Posilovani.net  
 Posilovani.net - Domů - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -

forum.posilovani.net / Trénink / cvičení v mikině
Autor Zpráva
adiooo

Člen
# Zasláno: 20 Pro 2012 20:14

čau vím, že je to asi stupidní dotaz ale chci ze zeptat zda má nějaký vliv na spalování tuku, nebo na cokoliv cvičení v mikině. Na webu je o tom celkem dost ale všude píšou něco jiného, někde, že je to dobré, a někde, že je to úplně useless, že se akorát víc potíš. Já jen, že cvičím bezmála půl roku a za tu dobu jsem nabral 11 kg, měl jsem 61 kg na 170 cm, teď mi to kolísá na 71-72 kg na 170 cm ale mám pocit, že většina toho jsou tuky, břicho docela narostlo proto bych chtěl přebytečné tuky aspoň trochu dolů tak mě zajímá co ta mikina, jelikož například u nás v posilovně tak polovina cvičí v mikině/svetru (svetr mají většinou ti starší), čtvrtina v tílku a čtvrtina v tričku.
Díky za odpověd
Legi

Moderátor
# Zasláno: 20 Pro 2012 20:34

Při anaerobním cvičení z toho můžeš i zkolabovat. To má význam pouze u aerobky. Borci co cvičí v mikinách, tak dělají z úplně jiných příčin.

42let @ 195cm @ 125kg
adiooo

Člen
# Zasláno: 20 Pro 2012 20:36

myslím, že při tom co zvedám asi nezkolabuju :DD a z jakých příčin?
Legi

Moderátor
# Zasláno: 20 Pro 2012 20:39

Pánž cvičíš blbě. Z důvodu přehřátí organismu.

42let @ 195cm @ 125kg
adiooo

Člen
# Zasláno: 20 Pro 2012 20:41

a v čem je dobrý to přehřátí? mohl by jsi mi to nějak objasnit aby jsme to tu zbytečně nespamovali docela mě to zajímá, děkuju
Legi

Moderátor
# Zasláno: 20 Pro 2012 20:48

No dobrý je to jen při aerobce, protože spálíš víc energie. V létě při anaerobním cvičení Tě v mikině klepne pepka, protože se Ti z důvodu dehydratace zahustí krev. Co je na tom k nepochopení?

Borcům o kterých mluvíš, něco takového ovšem nehrozí. Ti právě jedou aerobku, ale myslí si, že jsou v objemu.

42let @ 195cm @ 125kg
adiooo

Člen
# Zasláno: 20 Pro 2012 20:49

aha, takže při tréninku je lepší být v tílku/tričku a na jízdu na rotopedu si mám vzít mikinu. Jo díky za objasnění
warcraftan

Člen
# Zasláno: 27 Pro 2012 23:44

Mmm, pokud nepotřebuješ pálit tuky, tak bych cvičil bez mikiny, já naopak sem v rýsovačce a cvičím přes celý trénink v mikině.

Takový dobroděj
adiooo

Člen
# Zasláno: 28 Pro 2012 11:28

Pred par dny jsem zkousel cvicit v mikine, zacinal jsem na drepech a stacily mi 4 serie drepu a byl jsempropocenej a uz jsem nemohl
ZANGER

Člen
# Zasláno: 29 Pro 2012 13:13 - Změnil/a: ZANGER

když je v posce v zime 10°C cvič třeba se dvema. Když je naopak leto a 25°, tak klidně jen v trenkách.
Vaše odpověď
Tučné  Kurzíva  Podtržené  Odkaz na obrázek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?

:) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Další smajlíci Zakázat smajlíky
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:

Právě online: Hosté - 1
Členové - 0
Nejvíce uživatelů online: 409 [21 Led 2021 16:35]
Hosté - 409 / Členové - 0