Posilovani.net  
 Posilovani.net - Domů - Statistika - Registrace - Hledat -


forum.posilovani.net / TrĂŠnink / ProsĂ­m radu !!! :)
Autor Zpráva
8tomas9

Člen
# Zasláno: 29 Bře 2012 17:45


Ahoj potřeboval bych pomoct, rozhodl jsem se, ľe zacnu posilovat chodim do posilovny 6 mesicu a 4 mesice dodrzuju posilovaci plan. Jidlenicek nemam nijak zvlastni protoze to neni tak jednoduche. Je mi 16 let merim 186 cm a mam 110 Kg. Nabral jsem dost svalove hmoty ale neni to na me skoro vubec videt jenom to poznam podle vah co si beru. Chtel bych pomoct s jidelnickem ktery nebude moc narocny na finance, a nebude tam obed protoze to chodim do jidelny. A trenink jsem si sestavoval sam Ponděli- biceps zada prsa Streda ramena biceps prsa Patek triceps nohy Nedele kolo a spise cviky na hubnuti.... Muj cil je nabrat svalovou hmotu a zhubnout protoze vypadam spise jako zenska mam velka prsa a strie po celem tele. Nevim jestli prat nejaky suplement mam doma protein ale radsi se chci zeptat jestli je k necemu dobry kdyz bych chtel i zhubnout. Dekuji predem za radu ;)
Laney

Člen
# Zasláno: 29 Bře 2012 21:58


Co to je za plan ? Podivej se i na par diskuzi nez zacnes delat "plany podle sebe "

http://forum.posilovani.net/index.php?action=vthre ad&forum=5&topic=4218

a podle vah nezjistis,ze mas svaly navic,ale ze mas silu,to je rozdil .

Jezdi na kole kazdy den,nic nic neztratis. teda vlastne jo,tuk . Fakt,az zhubnes pomoci dietu,kterou si prostuduj tady nebo na jinym foru a pomoci kola etc. , tak zacnes behat,to je co se tyce spalovani ucinejsi .
8tomas9

Člen
# Zasláno: 29 Bře 2012 22:05


Lepąí by bylo kdyby jsi sem poslal nějakej určitej plan kterej bych zvladnul, protoze jsem nasel hodne objemových planu ale nezvladnu vsechny cviky napr: bench mi vubec nejde, a cviky s vlastni vahou to neudelam. Proto prave jsem chtel pomoct.
Laney

Člen
# Zasláno: 29 Bře 2012 22:42


Jak ze ti nejde bench ? To sem jeste neslysel :D
Toto téma je uzavřeno. Nemůžete zaslat odpověď.
 
Právě online: Hosté - 1
Členové - 0
Nejvíce uživatelů online: 409 [21 Led 2021 16:35]
Hosté - 409 / Členové - 0


Powered by forum software miniBB™ © 2001-2007
TOPlist