Posilovani.net  
 Posilovani.net - Domů - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -

forum.posilovani.net / Trénink / Tukový prstenec
Autor Zpráva
Enabler

Člen
# Zasláno: 21 Led 2013 20:43

Jak nejlépe shodit ten "okrasný" tukový prstenec na spodní části břicha? posilovnu mám 3x tydně ale strava mi dělá problemy. Mohli byste mi dát nějaká rady a popřípadě i nějaký srozumietlný jidelníček? Děkuju
189cm/85kg/17let

18 let
86 kg
189 cm
Domingster

Člen
# Zasláno: 21 Led 2013 21:45 - Změnil/a: Domingster

Při hubnutí je strava 90%. Jídelníček. To je to. Základ je kvalitní jídlo, žádný zbytečný tuky, cukry. Zařadit celozrnné pečivo, tvaroh, cottage, ovoce zeleninu, rýži, těstoviny, brambory, maso (ne tučné), ovesné vločky, vejce... Je důležitý jíst malé porce 5-8× denně. Udělej si v tom pořádek, a ono to půjde dolů, neboj. ;) Hlavně jé důležité vědět, že nelze se při hubnutí zaměřit na nějakou partii, tělo bude spalovat tuky podle genetiky, takže břicho může jít klidně jako poslední. Takže, když neuvidíš ze začátku nějaké velké změny, vydrž.
Enabler

Člen
# Zasláno: 21 Led 2013 21:53

A nemáš nějaký takový jídelníček? Jedu v posilovně celé tělo nezaměřuji se jen na břicho

18 let
86 kg
189 cm
Domingster

Člen
# Zasláno: 21 Led 2013 21:59

Tohle si přečti. http://www.body-test.cz/nacrt-zakladniho-jidelnick u Po tomhle už snad něco složíš.
Enabler

Člen
# Zasláno: 21 Led 2013 22:51

okey Dík pokusím se

18 let
86 kg
189 cm
Vaše odpověď
Tučné  Kurzíva  Podtržené  Odkaz na obrázek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?

:) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Další smajlíci Zakázat smajlíky
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:

Právě online: Hosté - 1
Členové - 1 [ vlaydimir ]
Nejvíce uživatelů online: 409 [21 Led 2021 16:35]
Hosté - 409 / Členové - 0