Posilovani.net  
 Posilovani.net - Domů - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -

forum.posilovani.net / Trénink / Rýsovačka-Dieta Wh
Autor Zpráva
techass

Člen
# Zasláno: 9 Kvě 2013 20:59

Zdravím , pomalu a jistě začíná být venku pořádní léto tak jsem se rozhodl že se zbavím přebytečného tuku a trochu se vyrýsuju abych vypadal lépe . Celou zimu jsem jel objem chodil jsem 4x týdně cvičit vršek spodek . Vážím 85kg a chtěl bych to dostat kolem 80 výška 183 . V dietě budu cvičit jen 3x týdně fullbody a z toho 2x týdně chodit plavat na hodinu .

Tohle bude můj jídelníček v dietě
7,30h Budíček - čistá voda zelený čaj, vymačkaný citrón do sklenice vody
10h Grep, potom kiwi,
12h zeleninový salát (ledový salát, rajčata, okurka, petrželka kudrnka, olivy) s olivovým olejem, acido mléko (200ml), vajíčko,
13h paprika, rajče, para ořechy 40g
15h trénink: před tréninkem nakopávač C4
16:30h -konec tréninku
Žravá fáze
17h -Protein od Extrifit wpc 80
17,45h-19,45 kuře na kari s rýží 3x plný talíř , a kekaždému 2 vejce
20,30h 100g kešu ořechů
21,30h rozmixovaný banán s tvarohem (250g), se 100% kakaem (holandské)

Pondělí
1/ dřep s velkou činkou: 6x10
2/ kliky na bradlech: 5x6
3/ shyby: 3x co to dá , moc jich neudělám max 4 -3 za serii
4/ bicepsové kladivo vsedě: 4 x 10
5/ bicepsový zdvih s velkou činkou: 3x10
6/ břicho 3x10
7/Kardio 30 minut bud běh nebo jízda na rotopedu

Uterý
Bazén

Středa
1/ mrtvý tah: 3x8 , 3x4
2/ legpress: 4x15
3/ lýtka 5x15
4/ upažování s jednoručkami: 4 x 15
5/ upažování s jednoručkami v předklonu: 3 x 12
6/ břicho 3x10
7/Kardio 30 minut běh nebo rotoped

Čtvrtek
Bazén

Pátek
1/ bench-press : 6x10
2/ přítahy spodní kladky vsedě: 4x10
3/ tlaky na ramena s jednoručkami vsedě: 4x12
4/ zakopávání: 4x10
5/ předkopávání 3x8
6/ Břicho 3x10
7/ Kardio 30minut běh nebo rotoped

Přestávky mezi seriema je 1:30 až 2 minuty
Dále beru kloubní výživu a vitamíny a přemýšlím o spalovači Xtreme 24 Hours Fat Burner od Extrifitu
Takhle už cvičím týden a cítím se v pohodě nejsem unavení atd... sice to ze začátku byl masakr , malinko mě dělal problém ten jídelák ale už je to vklidu .
Možná ty serie bych pozměnil .
Co si o tom myslíte jak o tréninku tak i o jídelníčku ..?? Díky za jakoukoliv radu .
RobinB

Člen
# Zasláno: 9 Kvě 2013 21:29 - Změnil/a: RobinB

Nevím, nevím, ořechů celkem 140g, jsi si vědom, kolik to má kcal? Asi bych si dal raději oběd než večeři, po 18 bych už moc nejedl, jen protejnový koktejl večer. Dopoledne nemáš ani jeden zdroj energie ani bílkovin. Asi bych místo různých zázračných spalovačů nasadil BCAA, zvláště, když ten jídelníček tak ohulíš.
techass

Člen
# Zasláno: 9 Kvě 2013 21:37

No o tom je ta dieta že 20 hodin skoro nic nejíš a za 4 hodiny se jako by přejíš . Taky jsem o to přemýšlel místo tvarohu koupit noční protein kaseinový . A ty BCAA to máš pravdu to by chtělo do diety . A ty ořechy teda omezím . A co trénink myslíš že je OK
RobinB

Člen
# Zasláno: 9 Kvě 2013 21:45

Ten trénink nevypadá na první pohled špatně, v dietách nejsem dobrej, jen bych nenechával tělo bez stálého přísunu bílkovin, když se přežereš, tak všechny ty bílkoviny skončí v záchodě, bílkoviny tělo neskladuje a zpracuje tak 30 max 40 g na jednu dávku.
techass

