Posilovani.net  
 Posilovani.net - Domů - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -

forum.posilovani.net / Trénink / trenink pro me
Autor Zpráva
benson77

Člen
# Zasláno: 9 Lis 2012 19:30

zdravim cvicim 9 mesicu, za tu dobu jsem dodrzoval jidelnicek podle tetsua co tu ma na to topic. V posilovn jsem cvicil vzdycky podle sebe - bud cely telo, nebo jsem to stridal 1 den: ruce(biceps,triceps,ramena) a nohy...2 den.: prsa, bricho a zada....Za tu dobu jsem nabral 10-12 kg...ale ted uz tak 1mesic jsem se seknul....chtel bych vas tady pozadat o sestaveni treninkoveho planu nejlip 3x tydne ...ale muze byt i 4x stim ze bych 4ty den cvicil doma (pouze jednorucky a vlastni vaha) chtle bych nabrat jeste tak 5-10kg hlavne ruce a zada
stichy

Člen
# Zasláno: 10 Lis 2012 09:38

k tomi aby ses neseknul je dulezite stridat treninky nejake objemove treninky ti vystaci treba pul roku ale to je tak maximum kolik z nejakeho treninku vytezis sam to potom pocitis ze uz to k nicemu nespeje samozrejme pomaha i ruzne variace treninku treba superserie nebo pyramidy obcas to chce ty svaly sokovat nejaky zaklad uz urcite mit budes ja cvicim o 3 mesice dele a jedu http://www.body-test.cz/objemova-rutina-3x-tydne ale v podstate porovnatelny je i http://www.body-test.cz/pokrocilejsi-objemovy-tren ink-3-4x-tydne-1x-tydne-kardio v neposledni rade bych se podival co sem daval tetsuo za treninky pro pokrocile protoze urcite taky budou stat za to
Legi

Moderátor
# Zasláno: 10 Lis 2012 13:26

Á další pán co chce mít hrb jak Quasimodo a ruce jako Hulk!
Kolego, seknul si se zřejmě proto, že Tvé tělo řeklo a dost. Svalový rozvoj musí být komplexní, tzn. bez posilování nohou a všech ostaních partií se nepohneš dál. Cvičíš dřepy, bulharský dřepy, výpady, výpony, mrtvolu, přítahy?
Podotýkám, že tohle všechno jde i s jednoručkami.

42let @ 195cm @ 125kg
benson77

Člen
# Zasláno: 10 Lis 2012 18:24

drepy a mrtvy tahy cvicim...nohy cvicim pokazdy...drepy, legpres, predkopavani, zakopavani

mrtvy tahy davam 1x tydne
Legi

Moderátor
# Zasláno: 10 Lis 2012 20:25

Tak to promiň, chyba může být ve spoustě věcí. Cvičíš všemi způsoby? Na objem, na sílu a na svalovou vytrvalost? Měníš často cviky, počty opakování? Píšeš si tréninkový deník? Zvedáš postupně stále vyšší váhy? Zvyšuješ postupně příjem kalorií? Je tolik možností....

42let @ 195cm @ 125kg
benson77

Člen
# Zasláno: 10 Lis 2012 20:34

tak davam tak 2-3 cviky na kazdou cast tela...vetsinou 6x5...no cviky moc nemenim...co jinyho se da napr cvicit na nohy krom tech cviku co jsem psal vyse? Treninkovy denik si nepisu, ale od zitrka zacnu, vahy postupne zvedam u vseho...a u te stravy nevim jak to myslite...za tu dobu se vzdycky snazim co nejvice dodrzovat jidelnicek od tetsua http://forum.posilovani.net/index.php?action=vthre ad&forum=2&topic=3429 do ted jsem nabiral skvele )

Nejaky ten trenink na silu jak pisete.. Mohli byste mi nejaky doporucit? Urcite bych zkusil
Legi

Moderátor
# Zasláno: 10 Lis 2012 21:05

Tak na ty nohy to je taková česká klasika. Existuje ovšem spousta dalších cviků, které je dobré střídat.

Pokud Ti rostou svaly, logicky se Ti zyšuje bazální metabolismus a z toho důvodu musíš zvýšit příjem kalorií, jinak neporosteš.

Silový trénink? To je snad easy, zařaď série o 1-3 opakování s maximální váhou. Takto se trénuje síla.

42let @ 195cm @ 125kg
benson77

Člen
# Zasláno: 11 Lis 2012 11:12

diky moc, jam dlouho mam takhle cvicit na tu silu? staci mesic? 3 dny v tydnu
Legi

Moderátor
# Zasláno: 11 Lis 2012 18:31

Ne, Tobě bude stačit, když ke každému základnímu vícekloubovému cviku zařadíš jednu takovou sérii na sílu.
Jedná se o dřep, mrtvolu, přítah velkou činkou v předklonu, benchpress, přemístění, military press.

42let @ 195cm @ 125kg
benson77

Člen
# Zasláno: 11 Lis 2012 18:42

aha, diky
Vaše odpověď
Tučné  Kurzíva  Podtržené  Odkaz na obrázek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?

:) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Další smajlíci Zakázat smajlíky
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:

Právě online: Hosté - 2
Členové - 0
Nejvíce uživatelů online: 409 [21 Led 2021 16:35]
Hosté - 409 / Členové - 0