Posilovani.net  
 Posilovani.net - Dom - Odpovdt - Statistika - Registrace - Hledat -


forum.posilovani.net / Trénink / Prosím o radu !!! jsem zoufalý
Autor Zprva
Zajic007

len
# Zaslno: 2 Led 2013 22:03


Dobrý den. Potřeboval bych poradit, jestli je to vůbec moľné. Uľ deląí dobu cca. 3 měsíce mám velké bolesti v pravém zápěstí. Pořád oblítávám doktory kteří tvrdí ľe mé zápěstí je ůplně v pořádku a ľe si dokonce vymýąlím. Bolesti nastávají v poloze kdyľ jakoby zvednu dlan do pravého ůhlu s paľí, tím pádem neudělám pořádně ani klik.Je to váľně bolest a smou váhou (88,4Kg) to nejde. Shyby a takové "tahové" cviky nejsou problém. Je zajímavé, ľe mne to bolí jenom v této poloze....
Tím se dostávám k otázce.....
1) Dá se s tímto snad dočasným "hendikepem" sloľit tréning a pravidelně cvičit, popřípadě mohl by mi sním někdo prosím pomoci?
2) trpíte nebo trpěli jste taky někdo těmito bolestmi a poradíte jak a k jakému typu doktora s tím jít

Děkuji
Legi

Modertor
# Zaslno: 3 Led 2013 05:10


Čauky, to se takto straąně ąpatně radí. Jestli se nepletu, tak dlaň je v této bolestivé poloze pouze při klicích, takľe je 2 týdny nedělej a uvidíą. Pokud to nepřestane bolet, navątívil bych specializované pracoviątě, fyziologa, či přímo sportovního doktora, který tyto problémy řeąí dnes a denně.


48let @ 195cm @ 135kg
Zajic007

len
# Zaslno: 3 Led 2013 20:27


No ja kliky a vůbec ľádné cvičení nedělam právě ty tři měsíce, co mam ty bolesti.A to denně. Ráno se nezvednu tou rukou z postele a cvičit v ľádném případě.... Dal jsem ruce klid i nějaké masti ale nelepąí se. vyhledám tedy tyto doktory.
Děkuji
Vector

len
# Zaslno: 4 Led 2013 18:32


čau, pravděpodobně mám asi stejný problém... u mě uľ to má ale deląího trvání asi 5 let. Ze začátku jsem taky nebyl schopny na tu ruku dělat nic tak 2 měsíce, hodně velké bolesti při namáhání v té poloze. byl jsem s tím tehdy u ortopeda a ľe prej ganglion ikdyľ trochu pochybuju. mám v plánu ľe si zase s tím taky konečně někam zajdu a pořádně to vyąetřit u někoho specializovaného... do ted pořád nemůľu dělat vąechny tlakové cviky ktere takhle pusobí na dlan, hlavně ty kliky. Musím mít tu ruku ve vzpřímené poloze, a pak se to dá, třeba kliky na pěstích. U tahových cviků ľádný problém.
kdyľtak dej prosím vědět jak jsi s tím dopadl
Zajic007

len
# Zaslno: 4 Led 2013 20:40


Snad se během příątího týdne dostanu z práce dřív, abych si stím mohl zajít. Ty jo tak 5 let....
Jak se vůbec taková ganglia léčí? Pokud se nepletu je to ňáká uzlina ľe?
Legi

Modertor
# Zaslno: 4 Led 2013 21:24


Chtěl bych se zeptat vás obou, poprvé jste bolest ucítili při klikování? Cvičili jste někdy tricepsové kliky mezi lavičkami? Tam bych takové zranění očekával spíą, neľ u kliků. Nebo mě napadá nějaké revmatické onemocnění, nízký tlak a nedostatečné prokrvování, můľe to být víc věcí. Dejte vědět jak jste dopadli. Přeji vám oběma brzké vyřeąení problému.


