Posilovani.net  
 Posilovani.net - Domů - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -

forum.posilovani.net / Trénink / střídání cviků
Autor Zpráva
mummra

Člen
# Zasláno: 4 Pro 2012 16:48

Ahoj, známý z posilovny posiluje následovně:
má např. den kdy dělá záda a tricepsy
udělá 1 sérii cvik na záda pak 1 sérii cvik triceps pak zase nějaký na záda, zase triceps atd. až odjede všechny cviky co ten den dělá a vrátí se zase k prvnímu cviku a jede celé znova zase všechny cviky 1 sérii. Nakonec to udělá napotřetí celé znovu.

Je to správně? Mám zažito dělat 1 cvik a u toho odjedu všechny série a pak přejdu na další cvik.
Co si o jeho stylu myslíte?
Legi

Moderátor
# Zasláno: 4 Pro 2012 18:09

Tato metoda má jedinou výhodu a to že můžeš cvičit se stejnou váhou a nemusíš se jebat se závažím. Kdysi jsem to zkoušel, ale je to opravdu jen pohodlný. Výsledky jsou slabý, protože intenzita a prokrvení cílových svalů jde do hajzlu. Sorry za ty expresíva, ale dnes není můj den....

42let @ 195cm @ 125kg
dobespavel

Člen
# Zasláno: 4 Pro 2012 18:11

Taky mi to přijde jako kontraproduktivní, nicméně otázkou je, jak to na něho zabírá
Upřimně si ale myslím, že by měl lepší výsledky při cvičení klasickým způsobem

22 let
181 cm
84 kg
Prosím o tykání
KamilZ

Člen
# Zasláno: 4 Pro 2012 19:07

Vygoogluj si pojem "kruhový trénink"... Není to na sílu, ale na kondici, případně na hubnutí ve spojení s následnou aerobkou.
mummra

Člen
# Zasláno: 4 Pro 2012 19:34

On chce nabrat a říká, že díky tomu není hned "vyšťavenej" že si svaly mezitím odpočinou. Asi bych mu měl domluvit ať to dělá normálně. Taky mi přijde, že by měl svaly stresovat a ne aby se ulejvaly
Vaše odpověď
Tučné  Kurzíva  Podtržené  Odkaz na obrázek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?

:) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Další smajlíci Zakázat smajlíky
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:

Právě online: Hosté - 1
Členové - 0
Nejvíce uživatelů online: 299 [4 Dub 2017 04:49]
Hosté - 299 / Členové - 0