Posilovani.net  
 Posilovani.net - Dom - Statistika - Registrace - Hledat -


forum.posilovani.net / Trénink / Posilování 3x max 4. do týdne?
Autor Zprva
Toommy

len
# Zaslno: 15 no 2013 18:36 - Zmnil/a: Toommy


Ahoj, chci se zeptat na mnohých stránkách jsem se dočetl ľe je dobré posilovat 3x max 4x do týdne. A já se chci zeptat jesltli to platí takhle... 3x do týdne vąechny svalové partie najednou a nebo takhle 3x do týdne jako kaľdou svalovou partii zvláą» s rozestupem 1 dne.?

Díky
tetsuo

len
# Zaslno: 15 no 2013 19:01


Tréninková kapacita se dá hodně roząiřovat. Trénovat se dá téměř neomezeně, pokud to umíą.

Kdyby platilo, ľe trénovat můľeą maximálně 4x týdně, jak to, ľe gymnasti nebo vzpěrači nebo boxeři trénují tak 6 dní v týdnu 2-3x denně?


Nový web a fórum o posilování: http://www.body-test.cz/cs/
Toommy

len
# Zaslno: 15 no 2013 20:20


A je podle vás dobrý tento cvičební plán ?

PONDĚLÍ: Biceps (přítahy -nadhmat,podhmat , Kliky, Kladivový zdvih,bicepsový zdvih) , Nohy - (Dřepy)

ÚTERÝ: Triceps ( tricepsový zvih,francouzký tah,tricepsové kliky) , Břicho (lehsedy)

STŘEDA:Biceps (to samé co píąi u pondělka) + ramena ( předpaľování s jednoručkou)

ČTVRTEK: Nohy (dřepy) + Břicho (lehsedy)

PÁTEK: Triceps (to samé co u úterka) Záda ( Most na ľidli,Vzpor,Zvedání trupu)

SOBOTA : Biceps (stejné cviky jako předtím) + ramena (stejné cviky jako předtím)

NEDĚLE: záda (stejné cviky jako předtím) + břicho (stejný cvik jako předtím)

tyhle cviky dělám teď chci k nim přidat nějaké nové ale aľ se naučím správnou techniku
maacher

len
# Zaslno: 15 no 2013 22:05


Ten trenink je absolutne nesmyslny a pokud takto budes cvicit, tak muzes mit ruzne svalove dysbalance a s tim souvisejici vazne zdravotni potize.
dobespavel

len
# Zaslno: 15 no 2013 22:18


Vľdy» se podívej třeba hned na pondělní trénink, kde máą nohy + biceps

Na nohy, coľ je v porovnání s bicepsem přímo giganticky velká partie, děláą pouze dřepy (nehledě na to, ľe nemáą vypsané počty sérií a opakování)

A biceps, coľ je (kdyľ to přeľenu) malý nevýznamný, zanedbatelný, nepotřebný (pořád nadsázka) sval, vydrtíą 5 různýma cvikama (ikdyľ u těch kliků si nejsem jistý)

O úterním tréninku raději ani nemluvím

Bude asi nejlepąí, kdyľ si tady najdeą nějaký rozumný trénink na 3 (maximálně 4) dny v týdnu


22 let
181 cm
84 kg
Prosím o tykání
Toommy

len
# Zaslno: 16 no 2013 14:44


Jejda

A mohli by jste mi poradit popř dát nějaké návrhy pro ideální trénink pro mě?

Do posilky necvičím cvičím jen doma . Ale doma mám aspoň činku 10KG + tyč na přitahování.

Kdyľtak mi je 15 let měřím 178 cm (asi dlouho jsem se nemeřil)
a váľím 62 Kg

Díky
Toto tma je uzaveno. Nemete zaslat odpov.
 
Prv online: Host - 1
lenov - 0
Nejvce uivatel online: 409 [21 Led 2021 16:35]
Host - 409 / lenov - 0


Powered by forum software miniBB™ © 2001-2007
TOPlist