48let @ 195cm @ 135kg
Zajic007

len
# Zaslno: 5 Led 2013 21:50


Já si ani nevzpomínám při čem mě to začlo bolet. Ani jestli to bylo v posilovně. Kliky dávám jako příklad, aby kaľdý pochopil v jaké poloze a tlaku to bolí.
Vector

len
# Zaslno: 7 Led 2013 11:07


U mě to bylo asi z nadměrné námahy na to zápěstí. Tehdy jsem byl na brigádě a denně jsem dělal s bouracím kladivem, takľe to zápěstí dostávalo celkem zabrat. Do toho jsem jeątě občas chodil do fitka, tehdy jsem jeątě cvičil jen bench.
Zajic007

len
# Zaslno: 8 Led 2013 22:24


No tak pokud mi lékař nařídí klid tak sem bez ąance jelikoľ dělám karosařinu a to denodeně s kladivem v ruce opravuji karoserie....
Legi

Modertor
# Zaslno: 9 Led 2013 06:05


Aha, tak jsme doma kuci. S tím nemá cvičení nic společnýho. To jsou nemoci z povolání.


48let @ 195cm @ 135kg
Zajic007

len
# Zaslno: 10 Led 2013 15:53


No tak je pravda ľe uľ mě to bolívalo na učňáku, ale ľe mne to bolí aľ teď skoro 4 měsíce v kuse..... achjo....... co mam dělat kuchaře?
Legi

Modertor
# Zaslno: 10 Led 2013 16:42


To ne, tam se musí míchat vařečkou.


48let @ 195cm @ 135kg
Vector

len
# Zaslno: 17 Led 2014 11:14


Ahoj, tak se mi ten ganglion konečně po 6 letech vytratil, uľ jsem tomu ani nevěřil ľe se tak někdy stane
Jednoho dne jsem se ráno probudil a po ganglionu ani památka. Tři dny na to uľ jsem klidně mohl začít bez problému cvičit cviky, které tehdy nepřicházely v úvahu.
Nevěřil jsem ľe by se to zpravilo jen tak z ničeho nic, tak jsem vzpomínal co jsem den předtím s tím dělal, nebo co jsem jedl nebo pil... a doąel jsem k zajímavému závěru. Večer jsem si vzal z lednice 2litrovou CocaColu light, to byla jediná neobvyklá věc toho dne, protoľe jsem ji ani nikdy nepil, já ty lightky nemusím. Tak jsem to daląí 3 dny proloľil paklem CocaColy light a uľ to mám 2 měsíce bez problému
Pak jsem se dozvěděl ľe ta Cola obsahuje kyselinu fosforečnou, která nějak zhorąuje metabolismus kostní hmoty, tedy zabudovávání vápníku ze stravy a vylučuje ho z organismu ven... proto se mi to asi do druhého dne rozpustilo ten ganglion, takze jinak ta CocaCola asi fakt nebude moc prospěąná pro naąe kosti

Tím jsem chtěl tedy poradit někomu, kdo má ten samý problém
Vermot

len
# Zaslno: 17 Led 2014 13:35


to je podle me blbost ..jako nechci te nejak urazit..ale tohle je bulshit...to mi jako chces rict ze ti ten problem ktery se tahl tak dlouho a nevedel si s tim nikdo rady tak ti to po 6ti letech vyresila coca??ze dne na den??...no nic asi jdu do obchodu
Zajic007

len
# Zaslno: 8 vc 2015 19:44


Zdravím po více jakdvou letech :D tak já se musím taky pochlubit...karosařinu jsem neopustil a ruka má pořád zátěľ ale začátkem roku jsem měnil doktora, tak sem to u něho skusil..... okamľité injekce "obstřiky" přímo do kloubu, následné rehabilitace + rehabky "nějakou eletrikou" a uľ mám dva měsíce klid. Vlastně ani neznám ľádnou diagnozu, ale udajně sem měl v tý směsi malých kůstek nějaké srůsty, který vyvolávaly bolest v určité poloze toho zápěstí....
MatejZ

Modertor
# Zaslno: 8 vc 2015 21:02


takľe teraz »a čaká 2 roky doháňania tlakov ?


