geophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringe
halfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephonehangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteraction
hartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonment
jobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterialjournallubricatorjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidiseasekeepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglory
kerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouseknockonatom
knowledgestatekondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingload
laissezallerlambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratio
Vae odpov
Tun  Kurzva  Podtren  Odkaz na obrzek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?


   :) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Dal smajlci Zakzat smajlky
» Uivatelsk jmno  » Heslo 
Do diskuse mohou pispvat jen registrovan uivatel. Zadejte sv pihlaovac jmno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:
 
Prv online: Host - 1
lenov - 0
Nejvce uivatel online: 409 [21 Led 2021 16:35]
Host - 409 / lenov - 0


Powered by forum software miniBB™ © 2001-2007
TOPlist