Posilovani.net  
 Posilovani.net - Domů - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -

forum.posilovani.net / Trénink / TBT - prosím rada ?
Autor Zpráva
Chicken

Člen
# Zasláno: 10 Úno 2013 08:17 - Změnil/a: Chicken

Čau, jedu TBT trénink první týden, je to dobrý trénink. V druhém týdnu jsou antagonistické série, ale nevím jestli se dělají pauzy až po odjetí dvou cviků nebo po každém cviku ?
A co cviky na ramena ? Jsou v TBT docela zanedbávány, mám nějaký přidat? Děkuji.
Legi

Moderátor
# Zasláno: 10 Úno 2013 13:04

Pauzy se dělají po každém cviku, ale nevidím důvod proč to nezkusit i spojit do supersérie. Tím určitě nic nepokazíš.
Cviky na ramena nejsou zanedbané. Ramena dostávají záhul při spoustě jiných cviků. Záleží, co sis za cviky vybral, nebo jestli cvičíš už nějakou předlohu. Cviky jako military press, nebo přítahy velké činky k bradě by tam být asi měly.

42let @ 195cm @ 125kg
RadekHorak

Člen
# Zasláno: 10 Úno 2013 13:42

Pane Legi mohu se Vás zeptat na jeden dotaz? Nebudu se zdržovat čekáním na odpověď a tudíž ho ihned položím. (Ne)Odpověď je na Vás.
Otázka :
Není v tomto tréninku příliš málo cviků na ramena? Konkrétně jen tlaky a to ve třetí den? Přikládám materiál - neboli rozpis tohoto tréninku.

Výchozí materiál k otázce :
http://www.body-test.cz/objemova-rutina-3x-tydne
Legi

Moderátor
# Zasláno: 10 Úno 2013 14:19

V tomto tréninku je military press druhý den. Zde rovněž nejsou ramena v žádném případě poddimenzovány. Mohu se zeptat na něco já?
Chlast, marjána, něco tvrdšího?

42let @ 195cm @ 125kg
RadekHorak

Člen
# Zasláno: 10 Úno 2013 14:34

Aha, no dobře, ale to je jen takové vedlejší zatížení nebo ne ) tak nevím, zda je to dostačující - samozřejmě, vzhledem k tomu,že tento trénink je sestaven a doporučuje se nejspíše ano, avšak přesto jsem měl potřebu se zeptat.
Legi

Moderátor
# Zasláno: 10 Úno 2013 14:40

Mohu se Radku zeptat neště na jednu věc? Proč tady na fórum píšeš dohromady pod třema nickama? Pod nickem Venum jsi se mi líbil o moc víc. Ty jsi rozpolcená osobnost, nebo půjčuješ kompl 2 kámošům? Na jiných fórech je za toto ban.

42let @ 195cm @ 125kg
Vaše odpověď
Tučné  Kurzíva  Podtržené  Odkaz na obrázek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?

:) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Další smajlíci Zakázat smajlíky
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:

Právě online: Hosté - 2
Členové - 0
Nejvíce uživatelů online: 409 [21 Led 2021 16:35]
Hosté - 409 / Členové - 0