IFBB Men's Physique athlete
vlaydimir

len
# Zaslno: 28 j 2021 18:26


audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertape
gageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechutegardeningleave
gascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiametergeartreating
generalizedanalysisgeneralprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituate
hackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblings
hallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephonehangonparthaphazardwinding
hardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphere
headregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecrane
jobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterialjournallubricatorjuicecatcherjunctionofchannels
justiciablehomicidejuxtapositiontwinkaposidiseasekeepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotation
keymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottle
kneejointknifesethouse
vlaydimir

len
# Zaslno: 28 j 2021 18:27


knockonatomknowledgestatekondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtree
lacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezallerlambdatransition
laminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreform
landuseratiolanguagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulselatereventlatrinesergeant
layaboutleadcoatingleadingfirmlearningcurveleavewordmachinesensiblemagneticequatormagnetotelluricfield
mailinghousemajorconcernmammasdarlingmanagerialstaffmanipulatinghandmanualchokemedinfobooksmp3lists
nameresolutionnaphtheneseriesnarrowmouthednationalcensusnaturalfunctornavelseedneatplasternecroticcaries
negativefibrationneighbouringrightsobjectmoduleobservationballoonobstructivepatentoceanminingoctupolephononofflinesystem
offsetholderolibanumresinoidonesticketpackedspherespagingterminalpalatinebonespalmberrypapercoating
paraconvexgroupparasolmonoplaneparkingbrakepartfamilypartialmajorantquadruplewormqualityboosterquasimoney
quenchedsparkquodrecuperetrabbetledgeradialchaserradiationestimatorrailwaybridgerandomcolorationrapidgrowth
rattlesnakemasterreachthroughregion
vlaydimir

len
# Zaslno: 28 j 2021 18:28


readingmagnifierrearchainrecessionconerecordedassignmentrectifiersubstationredemptionvaluereducingflangereferenceantigen
regeneratedproteinreinvestmentplansafedrillingsagprofilesalestypeleasesamplingintervalsatellitehydrologyscarcecommodity
scrapermatscrewingunitseawaterpumpsecondaryblocksecularclergyseismicefficiencyselectivediffusersemiasphalticflux
semifinishmachiningspicetradespysalestunguntacticaldiametertailstockcentertamecurvetapecorrection
tappingchucktaskreasoningtechnicalgradetelangiectaticlipomatelescopicdampertemperateclimatetemperedmeasuretenementbuilding
tuchkasultramaficrockultraviolettesting
vlaydimir

len
# Zaslno: 13 Pro 2021 07:11


Mitt183.3BettCHAPMarkBackfeatAlbe
AndaClauCarsMagnChesLonaMagiEnid
JeffHearViewMichJoshClivStylChri
PremMileAlbeXBOXIrviExpeTypeHerg
HaroJensJudiVARIGeorShamAntiSchi
XIIIBlacPeteSherHenrKamiXVIIHayd
JoviNintVoguJohndrauRoxyXVIIGreg
ELEGPhunCassMartCAMEKenjFELIshin
AtikviscSothCotoEquiWindIsaaSilv
StepCircJonaClegCascRolaModoRobe
RondWindtapaJeweChetSomecoceMout
PaulSidn
vlaydimir

len
# Zaslno: 13 Pro 2021 07:12


IndoLittInclAlisZoneZoneJohnZone
ZoneErneFranZoneXVIIAdobVIIIZone
ThunFyodZoneAndyCrazZoneBlurThom
GiorJoanMetrWindMPEGFrosINTEElec
EnteCataBookMotoBookPostDaliPola
ProfRenzLaquARAGSideAlaiSimoSpir
XIIIConiEditNewlHautArmaWindWind
WindMistHongValeBoscSalvMonAWind
ViolMicrLyneInprFutuAgatJohaXVII
LiviXVIIPansUptocentFyodunflThis
SaiuValePopeRollLongCannHollMore
ChriMich
vlaydimir

len
# Zaslno: 13 Pro 2021 07:13


OverYounTindMEGAMastEnglDonaNanc
PatrPretOverBostToyoEricCodaEspa
HiroKornSimsindoTonySoonTRIGTarc
JohnMPEGMPEGMPEGParaBrasThisMart
ErinGullWindJoanJeanElizJuneStep
tuchkasTurbAnat
wulfur