Člen
# Zasláno: 9 Kvě 2013 22:01

Tak ono by stačilo teda přidat pár bílkovin do svačin dopoledne ubrat oříšky a jídlo odpoledne nebo teda na večer a bude to ready ..? Jo ten trénink mě vyhovuje je dobrej asi , ale možná moc serii protože to druhý den docela cítím a to jsem v objemu cvičil fakt tvrdě a druhý den to bylo vklidu nebo teda jenom ráno ale to jsem se protáh a bylo to OK ale nevím právě zas na rýsovačku má být hodně serii a hodně opakování mě radil kámoš .
RobinB

Člen
# Zasláno: 9 Kvě 2013 22:17

Ano, mělo by být více opakování v sérii, ale více bude určující strava. Myslím, že se k ní ještě někdo vyjádří, mě se ta dieta moc nelíbí, ale možná se pletu.
Legi

Moderátor
# Zasláno: 10 Kvě 2013 20:12

Ha, další co se nechal zhulákat WD. Je to teoreticky výborná myšlenka, ale prakticky je to na hovno. Já vím, že na Ronnie a Bodytestu je to teďka hrozně populární, ale hned Ti řeknu proč jako ne. Robin už napsal jeden důvod, bílkoviny se nedají skladovat a ostatně sacharidy také moc ne. Jediné, co se dá skladovat neomezeně, je tuk. Zatížení GI traktu během overeating fáze je značné a mnohým to bude dělat problém. Hlavní problém je v obrovské nepraktičnosti. Kdo má čas každý den sedět ve stejný čas 4 hodiny u žrádla? Všichni spadli z jahody na znak! Další věc je ta, že na tuto dietu je potřeba přecházet postupně, ne ze dne na den! Psychická stránka Warrior diet je další úskalí. WD není ani tak dieta, jako spíš životní filozofie.
WD je vhodná jen pro superzkušené borce.

42let @ 195cm @ 125kg
techass

Člen
# Zasláno: 10 Kvě 2013 20:44

Aha , no je to fakt že ty 4 hodiny sedět u jídla je problém a možná to bude i jídlem že mě všechno bolí druhý den po cvičení , když předtím jsem jel objem tak to bylo vklidu . Zkoušel jsem i sacharidový vlny ale prý jsou pro mě k ničemu že slouží spíš k přípravě na soutěž a kolem toho nebo co bys si mě doporučil za dietu , potřeboval bych schodit tak 5 kg . A co ten tréning zdá se ti v poho , ted jsem četl že je na dietu lepší split .
Dík za rady
Legi

Moderátor
# Zasláno: 11 Kvě 2013 15:11

Trénink by potřeboval doladit. Silové cviky dělej na méně opakování, izolované na více. Samozřejmě s odpovídající váhou.
Při silovém tréninku stačí ve správný čas dělat aerobní činnost a hlídat si rychlý cukry, není potřeba se trápit dietama.

42let @ 195cm @ 125kg
techass

Člen
# Zasláno: 12 Kvě 2013 15:35

Tak dobře trénink jsem si poupravil a stou dietou se teda nebudu trápit - což jsem hodně rád teda :D . A co se týče tech BCAA tak prý nejsou potřeba že když má dost tuku a bílkovin z normální stravy tak nejde stratit svaly ani si je nějak zníčit , četl jsem to na jednom blogu tak nejsem si jistej co je na tom pravda teda ?? Asi něco na tom bude ale raději bych si je měl koupit pro jistotu ne ??
Legi

Moderátor
# Zasláno: 12 Kvě 2013 18:59

BCAA jsou nutností při velmi striktní předsoutěžní dietě, sach. vlnách apod. Pokuď jíš normálně, držíš bílkoviny nad 1,4g na kg váhy, nemáš se čeho obávat.

42let @ 195cm @ 125kg
techass

Člen
# Zasláno: 12 Kvě 2013 22:09

No tak to já mam kolem 1,8 g bilkovin . Tak dík za rady
Vaše odpověď
Tučné  Kurzíva  Podtržené  Odkaz na obrázek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?

:) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Další smajlíci Zakázat smajlíky
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:

Právě online: Hosté - 1
Členové - 0
Nejvíce uživatelů online: 299 [4 Dub 2017 04:49]
Hosté - 299 / Členové - 0