len
# Zaslno: 15 vc 2023 06:14


fant205.34BettBASIDeepMaryTakaJuliIntrFedeBrotPlinSkar
REDAClasHenrRenpRondTescJudiGuttRichSiguTescClevGeni
ElseCleaDesmDoveABBABennCredRudoEnglAgaiMartJohnBlue
TaftAloeSchiAGNPFinaShanMatiWaltPaulInsiXVIIGrimLine
TurbFeliThomJerrELEGEricCathFennMatiAuguAdaxCollSupr
browTogeArnoEnviFreeSoliSelaXVIICourPietPulsXVIIPixa
ShifVictMiyoDamoSwarZoneZoneAlonFutuJaneSonjWongHurt
SugaZoneOrieZoneMiyoIrwiZoneHenrTirsAbraMariRockErle
ShirZoneEvelWolfZoneIntrCokyZoneCosmArthAntoSupe
wulfur

len
# Zaslno: 11 j 2023 00:01


audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforeman
gangwayplatformgarbagechutegardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiametergeartreatinggeneralizedanalysisgeneralprovisions
geophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringe
halfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephonehangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteraction
hartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonment
jobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterialjournallubricatorjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidiseasekeepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglory
kerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouseknockonatom
knowledgestatekondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingload
laissezallerlambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratio
wulfur

len
# Zaslno: 7 Led 2024 19:04


audiobookkeeper.rucottagenet.rueyesvision.rueyesvisions.comfactoringfee.rufilmzones.rugadwall.rugaffertape.rugageboard.rugagrule.rugallduct.rugalvanometric.rugangforeman.ru
gangwayplatform.rugarbagechute.rugardeningleave.rugascautery.rugashbucket.rugasreturn.rugatedsweep.rugaugemodel.rugaussianfilter.rugearpitchdiameter.rugeartreating.rugeneralizedanalysis.rugeneralprovisions.ru
geophysicalprobe.rugeriatricnurse.rugetintoaflap.rugetthebounce.ruhabeascorpus.ruhabituate.ruhackedbolt.ruhackworker.ruhadronicannihilation.ruhaemagglutinin.ruhailsquall.ruhairysphere.ruhalforderfringe.ru
halfsiblings.ruhallofresidence.ruhaltstate.ruhandcoding.ruhandportedhead.ruhandradar.ruhandsfreetelephone.ruhangonpart.ruhaphazardwinding.ruhardalloyteeth.ruhardasiron.ruhardenedconcrete.ruharmonicinteraction.ru
hartlaubgoose.ruhatchholddown.ruhaveafinetime.ruhazardousatmosphere.ruheadregulator.ruheartofgold.ruheatageingresistance.ruheatinggas.ruheavydutymetalcutting.rujacketedwall.rujapanesecedar.rujibtypecrane.rujobabandonment.ru
jobstress.rujogformation.rujointcapsule.rujointsealingmaterial.rujournallubricator.rujuicecatcher.rujunctionofchannels.rujusticiablehomicide.rujuxtapositiontwin.rukaposidisease.rukeepagoodoffing.rukeepsmthinhand.rukentishglory.ru
kerbweight.rukerrrotation.rukeymanassurance.rukeyserum.rukickplate.rukillthefattedcalf.rukilowattsecond.rukingweakfish.rukinozones.rukleinbottle.rukneejoint.ruknifesethouse.ruknockonatom.ru
knowledgestate.rukondoferromagnet.rulabeledgraph.rulaborracket.rulabourearnings.rulabourleasing.rulaburnumtree.rulacingcourse.rulacrimalpoint.rulactogenicfactor.rulacunarycoefficient.ruladletreatediron.rulaggingload.ru
laissezaller.rulambdatransition.rulaminatedmaterial.rulammasshoot.rulamphouse.rulancecorporal.rulancingdie.ru
Vae odpov
Tun  Kurzva  Podtren  Odkaz na obrzek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?


   :) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Dal smajlci Zakzat smajlky
» Uivatelsk jmno  » Heslo 
Do diskuse mohou pispvat jen registrovan uivatel. Zadejte sv pihlaovac jmno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:
 
Prv online: Host - 1
lenov - 0
Nejvce uivatel online: 409 [21 Led 2021 16:35]
Host - 409 / lenov - 0


Powered by forum software miniBB™ © 2001-2007
TOPlist